'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

1451 stemmen
'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

Nadat de spelers eind vorige week hun medische en fysieke proeven aflegden, gaan maandag ook de trainingen van start bij Club Brugge. Voorlopig kan coach Philippe Clement grotendeels beschikken over dezelfde sterkhouders als vorig seizoen. Al kan daar in de komende weken serieus verandering in komen.


Afgelopen weekend geraakte bijvoorbeeld bekend dat het Spaanse Sevilla zijn zinnen heeft gezet op Clinton Mata. Vanuit Italië blijft Charles De Ketelaere dan weer nadrukkelijk aan Atalanta gelinkt worden. En ook een vertrek van Noa Lang blijkt niet van de baan. Zo meldt het Britse Leeds Live dat Leeds United nog steeds zijn zinnen heeft gezet op de Nederlandse flankaanvaller. De Engelsen willen hun selectie op meerdere posities versterken en Lang zou hoog op het lijstje staan. Maar het genoemde medium steelt dat Leeds niet gehaast is en zijn tijd neemt om alle dossiers te behandelen.

Het zou dus nog een enerverende zomer kunnen worden voor Blauw-Zwart, dat uiteraard zo snel mogelijk duidelijkheid wil hebben over zijn sterkhouder. Indien Lang vertrekt moet er immers een waardige vervanger aangetrokken worden. In ieder geval verlangt Blauw-Zwart een hoge som moest het toch tot een transfer komen. De Nederlander meldde zich vorige week alvast als één van de laatste spelers voor zijn testen en staat maandag dus gewoon op het trainingsveld.

Voorlopig wou Lang zelf geen beloftes doen over zijn toekomst. Maar het valt te betwijfelen of hij een overgang naar de nummer 9 in de Premier League ziet als een ideale stap. Daar komt hij weliswaar in één van de grootste nationale competities ter wereld terecht, bij Club kan hij voor de prijzen strijden én is hij verzekerd van Champions League-voetbal.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

47
47
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

88
88
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

60
60
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

90
90
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

370
370
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

209
209
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

124
124
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

757
757
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

351
351
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

578
578
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1015
1015
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws