'Topclub meldt zich met miljoenenbod voor Yaremchuk'

door
'Topclub meldt zich met miljoenenbod voor Yaremchuk'

AA Gent toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse mercato, maar de Buffalo's zijn nog lang niet klaar met hun transferwerk. Zo worden zeker aan uitgaande zijde nog een tweetal grote deals verwacht. Niklas Dorsch wil zijn sterke EK U21 immers verzilveren, maar vooral Roman Yaremchuk moet de clubkas serieus gaan spijzen.


De Oekraïense aanvaller aasde in de voorbije transferperiode al nadrukkelijk achter een transfer, maar Gent wou toen niet meewerken. Deze zomer zijn de Buffalo's echter wel bereid om hem te laten gaan tegenover de juiste prijs. En die prijs is in de voorbije dagen flink toegenomen. Zo speelde Yaremchuk tot dusver een uitstekende Europees kampioenschap, namens Oekraïne kon hij in de twee eerste duels telkens de netten doen trillen. Die prestaties blijven niet zonder gevolgen.

Zo meldt de bekende Italiaanse journalist Alessandro Jacobone dat AC Milan momenteel concreet in de markt is voor Yaremchuk. Sportieve baas Paulo Maldini zou zelfs al in contact staan met de Buffalo's. Naar verluidt mikken de Italianen op een huurbeurt met (verplichte) aankoopoptie. Voor de lening zou Milan zo'n 3 miljoen euro betalen, de aankoopsom zou rond de 15 miljoen euro schommelen. Voorlopig is niet duidelijk of Gent bereid is om mee te werken aan zo'n constructie.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Yaremchuk moet minstens 20 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

8
8
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

45
45
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

38
38
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

34
34
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

230
230
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

23
23
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

90
90
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

119
119
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

132
132
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

76
76
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

110
110
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

133
133
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

318
318
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

348
348
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1128
1128
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

78
78
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

182
182
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

242
242
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

706
706
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

751
751
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

439
439
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

593
593

Meer sportnieuws