'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

641
'Club gaat voor nieuwe Lang-deal bij Ajax'

Carel Eiting zou op weg zijn van Ajax naar KRC Genk en vorig jaar haalde Club Brugge Noa Lang weg uit Amsterdam. Er is een derde speler die naar België kan. 

De Telegraaf weet te melden dat Jurgen Ekkelenkamp concrete interesse geniet van een Belgische topclub, maar de naam is niet bekend. Mogelijk gaat het om Club Brugge, want zij deden vorig jaar al een poging. Ajax liet hem toen niet gaan. De Nederlander kan ook rekenen op concrete interesse van FSV Mainz. Ajax wil het contract openbreken en ploegen als sc Heerenveen, FC Twente en Vitesse willen hem dan huren. 

De 21-jarige aanvallende middenvelder ligt nog maar één jaar onder contract en gaat weldra een beslissing nemen. Ekkelenkamp speelde afgelopen seizoen mee in 23 wedstrijden voor het eerste team, voornamelijk als invaller, en was daarin goed voor 4 goals en 3 assists.

UPDATE 11u15

Helemaal zeker is het dus nog niet, maar het mag worden aangenomen dat de Belgische club die (hernieuwde) interesse toont in Jurgen Ekkelenkamp wel degelijk Club Brugge is. Daarmee lijkt Blauw-Zwart zijn succesverhaal met de transfer van Noa Lang deze zomer te willen herhalen. Zo heeft ook de middenvelder immers nog maar één jaar contract, net als dat geval was bij Noa Lang vorig jaar.  Club nam in de deal van Lang wel meteen een aankoopoptie op van zes miljoen euro, waarmee hij nu permanent aan de Bruggelingen is verbonden.

Daarmee deed het een geweldige zaak, want intussen is de marktwaarde van Lang gestegen van 3,50 miljoen euro naar 22 (!) miljoen euro. Club zal alvast hopen dat Ekkelenkamp dezelfde weg zal inslaan. Zijn marktwaarde is met 3,20 miljoen euro ongeveer gelijk aan die van Lang vorig seizoen. Het valt evenwel te bedenken dat Ajax deze keer enkele voorwaarden zal verbinden aan een mogelijke transfer, bijvoorbeeld door het opnemen van een doorverkoopclausule.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Club?

Meest recent

Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

6
6
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

49
49
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

113
113
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

19
19
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

136
136
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

39
39
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

23
23
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

101
101
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

101
101
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

47
47
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

48
48
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

58
58
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

321
321
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

57
57
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

50
50
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

140
140
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

89
89
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

146
146
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

177
177
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

78
78
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

382
382
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1058
1058
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

109
109

Meer sportnieuws