Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

649
Lokonga grijpt in na geruchten over transfer

Anderlecht heeft de komende weken nog heel wat transferwerk voor de boeg. Zo werd het deze week duidelijk dat Lukas Nmecha niet bij de club zal blijven, en verwacht wordt dat er ook nog een andere sterkhouder zal vertrekken. Dat in de naam van Albert Sambi Lokonga.

Arsenal toont zich al enige tijd concreet voor de middenvelder, en er is ook al serieus wat aan het bewegen voor een mogelijke overstap. Een eerste bod van zo’n vijftien miljoen euro van de Londenaren werd nog afgeslagen, maar die zouden inmiddels met een – fel verbeterd – tweede bod op de proppen zijn gekomen. Zo meldt onder meer Chris Wheatley van Football London dat een deal voor Lokonga in de maak is.

Terry Flewers van het populaire YouTube-kanaal ‘The Football Terrace’ meldt dan weer dan de transfer bijna rond zou zijn, en Anderlecht bovendien een monstersom zou vangen. Dat naar verluidt met zo’n 20 miljoen pond, omgerekend een dikke 23 miljoen euro. Of de onderhandelingen daadwerkelijk in een afrondende fase zitten zal later moeten blijken, maar duidelijk lijkt alvast dat Lokonga nu echt wel stevig op weg is naar de uitgang in het Lotto Park.

UPDATE 17/06

De geruchten omtrent een transfer van Sambi Lokonga naar Arsenal nemen grotere proporties aan, maar een akkoord is er momenteel evenwel nog niet. Dat wordt volgens verscheidene buitenlandse media echter wel snel verwacht. De speler van Anderlecht moest intussen ook al even ingrijpen.

Zo werd er immers al een Twitter-account gemaakt in zijn naam. Via Instagram laat Lokonga weten dat dit account echter niet hijzelf is, maar dus werd aangemaakt door buitenstaanders.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Zou Lokonga daar (veel) spelen?

Meest recent

Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

18
18
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

19
19
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

25
25
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

216
216
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

104
104
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

53
53
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

21
21
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

30
30
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

52
52
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

63
63
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

62
62
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

108
108
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

323
323
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

357
357
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

127
127
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

127
127
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

80
80
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

429
429
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

177
177
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

175
175
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

200
200
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66

Meer sportnieuws