Gent veegt 'bod' AC Milan van tafel: "Belachelijk!"

door
Gent veegt 'bod' AC Milan van tafel:

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato, maar de Buffalo's zijn nog lang niet klaar met hun transferwerk. Zo worden zeker aan uitgaande zijde nog een tweetal grote deals verwacht. Niklas Dorsch wil zijn sterke EK U21 immers verzilveren, maar vooral Roman Yaremchuk moet de clubkas serieus gaan spijzen.


De Oekraïense aanvaller aasde in de voorbije transferperiode al nadrukkelijk achter een transfer, maar Gent wou toen niet meewerken. Deze zomer zijn de Buffalo's echter wel bereid om hem te laten gaan tegenover de juiste prijs. En die prijs is in de voorbije dagen flink toegenomen. Zo speelde Yaremchuk tot dusver een uitstekende Europees kampioenschap, namens Oekraïne kon hij in de twee eerste duels telkens de netten doen trillen. Die prestaties blijven niet zonder gevolgen.

Zo meldt de bekende Italiaanse journalist Alessandro Jacobone dat AC Milan momenteel concreet in de markt is voor Yaremchuk. Sportieve baas Paulo Maldini zou zelfs al in contact staan met de Buffalo's. Naar verluidt mikken de Italianen op een huurbeurt met (verplichte) aankoopoptie. Voor de lening zou Milan zo'n 3 miljoen euro betalen, de aankoopsom zou rond de 15 miljoen euro schommelen. Voorlopig is niet duidelijk of Gent bereid is om mee te werken aan zo'n constructie.

UPDATE 16u40
De geruchten omtrent de Milanese interesse in Yaremchuk worden inmiddels ook door diverse andere bronnen bevestigd. Een concreet bod zou er evenwel nog niet zijn uitgebracht. En de Buffalo's lijken ook niet van plan om mee te werken aan bovenvermelde constructie. Zo werd manager Michel Louwagie bij Het Laatste Nieuws gepolst naar zijn interesse in een huurdeal met aankoopoptie. Zijn antwoord liet weinig aan de verbeelding over: "Dat is belachelijk, daar doen we niet aan mee", klonk het duidelijk.

LEES OOK: De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Gent moet wachten tot het EK van Yaremchuk erop zit ...

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

19
19
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

21
21
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

25
25
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

16
16
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

26
26
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

82
82
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

115
115
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

242
242
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

275
275
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

114
114
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

138
138
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

434
434
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

118
118
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

528
528
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

754
754
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

217
217
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

302
302
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

380
380
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

241
241
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

259
259
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

247
247
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

526
526

Meer sportnieuws