Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

door
Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

Anderlecht heeft de komende weken nog heel wat transferwerk voor de boeg. Zo werd het deze week duidelijk dat Lukas Nmecha niet bij de club zal blijven, en verwacht wordt dat er ook nog een andere sterkhouder zal vertrekken. Dat in de naam van Albert Sambi Lokonga.

Arsenal toont zich al enige tijd concreet voor de middenvelder, en er is ook al serieus wat aan het bewegen voor een mogelijke overstap. Een eerste bod van zo’n vijftien miljoen euro van de Londenaren werd nog afgeslagen, maar die zouden inmiddels met een – fel verbeterd – tweede bod op de proppen zijn gekomen. Zo meldt onder meer Chris Wheatley van Football London dat een deal voor Lokonga in de maak is.

Terry Flewers van het populaire YouTube-kanaal ‘The Football Terrace’ meldt dan weer dan de transfer bijna rond zou zijn, en Anderlecht bovendien een monstersom zou vangen. Dat naar verluidt met zo’n 20 miljoen pond, omgerekend een dikke 23 miljoen euro. Of de onderhandelingen daadwerkelijk in een afrondende fase zitten zal later moeten blijken, maar duidelijk lijkt alvast dat Lokonga nu echt wel stevig op weg is naar de uitgang in het Lotto Park.

UPDATE 17/06

De geruchten omtrent een transfer van Sambi Lokonga naar Arsenal nemen grotere proporties aan, maar een akkoord is er momenteel evenwel nog niet. Dat wordt volgens verscheidene buitenlandse media echter wel snel verwacht. De speler van Anderlecht moest intussen ook al even ingrijpen.

Zo werd er immers al een Twitter-account gemaakt in zijn naam. Via Instagram laat Lokonga weten dat dit account echter niet hijzelf is, maar dus werd aangemaakt door buitenstaanders.

LEES OOK: Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Zou Lokonga daar (veel) spelen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

109
109
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

57
57
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

146
146
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

252
252
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

78
78
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

149
149
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

479
479
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

114
114
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

399
399
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

195
195
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

62
62
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

263
263
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

261
261
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

220
220
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

175
175
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

88
88
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

156
156
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws