'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

door
'Club Brugge wil smaakmaker verleiden tot JPL-terugkeer'

Ook voor de spelers van landskampioen Club Brugge zit de vakantieperiode erop, donderdag verzamelden de mannen van coach Philippe Clement voor hun medische en fysieke testen. Nieuwkomers waren er echter nog niet bij in het Belfius Basecamp. Voorlopig haalde Blauw-Zwart nog geen directe aanwinsten in huis.


Maar daar komt in de komende weken ongetwijfeld verandering in. Bij gebrek aan Europese voorrondes heeft het bestuur ook nog voldoende tijd om de nodige versterking aan te trekken. Ondertussen duiken wel steeds meer potentiële targets op. Zo komt het Roemeense Playtech met een opvallend gerucht. Het genoemde medium beweert namelijk dat Club Brugge zich opnieuw aan het front gemeld heeft voor Razvan Marin.

De 25-jarige middenvelder blonk destijds al uit in ons land bij Standard. Zijn prestaties op Sclessin leverden hem een droomtransfer naar Ajax op, maar daar bleef een doorbraak uit. In het voorbije seizoen kwam hij echter weer helemaal boven water drijven bij het Italiaanse Cagliari. En nu zou hij dus opnieuw een fraaie transfer kunnen maken. Al wordt het voor de Bruggelingen, die eerder al interesse toonden in de Roemeense international, bijzonder moeilijk om hem te verleiden tot een terugkeer naar ons land.

Zo heerst er heel wat concurrentie voor Marin. Grote ploegen als AC Milan, AS Roma en Olympique Lyon zouden immers ook gecharmeerd zijn. Bovendien staat de speler zelf niet te springen om een nieuwe overgang te maken. Zo liet Marin tegenover DigiSport verstaan dat hij mikt op de nodige stabiliteit en gewoon bij zijn huidige club wil blijven.

LEES OOK: Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Club moet sowieso een extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

12
12
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

114
114
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

52
52
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

203
203
Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

82
82
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

205
205
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

308
308
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

129
129
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

113
113
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

203
203
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

45
45
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

326
326
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

311
311
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

60
60
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

336
336
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

165
165
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

161
161
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

94
94
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

242
242
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

101
101
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

188
188
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1449
1449
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

72
72
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

96
96
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

648
648

Meer sportnieuws