'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

773
'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

Ook voor de spelers van landskampioen Club Brugge zit de vakantieperiode erop, donderdag verzamelden de mannen van coach Philippe Clement voor hun medische en fysieke testen. Nieuwkomers waren er echter nog niet bij in het Belfius Basecamp. Voorlopig haalde Blauw-Zwart nog geen directe aanwinsten in huis.


Maar daar komt in de komende weken ongetwijfeld verandering in. Bij gebrek aan Europese voorrondes heeft het bestuur ook nog voldoende tijd om de nodige versterking aan te trekken. Ondertussen duiken wel steeds meer potentiële targets op. Zo komt het Roemeense Playtech met een opvallend gerucht. Het genoemde medium beweert namelijk dat Club Brugge zich opnieuw aan het front gemeld heeft voor Razvan Marin.

De 25-jarige middenvelder blonk destijds al uit in ons land bij Standard. Zijn prestaties op Sclessin leverden hem een droomtransfer naar Ajax op, maar daar bleef een doorbraak uit. In het voorbije seizoen kwam hij echter weer helemaal boven water drijven bij het Italiaanse Cagliari. En nu zou hij dus opnieuw een fraaie transfer kunnen maken. Al wordt het voor de Bruggelingen, die eerder al interesse toonden in de Roemeense international, bijzonder moeilijk om hem te verleiden tot een terugkeer naar ons land.

Zo heerst er heel wat concurrentie voor Marin. Grote ploegen als AC Milan, AS Roma en Olympique Lyon zouden immers ook gecharmeerd zijn. Bovendien staat de speler zelf niet te springen om een nieuwe overgang te maken. Zo liet Marin tegenover DigiSport verstaan dat hij mikt op de nodige stabiliteit en gewoon bij zijn huidige club wil blijven.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

14
14
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

3
3
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

4
4
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

42
42
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

108
108
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

55
55
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

53
53
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

526
526
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

67
67
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

118
118
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

68
68
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

32
32
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

340
340
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

368
368
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

351
351
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

317
317
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

78
78
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

340
340
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

130
130
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

45
45
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

323
323
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

205
205
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125

Meer sportnieuws