'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

door
'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

Ook voor de spelers van landskampioen Club Brugge zit de vakantieperiode erop, donderdag verzamelden de mannen van coach Philippe Clement voor hun medische en fysieke testen. Nieuwkomers waren er echter nog niet bij in het Belfius Basecamp. Voorlopig haalde Blauw-Zwart nog geen directe aanwinsten in huis.


Maar daar komt in de komende weken ongetwijfeld verandering in. Bij gebrek aan Europese voorrondes heeft het bestuur ook nog voldoende tijd om de nodige versterking aan te trekken. Ondertussen duiken wel steeds meer potentiële targets op. Zo komt het Roemeense Playtech met een opvallend gerucht. Het genoemde medium beweert namelijk dat Club Brugge zich opnieuw aan het front gemeld heeft voor Razvan Marin.

De 25-jarige middenvelder blonk destijds al uit in ons land bij Standard. Zijn prestaties op Sclessin leverden hem een droomtransfer naar Ajax op, maar daar bleef een doorbraak uit. In het voorbije seizoen kwam hij echter weer helemaal boven water drijven bij het Italiaanse Cagliari. En nu zou hij dus opnieuw een fraaie transfer kunnen maken. Al wordt het voor de Bruggelingen, die eerder al interesse toonden in de Roemeense international, bijzonder moeilijk om hem te verleiden tot een terugkeer naar ons land.

Zo heerst er heel wat concurrentie voor Marin. Grote ploegen als AC Milan, AS Roma en Olympique Lyon zouden immers ook gecharmeerd zijn. Bovendien staat de speler zelf niet te springen om een nieuwe overgang te maken. Zo liet Marin tegenover DigiSport verstaan dat hij mikt op de nodige stabiliteit en gewoon bij zijn huidige club wil blijven.

LEES OOK: Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

38
38
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

47
47
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

40
40
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

224
224
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

156
156
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

230
230
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

63
63
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

222
222
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

528
528
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

42
42
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

364
364
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

462
462
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

396
396
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

65
65
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

136
136
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws