Voormalig Rode Duivel opgepakt wegens wietplantage

door
Voormalig Rode Duivel opgepakt wegens wietplantage

Geoffrey Mujangi-Bia liet jarenlang mooie dingen zien bij onder meer Standard en Charleroi, die prestaties werden destijds onder meer beloond met een tweetal selecties voor de nationale ploeg. Maar op zijn 31ste zit de middenvelder/aanvaller in vieze papieren. Volgens RTL Info werd hij dinsdag opgepakt wegens zijn vermeende aandeel in een wietplantage.


De bal ging aan het rollen nadat een brand ontstond in een pand te Zellik, al heeft Het Nieuwsblad het over elektriciteitsproblemen. In ieder geval werd daar in de kelder een plantage ontdekt van meer dan 1000 wietplantjes. Het pand stond op naam van Mujangi-Bia. Die ontkent weliswaar op de hoogte te zijn geweest van de plantage en legt de schuld bij de huurder. Desondanks werd hij toch aangehouden. Aanstaande vrijdag verschijnt hij voor de raadzaal, zo bevestigt zijn advocaat bij RTL.

Mujangi-Bia stond als jeugdspeler te boek als een groot talent, maar kende al snel de nodige problemen. Zo werd hij bij de jeugdopleiding van Anderlecht aan de kant geschoven wegens diefstal. Vervolgens kon hij via Charleroi toch doorbreken op het hoogste niveau en bij Standard beleefde hij zijn mooiste jaren. Sinds zijn vertrek op Sclessin geraakte zijn carrière echter steeds meer op een zijspoor. Na een korte passage bij het Israëlische Petah Tikva zat hij sinds vorige zomer zonder club.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Dergelijke spelers moeten beter begeleid worden ...

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

1
1
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

152
152
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

151
151
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

98
98
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

424
424
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

322
322
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

496
496
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

220
220
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

380
380
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

319
319
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

81
81
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

505
505
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

319
319
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

93
93
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

202
202
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

561
561
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

292
292
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

70
70
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

110
110
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

76
76
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

44
44
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

469
469
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

420
420
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

146
146
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33

Meer sportnieuws