Ashimeru speelt open kaart over transfer naar RSCA

859 stemmen
Ashimeru speelt open kaart over transfer naar RSCA

Voor RSC Anderlecht zit het tussenseizoen er inmiddels al op, maandag begonnen de Brusselaars opnieuw met trainen. Coach Vincent Kompany mocht naast nieuwkomers Lior Refaelov en Colin Coosemans, ook enkele teruggekeerde huurspelers verwelkomen. Maar zijn selectie is nog lang niet af.


Zo moet RSCA onder meer op zoek naar een nieuwe aanvalsleider, dinsdag geraakte immers bekend dat Lukas Nmecha toch niet langer zal blijven. En ook een verlengd verblijf van Matt Miazga blijkt er niet meer in te zitten. Eén andere huurling lijkt echter wel aan boord te blijven. Zo hoopt Paars-Wit om Majeed Ashimeru definitief over te nemen van RB Salzburg. Anderlecht besloot uiteindelijk om de aankoopoptie niet te lichten, maar knoopte meteen de onderhandelingen aan om hem voor een lagere som alsnog te kunnen kopen.

Een doorbraak leek in de maak, maar vooralsnog kwam er geen witte rook in dit dossier. Tegenover de Ghanese zender TV3 kwam de middenvelder nu zelf met een stand van zaken. "Salzburg onderhandelt nog steeds met Anderlecht en waarschijnlijk trek ik permanent naar daar. Momenteel weet ik nog niet helemaal zeker waar naar toe ga, maar in de komende dagen zal ik te horen krijgen of terug ga naar Anderlecht of bij Salzburg blijf", klonk het.

LEES OOK: 'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

Ashimeru heeft het potentieel om vaste basisspeler te worden bij RSCA ...

Meest recent

Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

4
4
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

15
15
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

29
29
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

78
78
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

162
162
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

47
47
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

113
113
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

101
101
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

60
60
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

378
378
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

335
335
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

100
100
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

323
323
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

264
264
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

253
253
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

478
478
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

181
181
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

94
94
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

235
235
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

75
75
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

152
152
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

72
72
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

164
164
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

285
285

Meer sportnieuws