'Atalanta blijft doordrukken voor De Ketelaere'

door
'Atalanta blijft doordrukken voor De Ketelaere'

Bij Club Brugge werden de spelers in de voorbije weken en dagen onderworpen aan hun medische en fysieke proeven. Ook goudhaantje Charles De Ketelaere tekende daarbij present. Ondertussen blijft het 20-jarige jeugdproduct vanuit Italië wel aan een zomerse transfer gelinkt worden.

De Ketelaere heeft een sterk seizoen achter de rug, waarin hij definitief doorbrak bij Blauw-Zwart. Logischerwijs speelde hij zich zo in de kijker van verschillende buitenlandse clubs. Tijdens een persmoment bij de nationale beloften liet de polyvalente aanvaller/middenvelder echter verstaan dat hij normaal gezien zal op Jan Breydel zal blijven, iets wat ook zijn persoonlijke voorkeur geniet. Maar desondanks blijven Italiaanse media hem nadrukkelijk linken aan een overstap naar de Serie A.

Nadat journalist Gianluigi Longari hem eerder deze week aan Atalanta linkte, wordt dat gerucht nu ook bevestigd door de grote sportkrant Corriere dello Sport. De club uit Bergamo zou bijzonder gecharmeerd zijn en is naar verluidt bereid om flink door te drukken voor zijn komst. De Italiaanse bron maakt echter gewag van een transfersom van zo'n 10 miljoen euro, dat lijkt veel te weinig om Club te verleiden tot medewerking aan de deal. Ook AC Milan zou overigens belangstelling tonen, maar Atalanta is momenteel het meest concreet.

UPDATE 20/06
In Italië blijven ze ervan overtuigd dat Charles De Ketelaere naar Atalanta zou kunnen trekken. De Italiaanse journalist Alfredo Pedullà ontkracht geruchten als zou er zelfs al een akkoord zijn tussen Atalanta en Club ter waarde van 15 miljoen euro, maar stelt wel dat de nummer drie uit de Serie A werk blijft maken van zijn komst. Ze zijn immers van plan om hun selectie deze zomer te verjongen en zouden daarvoor ook al op het punt staan om middenvelder Teun Koopmeiners voor 15 miljoen euro weg te plukken bij AZ.

LEES OOK: Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Denk je dat De Ketelaere deze zomer echt zou kunnen vertrekken?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

71
71
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

88
88
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

98
98
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

42
42
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

261
261
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

140
140
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

450
450
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

170
170
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

228
228
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

704
704
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

699
699
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

599
599
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

439
439
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

333
333
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws