'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

door
'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

Carel Eiting zou op weg zijn van Ajax naar KRC Genk en vorig jaar haalde Club Brugge Noa Lang weg uit Amsterdam. Er is een derde speler die naar België kan. 

De Telegraaf weet te melden dat Jurgen Ekkelenkamp concrete interesse geniet van een Belgische topclub, maar de naam is niet bekend. Mogelijk gaat het om Club Brugge, want zij deden vorig jaar al een poging. Ajax liet hem toen niet gaan. De Nederlander kan ook rekenen op concrete interesse van FSV Mainz. Ajax wil het contract openbreken en ploegen als sc Heerenveen, FC Twente en Vitesse willen hem dan huren. 

De 21-jarige aanvallende middenvelder ligt nog maar één jaar onder contract en gaat weldra een beslissing nemen. Ekkelenkamp speelde afgelopen seizoen mee in 23 wedstrijden voor het eerste team, voornamelijk als invaller, en was daarin goed voor 4 goals en 3 assists.

UPDATE 11u15

Helemaal zeker is het dus nog niet, maar het mag worden aangenomen dat de Belgische club die (hernieuwde) interesse toont in Jurgen Ekkelenkamp wel degelijk Club Brugge is. Daarmee lijkt Blauw-Zwart zijn succesverhaal met de transfer van Noa Lang deze zomer te willen herhalen. Zo heeft ook de middenvelder immers nog maar één jaar contract, net als dat geval was bij Noa Lang vorig jaar.  Club nam in de deal van Lang wel meteen een aankoopoptie op van zes miljoen euro, waarmee hij nu permanent aan de Bruggelingen is verbonden.

Daarmee deed het een geweldige zaak, want intussen is de marktwaarde van Lang gestegen van 3,50 miljoen euro naar 22 (!) miljoen euro. Club zal alvast hopen dat Ekkelenkamp dezelfde weg zal inslaan. Zijn marktwaarde is met 3,20 miljoen euro ongeveer gelijk aan die van Lang vorig seizoen. Het valt evenwel te bedenken dat Ajax deze keer enkele voorwaarden zal verbinden aan een mogelijke transfer, bijvoorbeeld door het opnemen van een doorverkoopclausule.

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

10
10
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

27
27
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

85
85
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

30
30
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

35
35
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

237
237
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

123
123
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

194
194
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

34
34
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

115
115
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

48
48
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

516
516
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

145
145
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

247
247
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

312
312
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

254
254
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

183
183
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

97
97
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

71
71
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

108
108
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

473
473
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

246
246
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

362
362
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

174
174

Meer sportnieuws