'Ronaldo-actie kost Coca-Cola miljarden dollars'

door
'Ronaldo-actie kost Coca-Cola miljarden dollars'

Cristiano Ronaldo liet dinsdag opnieuw van zich spreken met twee doelpunten in de 3-0-zege van Portugal tegen Hongarije. Maar ook een dag eerder had de superster voor een opmerkelijk beeld gezorgd. Op zijn persconferentie schoof hij twee flesjes Coca-Cola immers opzichtig aan de kant.


Vervolgens liet hij zijn fles water zien en zei hij: "Drink water!" Op zich een ludieke actie. Maar bij Coca-Cola, één van de hoofdsponsors van het EK, kan men hier ongetwijfeld minder om lachen. The Guardian meldt dat de waarde van de frisdrank-gigant hierdoor met 4 miljard dollar gedaald is. Vóór de boodschap van Ronaldo kostte een aandeel Coca-Cola 56,10 dollar, maar vlak daarna was dit 55,22 dollar. Hierdoor daalde de marktwaarde van het concern van 242 miljard dollar naar 238 miljard dollar.

Echt heel verrassend was de actie van Cristiano nou ook weer niet. Een tijdje geleden vertelde hij ook al dat zijn zoontje geen frisdrank mag drinken. "Ik ben streng voor hem. Hij drinkt soms een cola of fanta en dan ben ik kwaad op hem. Of dan eet hij chips of frietjes. Ik hou daar niet van", klonk het toe. Al waren de uitspraken en woorden van CR7 ook wat hypocriet. Zo maakte hij (voor de nodige miljoenen) zelf jarenlang reclame voor fastfoodketen KFC.

LEES OOK: Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

De UEFA moet Ronaldo een sanctie geven ...

Meest recent

'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

14
14
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

99
99
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

168
168
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

237
237
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

238
238
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

329
329
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

153
153
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

131
131
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

102
102
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

132
132
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

78
78
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

244
244
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

556
556
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

67
67
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

117
117
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

194
194
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

337
337
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

96
96
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

106
106
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

313
313
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

536
536
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

175
175
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

127
127
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

605
605

Meer sportnieuws