'Club krijgt officieel bod op Krmencik binnen'

door
'Club krijgt officieel bod op Krmencik binnen'

Het bestuur van Club Brugge zal zijn handen in de komende weken meer dan vol hebben. Blauw-Zwart wil komend seizoen immers meestrijden op meerdere fronten en dus is extra versterking nodig. Daarnaast zullen de Bruggelingen ook een aantal spelers van de hand moeten doen.


Zo zal ook voor Michael Krmencik zal een oplossing gevonden moeten worden. De Tsjechische spits, die maandag met zijn land aantreedt op het EK, werd het voorbije halfjaar uitgeleend aan PAOK. Daar deed hij het meer dan behoorlijk, maar het valt te betwijfelen of de Grieken financieel in staat zijn hem definitief over te nemen. In ieder geval ziet Krmencik een terugkeer naar Brugge zelf niet zitten. Dat liet hij optekenen bij onder meer La Dernière Heure. "Ik wil nooit meer terug naar Brugge. Ik heb met mijn vrouw en mijn familie afgesproken dat we teruggaan naar Tsjechië", vertelde de spits.

UPDATE 21/06
Kremcik kon zich voorlopig niet bepaald in de kijker spelen op het EK. Toch kan hij rekenen op de nodige interesse. Zo blijkt Slavia Praag zijn zinnen te hebben gezet op de bonkige spits. Jaroslav Tvrdik, voorzitter van de Raad van Bestuur, verklaarde in een interview met Slavia TV dat de Tsjechische club inmiddels al een officieel bod heeft uitgebracht op de spits. Tot dusver hield Blauw-Zwart de boot wel telkens af, afwachten of ze dit keer wel bereid zijn om in te gaan op de aanbieding.

LEES OOK: Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club moet Krmencik een nieuwe kans geven ...

Meest recent

Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

1
1
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

7
7
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

14
14
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

68
68
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

25
25
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

87
87
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

146
146
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

282
282
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

101
101
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

156
156
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

107
107
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

509
509
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

521
521
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

39
39
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

363
363
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

167
167
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

207
207
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

218
218
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

444
444
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

571
571
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

136
136
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

124
124
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

68
68
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

243
243

Meer sportnieuws