'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

door
'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

Carel Eiting zou op weg zijn van Ajax naar KRC Genk en vorig jaar haalde Club Brugge Noa Lang weg uit Amsterdam. Er is een derde speler die naar België kan. 

De Telegraaf weet te melden dat Jurgen Ekkelenkamp concrete interesse geniet van een Belgische topclub, maar de naam is niet bekend. Mogelijk gaat het om Club Brugge, want zij deden vorig jaar al een poging. Ajax liet hem toen niet gaan. De Nederlander kan ook rekenen op concrete interesse van FSV Mainz. Ajax wil het contract openbreken en ploegen als sc Heerenveen, FC Twente en Vitesse willen hem dan huren. 

De 21-jarige aanvallende middenvelder ligt nog maar één jaar onder contract en gaat weldra een beslissing nemen. Ekkelenkamp speelde afgelopen seizoen mee in 23 wedstrijden voor het eerste team, voornamelijk als invaller, en was daarin goed voor 4 goals en 3 assists.

UPDATE 11u15

Helemaal zeker is het dus nog niet, maar het mag worden aangenomen dat de Belgische club die (hernieuwde) interesse toont in Jurgen Ekkelenkamp wel degelijk Club Brugge is. Daarmee lijkt Blauw-Zwart zijn succesverhaal met de transfer van Noa Lang deze zomer te willen herhalen. Zo heeft ook de middenvelder immers nog maar één jaar contract, net als dat geval was bij Noa Lang vorig jaar.  Club nam in de deal van Lang wel meteen een aankoopoptie op van zes miljoen euro, waarmee hij nu permanent aan de Bruggelingen is verbonden.

Daarmee deed het een geweldige zaak, want intussen is de marktwaarde van Lang gestegen van 3,50 miljoen euro naar 22 (!) miljoen euro. Club zal alvast hopen dat Ekkelenkamp dezelfde weg zal inslaan. Zijn marktwaarde is met 3,20 miljoen euro ongeveer gelijk aan die van Lang vorig seizoen. Het valt evenwel te bedenken dat Ajax deze keer enkele voorwaarden zal verbinden aan een mogelijke transfer, bijvoorbeeld door het opnemen van een doorverkoopclausule.

LEES OOK: Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

9
9
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

57
57
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

65
65
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

53
53
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

73
73
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

58
58
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

130
130
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

83
83
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

492
492
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

397
397
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

156
156
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

139
139
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

197
197
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

248
248
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

161
161
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

134
134
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

204
204
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

58
58
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

83
83
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

343
343
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

293
293
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

288
288
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

167
167
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

142
142

Meer sportnieuws