'Anderlecht drukt door voor aanvaller FC Barcelona'

door
'Anderlecht drukt door voor aanvaller FC Barcelona'

RSC Anderlecht haalde al een drietal aanwinsten voor volgend seizoen in huis. De recordkampioen verzekerde zich eerder al van de diensten van Lior Refaelov en Colin Coosemans, die transfervrij overkwamen van Antwerp FC en AA Gent. Donderdag pakte RSCA dan weer uit met de komst van Wesley Hoedt.


De Nederlandser verdediger werd definitief overgenomen van Southampton en tekende tot medio 2025. Maar Hoedt is zeker niet de laatste zomeraankoop. Paars-Wit moet sowieso een extra spits halen gezien Lukas Nmecha dan toch niet blijft. En ook op de flanken is er in aanvallend opzicht versterking welgekomen. Daarvoor zouden de Brusselaars nu hebben aangeklopt bij het grote FC Barcelona. Volgens SPORT dringt RSCA immers aan voor de komst van Konrad De La Fuente.

Deze 19-jarige Amerikaanse international werkte een groot deel van zijn jeugdopleiding af op La Masia, maar moet nog wat groeien om bij Barça aanspraak te maken op een vaste stek in de A-kern. Voorlopig geraakte de (flank)aanvaller nog niet verder dan enkele korte invalbeurten. En dus is het de bedoeling om De La Fuente op huurbasis ervaring te laten opdoen. Bij SPORT schrijft men dat Anderlecht alvast doordrukt voor zijn komst. Ook OGC Nice is geïnteresseerd, maar beide ploegen vissen allicht toch naast het net.

Zo zou Olympique Marseille momenteel over de beste papieren beschikken in dit dossier. L'OM zou al een tijdje aan zijn komst werken en legde naar verluidt een erg interessante aanbieding op tafel. De Fransen zouden namelijk bereid zijn om zijn volledige salaris over te nemen en willen ook een aankoopoptie van vijf miljoen euro laten opnemen in de deal. Iets waar Barça wel oor naar heeft. Paars-Wit dreigt dus met lege handen achter te blijven, tenzij Peter Verbeke en co nog voor een last-minute stuntje zorgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

Anderlecht moet minstens twee extra flankaanvallers halen ...

Meest recent

‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

40
40
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

15
15
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

18
18
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

82
82
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

89
89
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

316
316
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

75
75
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

168
168
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

32
32
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

120
120
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

139
139
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

298
298
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

114
114
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

84
84
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

354
354
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

143
143
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

155
155
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

330
330
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

426
426
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

141
141
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

145
145
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

507
507

Meer sportnieuws