Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

door
Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

Anderlecht heeft de komende weken nog heel wat transferwerk voor de boeg. Zo werd het deze week duidelijk dat Lukas Nmecha niet bij de club zal blijven, en verwacht wordt dat er ook nog een andere sterkhouder zal vertrekken. Dat in de naam van Albert Sambi Lokonga.

Arsenal toont zich al enige tijd concreet voor de middenvelder, en er is ook al serieus wat aan het bewegen voor een mogelijke overstap. Een eerste bod van zo’n vijftien miljoen euro van de Londenaren werd nog afgeslagen, maar die zouden inmiddels met een – fel verbeterd – tweede bod op de proppen zijn gekomen. Zo meldt onder meer Chris Wheatley van Football London dat een deal voor Lokonga in de maak is.

Terry Flewers van het populaire YouTube-kanaal ‘The Football Terrace’ meldt dan weer dan de transfer bijna rond zou zijn, en Anderlecht bovendien een monstersom zou vangen. Dat naar verluidt met zo’n 20 miljoen pond, omgerekend een dikke 23 miljoen euro. Of de onderhandelingen daadwerkelijk in een afrondende fase zitten zal later moeten blijken, maar duidelijk lijkt alvast dat Lokonga nu echt wel stevig op weg is naar de uitgang in het Lotto Park.

UPDATE 17/06

De geruchten omtrent een transfer van Sambi Lokonga naar Arsenal nemen grotere proporties aan, maar een akkoord is er momenteel evenwel nog niet. Dat wordt volgens verscheidene buitenlandse media echter wel snel verwacht. De speler van Anderlecht moest intussen ook al even ingrijpen.

Zo werd er immers al een Twitter-account gemaakt in zijn naam. Via Instagram laat Lokonga weten dat dit account echter niet hijzelf is, maar dus werd aangemaakt door buitenstaanders.

POLL: Zou Lokonga daar (veel) spelen?

Meest recent

Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

22
22
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

82
82
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

164
164
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

81
81
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

65
65
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

48
48
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

174
174
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

53
53
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

630
630
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

159
159
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

261
261
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

117
117
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

30
30
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

305
305
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

501
501
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

648
648
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

201
201
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

476
476
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

195
195

Meer sportnieuws