'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

door
'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

Ook voor de spelers van landskampioen Club Brugge zit de vakantieperiode erop, donderdag verzamelden de mannen van coach Philippe Clement voor hun medische en fysieke testen. Nieuwkomers waren er echter nog niet bij in het Belfius Basecamp. Voorlopig haalde Blauw-Zwart nog geen directe aanwinsten in huis.


Maar daar komt in de komende weken ongetwijfeld verandering in. Bij gebrek aan Europese voorrondes heeft het bestuur ook nog voldoende tijd om de nodige versterking aan te trekken. Ondertussen duiken wel steeds meer potentiële targets op. Zo komt het Roemeense Playtech met een opvallend gerucht. Het genoemde medium beweert namelijk dat Club Brugge zich opnieuw aan het front gemeld heeft voor Razvan Marin.

De 25-jarige middenvelder blonk destijds al uit in ons land bij Standard. Zijn prestaties op Sclessin leverden hem een droomtransfer naar Ajax op, maar daar bleef een doorbraak uit. In het voorbije seizoen kwam hij echter weer helemaal boven water drijven bij het Italiaanse Cagliari. En nu zou hij dus opnieuw een fraaie transfer kunnen maken. Al wordt het voor de Bruggelingen, die eerder al interesse toonden in de Roemeense international, bijzonder moeilijk om hem te verleiden tot een terugkeer naar ons land.

Zo heerst er heel wat concurrentie voor Marin. Grote ploegen als AC Milan, AS Roma en Olympique Lyon zouden immers ook gecharmeerd zijn. Bovendien staat de speler zelf niet te springen om een nieuwe overgang te maken. Zo liet Marin tegenover DigiSport verstaan dat hij mikt op de nodige stabiliteit en gewoon bij zijn huidige club wil blijven.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

26
26
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

20
20
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

177
177
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

55
55
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

152
152
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

151
151
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

60
60
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

157
157
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

503
503
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

110
110
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

385
385
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

540
540
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

435
435
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

152
152
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

124
124
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

126
126
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

408
408
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

394
394

Meer sportnieuws