'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

door
'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

Carel Eiting zou op weg zijn van Ajax naar KRC Genk en vorig jaar haalde Club Brugge Noa Lang weg uit Amsterdam. Er is een derde speler die naar België kan. 

De Telegraaf weet te melden dat Jurgen Ekkelenkamp concrete interesse geniet van een Belgische topclub, maar de naam is niet bekend. Mogelijk gaat het om Club Brugge, want zij deden vorig jaar al een poging. Ajax liet hem toen niet gaan. De Nederlander kan ook rekenen op concrete interesse van FSV Mainz. Ajax wil het contract openbreken en ploegen als sc Heerenveen, FC Twente en Vitesse willen hem dan huren. 

De 21-jarige aanvallende middenvelder ligt nog maar één jaar onder contract en gaat weldra een beslissing nemen. Ekkelenkamp speelde afgelopen seizoen mee in 23 wedstrijden voor het eerste team, voornamelijk als invaller, en was daarin goed voor 4 goals en 3 assists.

UPDATE 11u15

Helemaal zeker is het dus nog niet, maar het mag worden aangenomen dat de Belgische club die (hernieuwde) interesse toont in Jurgen Ekkelenkamp wel degelijk Club Brugge is. Daarmee lijkt Blauw-Zwart zijn succesverhaal met de transfer van Noa Lang deze zomer te willen herhalen. Zo heeft ook de middenvelder immers nog maar één jaar contract, net als dat geval was bij Noa Lang vorig jaar.  Club nam in de deal van Lang wel meteen een aankoopoptie op van zes miljoen euro, waarmee hij nu permanent aan de Bruggelingen is verbonden.

Daarmee deed het een geweldige zaak, want intussen is de marktwaarde van Lang gestegen van 3,50 miljoen euro naar 22 (!) miljoen euro. Club zal alvast hopen dat Ekkelenkamp dezelfde weg zal inslaan. Zijn marktwaarde is met 3,20 miljoen euro ongeveer gelijk aan die van Lang vorig seizoen. Het valt evenwel te bedenken dat Ajax deze keer enkele voorwaarden zal verbinden aan een mogelijke transfer, bijvoorbeeld door het opnemen van een doorverkoopclausule.

LEES OOK: ‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

80
80
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

34
34
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

232
232
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

90
90
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

148
148
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

232
232
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

149
149
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws