Benfica komt met officieel statement over transfergeruchten Vertonghen

door
Benfica komt met officieel statement over transfergeruchten Vertonghen

Is er deze zomer opnieuw een straffe terugkeer van een Rode Duivel naar de Jupiler Pro League in de maak? Twee jaar nadat Anderlecht stuntte met het terughalen van Vincent Kompany, zou het nu Jan Vertonghen zijn die naar ons land zou kunnen terugkeren. KRC Genk en Antwerp zouden serieus werk maken van de komst van de verdediger, zo meldt de Portugese krant Record.


Zij stellen dat beide clubs al contact opgenomen hebben met Vertonghens huidige werkgever Benfica om een transfer te bespreken. Ze hopen de 34-jarige transfervrij binnen te kunnen halen, ondanks dat Vertonghen nog een contract tot 2023 heeft in Lissabon. Of de Rode Duivel ook zelf oren heeft naar een overstap naar de Jupiler Pro League, is voorlopig nog koffiedik kijken.

Vertonghen heeft er nog maar net zijn eerste seizoen bij Benfica opzitten, nadat hij vorige zomer transfervrij overkwam van Tottenham. De recordinternational was er afgelopen seizoen titularis en kwam tot 42 wedstrijden en één doelpunt in alle competities. Als Vertonghen in zou gaan op een voorstel van Genk of Antwerp, zou hij voor zijn debuut in de Belgische competitie staan. Hij werd immers op zeer jonge leeftijd al door Ajax weggeplukt uit de jeugd van het toenmalige Germinal Beerschot en speelde behalve voor de drie eerder genoemde clubs enkel nog voor RKC Waalwijk.

UPDATE 22u30

Benfica heeft officieel gereageerd op de geruchten over de interesse van KRC Genk en Royal Antwerp FC. "Benfica verduidelijkt dat  Jan Vertonghen een speler is van de club en deel uitmaakt van de plannen voor het nieuwe seizoen. In tegenstelling tot wat in sommige media wordt meegedeeld, gaat de speler niet weg, noch is er enige intentie om zijn transfer te vergemakkelijken of toe te staan", aldus Benfica.

LEES OOK: Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

Zal Vertonghen volgend jaar nog voor Benfica spelen?

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

30
30
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

1
1
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

202
202
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

39
39
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

84
84
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

398
398
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

219
219
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

147
147
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

84
84
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

311
311
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

233
233
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

145
145
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

172
172
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

97
97
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

528
528
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

67
67
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

74
74
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

144
144
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

227
227
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

160
160

Meer sportnieuws