'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

door
'Hete zomer voor Club: Lang blijft in running voor transfer'

Nadat de spelers eind vorige week hun medische en fysieke proeven aflegden, gaan maandag ook de trainingen van start bij Club Brugge. Voorlopig kan coach Philippe Clement grotendeels beschikken over dezelfde sterkhouders als vorig seizoen. Al kan daar in de komende weken serieus verandering in komen.


Afgelopen weekend geraakte bijvoorbeeld bekend dat het Spaanse Sevilla zijn zinnen heeft gezet op Clinton Mata. Vanuit Italië blijft Charles De Ketelaere dan weer nadrukkelijk aan Atalanta gelinkt worden. En ook een vertrek van Noa Lang blijkt niet van de baan. Zo meldt het Britse Leeds Live dat Leeds United nog steeds zijn zinnen heeft gezet op de Nederlandse flankaanvaller. De Engelsen willen hun selectie op meerdere posities versterken en Lang zou hoog op het lijstje staan. Maar het genoemde medium steelt dat Leeds niet gehaast is en zijn tijd neemt om alle dossiers te behandelen.

Het zou dus nog een enerverende zomer kunnen worden voor Blauw-Zwart, dat uiteraard zo snel mogelijk duidelijkheid wil hebben over zijn sterkhouder. Indien Lang vertrekt moet er immers een waardige vervanger aangetrokken worden. In ieder geval verlangt Blauw-Zwart een hoge som moest het toch tot een transfer komen. De Nederlander meldde zich vorige week alvast als één van de laatste spelers voor zijn testen en staat maandag dus gewoon op het trainingsveld.

Voorlopig wou Lang zelf geen beloftes doen over zijn toekomst. Maar het valt te betwijfelen of hij een overgang naar de nummer 9 in de Premier League ziet als een ideale stap. Daar komt hij weliswaar in één van de grootste nationale competities ter wereld terecht, bij Club kan hij voor de prijzen strijden én is hij verzekerd van Champions League-voetbal.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Denkt u dat Lang volgend seizoen nog bij Club speelt?

Meest recent

Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

17
17
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

20
20
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

52
52
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

56
56
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

182
182
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

192
192
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

54
54
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

278
278
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

106
106
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

243
243
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

352
352
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

259
259
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

522
522
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

221
221
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

167
167
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

119
119
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

167
167
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

91
91
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

272
272
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

657
657
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

73
73
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

140
140
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

199
199
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

367
367

Meer sportnieuws