'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

door
'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

RSC Anderlecht kreeg dinsdag bijzonder slecht nieuws van aan het transferfront, zo moet de recordkampioen dan toch afscheid nemen van zijn topschutter Lukas Nmecha. De spits is naar verluidt goed op weg naar een club uit de Bundesliga. Nochtans had hij volgens Het Laatste Nieuws nog meer gegadigden in ons land.


RSCA was bijzonder tevreden over de samenwerking met Nmecha en toonde zich ook bereid om ver te gaan om hem te houden, maar dat bleek dus onvoldoende om zijn slag te slaan. De concurrentie voor de uitblinker van het EK U21 was dan ook groot. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook landskampioen Club Brugge een miljoenenbod neerlegde bij zijn moederclub Manchester City. Opvallend, want met Bas Dost heeft Blauw-Zwart al een degelijke eerste spits rondlopen.

Bovendien zouden de Bruggelingen rechtstreeks contact hebben opgenomen met City, zonder eerst zijn makelaar aan te spreken. Bij HLN sluit men dan ook niet uit dat dit gewoonweg een manoeuvre was om de prijs op te drijven. In ieder geval was de Brugse poging tevergeefs. Voor Nmecha stond het al vast dat hij in ons land enkel voor Anderlecht zou kiezen.

UPDATE 16/06
Wat de precieze intentie van de Bruggeling was met hun poging voor Nmecha, is moeilijk in te schatten. Maar op basis van informatie van SudPresse lijkt de Brugse interesse toch concreet. Het Waalse medium maakt namelijk gewag van een bod van een slordige 10 miljoen euro. Daarmee zou Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord verbeteren. Maar het mocht dus niet baten. Ook volgens SudPresse trekt Nmecha naar de Bundesliga, daar kon City allicht ook nog meer aan hem verdienen.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Nmecha zou een ideale spits zijn voor het huidige Club ...

Meest recent

RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

2
2
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

20
20
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

37
37
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

145
145
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

134
134
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

52
52
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

106
106
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

71
71
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

307
307
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

385
385
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

114
114
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

354
354
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

453
453
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

279
279
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

94
94
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

65
65
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

149
149
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

243
243
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

327
327
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

368
368
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

136
136
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

141
141
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

748
748
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

249
249

Meer sportnieuws