'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

door
'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

Nadat de spelers eind vorige week hun medische en fysieke proeven aflegden, gaan maandag ook de trainingen van start bij Club Brugge. Voorlopig kan coach Philippe Clement grotendeels beschikken over dezelfde sterkhouders als vorig seizoen. Al kan daar in de komende weken serieus verandering in komen.


Afgelopen weekend geraakte bijvoorbeeld bekend dat het Spaanse Sevilla zijn zinnen heeft gezet op Clinton Mata. Vanuit Italië blijft Charles De Ketelaere dan weer nadrukkelijk aan Atalanta gelinkt worden. En ook een vertrek van Noa Lang blijkt niet van de baan. Zo meldt het Britse Leeds Live dat Leeds United nog steeds zijn zinnen heeft gezet op de Nederlandse flankaanvaller. De Engelsen willen hun selectie op meerdere posities versterken en Lang zou hoog op het lijstje staan. Maar het genoemde medium steelt dat Leeds niet gehaast is en zijn tijd neemt om alle dossiers te behandelen.

Het zou dus nog een enerverende zomer kunnen worden voor Blauw-Zwart, dat uiteraard zo snel mogelijk duidelijkheid wil hebben over zijn sterkhouder. Indien Lang vertrekt moet er immers een waardige vervanger aangetrokken worden. In ieder geval verlangt Blauw-Zwart een hoge som moest het toch tot een transfer komen. De Nederlander meldde zich vorige week alvast als één van de laatste spelers voor zijn testen en staat maandag dus gewoon op het trainingsveld.

Voorlopig wou Lang zelf geen beloftes doen over zijn toekomst. Maar het valt te betwijfelen of hij een overgang naar de nummer 9 in de Premier League ziet als een ideale stap. Daar komt hij weliswaar in één van de grootste nationale competities ter wereld terecht, bij Club kan hij voor de prijzen strijden én is hij verzekerd van Champions League-voetbal.

LEES OOK: 'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

12
12
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

35
35
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

88
88
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

29
29
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

130
130
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

40
40
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

116
116
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

148
148
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

409
409
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

655
655
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

169
169
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

311
311
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

58
58
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

648
648
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

138
138
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

174
174
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

1036
1036
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

337
337
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

354
354
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

242
242
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

534
534
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

659
659
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

264
264
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

141
141
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

209
209

Meer sportnieuws