'Hongerig Anderlecht werkt al aan volgende aanwinst'

door
'Hongerig Anderlecht werkt al aan volgende aanwinst'

RSC Anderlecht wil er komend seizoen al in de voorrondes van de Conference League staan en dus zijn de Brusselaars inmiddels weer volop aan het trainen. Ondertussen toonde Paars-Wit zich echter ook gretig op de transfermarkt. Zo staat de teller inmiddels al op voor vier aanwinsten voor komend seizoen.


Na het aantrekken van het transfervrije duo Lior Refaelov-Colin Coosemans, rondde RSCA deze week nog twee inkomende deals af. Zo werd Majeed Ashimeru permanent overgenomen, terwijl Wesley Hoedt de nieuwe leider in de defensie moet worden. Een aardig lijstje aan versterkingen dus. Toch maken sportief directeur Peter Verberke en zijn team nu al werk van de volgende aanwinst. Deze week werd immers ook duidelijk dat Lukas Nmecha niet zal blijven. En dus moet er absoluut een nieuwe spits worden aangetrokken.

In de voorbije weken drukte Paars-Wit vooral door voor een verlengd verblijf van Nmecha en daaro moet er nu weer doorgeschakeld worden. Concrete namen werden dan ook nog niet genoemd, maar RSCA zal ongetwijfeld al een aantal pistes bewandelen. Overigens moet er ook aan uitgaande zijde nog een pak werk verricht worden: voor heel wat overbodige moet men nog een oplossing vinden. Peter Zulj lijkt alvast de volgend die vertrek, de middenvelder zou goed op weg zijn naar het Turkse Basaksehir.

POLL: Bent u voorlopig enthousiast over de aanwinsten van RSCA?

Meest recent

Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

23
23
Leegloop bij Standard gaat verder: volgende pion vertrekt

Standard strompelt door de play-offs en heeft na zeven matchen nog geen enkele keer gewonnen. Voor ...

19
19
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

11
11
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

66
66
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

196
196
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

38
38
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

165
165
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

90
90
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

67
67
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

237
237
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

276
276
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

77
77
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

235
235
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

83
83
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

120
120
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

104
104
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

83
83
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

569
569

Meer sportnieuws