Benfica komt met officieel statement over transfergeruchten Vertonghen

door
Benfica komt met officieel statement over transfergeruchten Vertonghen

Is er deze zomer opnieuw een straffe terugkeer van een Rode Duivel naar de Jupiler Pro League in de maak? Twee jaar nadat Anderlecht stuntte met het terughalen van Vincent Kompany, zou het nu Jan Vertonghen zijn die naar ons land zou kunnen terugkeren. KRC Genk en Antwerp zouden serieus werk maken van de komst van de verdediger, zo meldt de Portugese krant Record.


Zij stellen dat beide clubs al contact opgenomen hebben met Vertonghens huidige werkgever Benfica om een transfer te bespreken. Ze hopen de 34-jarige transfervrij binnen te kunnen halen, ondanks dat Vertonghen nog een contract tot 2023 heeft in Lissabon. Of de Rode Duivel ook zelf oren heeft naar een overstap naar de Jupiler Pro League, is voorlopig nog koffiedik kijken.

Vertonghen heeft er nog maar net zijn eerste seizoen bij Benfica opzitten, nadat hij vorige zomer transfervrij overkwam van Tottenham. De recordinternational was er afgelopen seizoen titularis en kwam tot 42 wedstrijden en één doelpunt in alle competities. Als Vertonghen in zou gaan op een voorstel van Genk of Antwerp, zou hij voor zijn debuut in de Belgische competitie staan. Hij werd immers op zeer jonge leeftijd al door Ajax weggeplukt uit de jeugd van het toenmalige Germinal Beerschot en speelde behalve voor de drie eerder genoemde clubs enkel nog voor RKC Waalwijk.

UPDATE 22u30

Benfica heeft officieel gereageerd op de geruchten over de interesse van KRC Genk en Royal Antwerp FC. "Benfica verduidelijkt dat  Jan Vertonghen een speler is van de club en deel uitmaakt van de plannen voor het nieuwe seizoen. In tegenstelling tot wat in sommige media wordt meegedeeld, gaat de speler niet weg, noch is er enige intentie om zijn transfer te vergemakkelijken of toe te staan", aldus Benfica.

Zal Vertonghen volgend jaar nog voor Benfica spelen?

Meest recent

'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

19
19
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

38
38
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

102
102
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

154
154
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

62
62
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

203
203
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

191
191
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

30
30
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

113
113
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

190
190
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

276
276
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

174
174
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

238
238
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

341
341
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

479
479
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

302
302
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

106
106
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

81
81
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

230
230
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

142
142

Meer sportnieuws