'Haaland op weg naar Premier League: eerste officieel bod'

783 stemmen
'Haaland op weg naar Premier League: eerste officieel bod'

Terwijl de meeste Europese sterren momenteel op het EK actief zijn, geniet Erling Braut Haaland van een welverdiende vakantie in onder meer het Griekse Mykonos. Ondertussen is het nog steeds niet duidelijk waar zijn toekomst ligt. De Noorse goalgetter zou Borussia Dortmund kunnen verlaten deze zomer en kan uit een heel rijtje niet clubs een keuze maken.


Maar volgens diverse Engelse media dringt momenteel Chelsea FC erg aan voor de handtekening van de Noorse spits. De Champions League-winnaar wil vol voor de Scandinavische sensatie gaan. The Blues hebben naast een stevige transfersom ook nog een aanvaller in de gelederen, die de omgekeerde stap moet maken. Tammy Abraham, die weinig aan de bak komt, zou naar Die Borussen gaan. Daarnaast zou de Duitse topclub 70 miljoen euro tegemoet kunnen zien, zo meldt onder meer The Sun. Of het voldoende is om de Duitsers te overtuigen, valt nog af te wachten.

Haaland wordt al maanden met verschillende Europese topclub in verband gebracht. Zijn vader ging met zaakwaarnemer Mino Raiola al op pad om onderhandelingen te voeren. Eerst kwamen ze uit in Spanje bij FC Barcelona en Real Madrid. Recent zijn de Premier League-clubs meer in beeld. Zo zou Manchester City momenteel de grootste concurrent van Chelsea zijn. De Noor heeft bij Borussia nog een verbintenis tot medio 2024.

LEES OOK: ‘Thorgan Hazard heeft nieuwe club na Anderlecht beet’

Haaland kan beter nog een seizoen bij Dortmund blijven ...

Meest recent

'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

41
41
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

424
424
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

92
92
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

37
37
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

108
108
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

26
26
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

50
50
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

317
317
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

154
154
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

195
195
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

249
249
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

161
161
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

60
60
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

317
317
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

408
408
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

35
35
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

220
220
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

112
112
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

417
417
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

304
304
'Exodus Anderlecht: ook Sardella op weg naar uitgang'

Bij Anderlecht lijkt er deze zomer toch een stevige uittocht in de maak. Daarbij vertrekken ook heel ...

323
323
'Grootmacht mengt zich plots in strijd voor Raskin'

Vrijdag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak op het WK, want dan wacht in de kwartfinale een ...

376
376
Volgende WK-slachtoffer: einde van tijdperk bij Kroatië

Het WK betekent traditioneel voor heel wat bondscoaches het einde van de rit bij hun land, of dat nu ...

50
50
'Barça pakt uit met nieuw transferoffensief bij Club'

Bij Club Brugge bleef het deze zomer tot dusver vrij rustig qua transfers, maar het echte geweld ...

436
436
'Theate ziet knaltransfer dichterbij komen'

Voor Arthur Theate is het WK tot dusver een ontgoocheling. De linksvoetige centrale verdediger was ...

104
104

Meer sportnieuws