'Anderlecht drukt door voor aanvaller FC Barcelona'

door
'Anderlecht drukt door voor aanvaller FC Barcelona'

RSC Anderlecht haalde al een drietal aanwinsten voor volgend seizoen in huis. De recordkampioen verzekerde zich eerder al van de diensten van Lior Refaelov en Colin Coosemans, die transfervrij overkwamen van Antwerp FC en AA Gent. Donderdag pakte RSCA dan weer uit met de komst van Wesley Hoedt.


De Nederlandser verdediger werd definitief overgenomen van Southampton en tekende tot medio 2025. Maar Hoedt is zeker niet de laatste zomeraankoop. Paars-Wit moet sowieso een extra spits halen gezien Lukas Nmecha dan toch niet blijft. En ook op de flanken is er in aanvallend opzicht versterking welgekomen. Daarvoor zouden de Brusselaars nu hebben aangeklopt bij het grote FC Barcelona. Volgens SPORT dringt RSCA immers aan voor de komst van Konrad De La Fuente.

Deze 19-jarige Amerikaanse international werkte een groot deel van zijn jeugdopleiding af op La Masia, maar moet nog wat groeien om bij Barça aanspraak te maken op een vaste stek in de A-kern. Voorlopig geraakte de (flank)aanvaller nog niet verder dan enkele korte invalbeurten. En dus is het de bedoeling om De La Fuente op huurbasis ervaring te laten opdoen. Bij SPORT schrijft men dat Anderlecht alvast doordrukt voor zijn komst. Ook OGC Nice is geïnteresseerd, maar beide ploegen vissen allicht toch naast het net.

Zo zou Olympique Marseille momenteel over de beste papieren beschikken in dit dossier. L'OM zou al een tijdje aan zijn komst werken en legde naar verluidt een erg interessante aanbieding op tafel. De Fransen zouden namelijk bereid zijn om zijn volledige salaris over te nemen en willen ook een aankoopoptie van vijf miljoen euro laten opnemen in de deal. Iets waar Barça wel oor naar heeft. Paars-Wit dreigt dus met lege handen achter te blijven, tenzij Peter Verbeke en co nog voor een last-minute stuntje zorgen.

LEES OOK: 'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Anderlecht moet minstens twee extra flankaanvallers halen ...

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

11
11
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

63
63
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

84
84
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

132
132
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

45
45
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

66
66
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

43
43
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

347
347
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

96
96
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

227
227
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

485
485
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

375
375
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

90
90
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

235
235
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

156
156
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

278
278
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

325
325
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

310
310
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

340
340
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

203
203
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

141
141
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

751
751
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

325
325
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

133
133

Meer sportnieuws