Pogba geeft bijzondere reactie op bijt-incident Rüdiger

door
Pogba geeft bijzondere reactie op bijt-incident Rüdiger

Antonio Rüdiger lijkt bezig om zich in sneltempo te ontwikkelen tot één van de meest gehate voetballers van het moment. De Duitse verdediger moest na de Champions League-finale al bakken kritiek slikken, nadat hij Kevin De Bruyne uit de partij gebeukt had en de Rode Duivel achterbleef met een gebroken neus en oogkas. Nu laat hij zich ook op het EK van zijn kleinste kant zien.


Rüdiger stond in de basis bij Duitsland, dat zijn openingsmatch met 1-0 verloor van Frankrijk. Vlak voor rust stond hij weer in het oog van de storm, nadat hij bij een inworp zijn tanden in de rug van Paul Pogba leek te zetten. Pogba liet zijn onvrede over de actie duidelijk merken, want de ref had de actie niet gezien en ook de VAR greep niet in. Rüdiger kwam zo weg zonder straf.

UPDATE 16/06
De actie van Rüdiger zorgde voor heel wat reactie op de sociale media, zeker gezien de Duitse verdediger zelf geen onbeschreven blad is. Maar 'slachtoffer' Pogba kwam achteraf met een opmerkelijke actie op het incident. Zo zette hij zijn tegenstander volledig buiten schot. "Dit behoort tot het verleden nu. Ik ga niet roepen om een gele of rode kaart voor zo’n actie. Hij knabbelde, denk ik, een beetje aan me. Maar we kennen elkaar al zo lang. Hij heeft geen kaart gekregen, en ik denk dat het beter is zo. Het was een goede match voor ons en de fans, ik wil niet dat hij hierdoor een schorsing oploopt. We gaven elkaar na afloop een knuffel", aldus de Franse middenvelder.

Rüdiger had minstens geel moeten krijgen ...

Meest recent

Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

16
16
'Totale uitverkoop in Genk: recordzomer in aantocht'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

40
40
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

258
258
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

42
42
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

244
244
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

306
306
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

269
269
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

188
188
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

279
279
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

131
131
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

87
87
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

87
87
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

100
100
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

64
64
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

37
37
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

267
267
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

272
272
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

100
100
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

467
467
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

207
207
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

287
287
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

85
85
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

51
51
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

190
190

Meer sportnieuws