'Ronaldo-actie kost Coca-Cola miljarden dollars'

door
'Ronaldo-actie kost Coca-Cola miljarden dollars'

Cristiano Ronaldo liet dinsdag opnieuw van zich spreken met twee doelpunten in de 3-0-zege van Portugal tegen Hongarije. Maar ook een dag eerder had de superster voor een opmerkelijk beeld gezorgd. Op zijn persconferentie schoof hij twee flesjes Coca-Cola immers opzichtig aan de kant.


Vervolgens liet hij zijn fles water zien en zei hij: "Drink water!" Op zich een ludieke actie. Maar bij Coca-Cola, één van de hoofdsponsors van het EK, kan men hier ongetwijfeld minder om lachen. The Guardian meldt dat de waarde van de frisdrank-gigant hierdoor met 4 miljard dollar gedaald is. Vóór de boodschap van Ronaldo kostte een aandeel Coca-Cola 56,10 dollar, maar vlak daarna was dit 55,22 dollar. Hierdoor daalde de marktwaarde van het concern van 242 miljard dollar naar 238 miljard dollar.

Echt heel verrassend was de actie van Cristiano nou ook weer niet. Een tijdje geleden vertelde hij ook al dat zijn zoontje geen frisdrank mag drinken. "Ik ben streng voor hem. Hij drinkt soms een cola of fanta en dan ben ik kwaad op hem. Of dan eet hij chips of frietjes. Ik hou daar niet van", klonk het toe. Al waren de uitspraken en woorden van CR7 ook wat hypocriet. Zo maakte hij (voor de nodige miljoenen) zelf jarenlang reclame voor fastfoodketen KFC.

De UEFA moet Ronaldo een sanctie geven ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

201
201
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

265
265
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

116
116
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

111
111
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

291
291
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

146
146
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

501
501
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

307
307
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

527
527
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

194
194
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

75
75
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

784
784
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

685
685
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

373
373
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

622
622
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

440
440
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws