'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

810 stemmen
'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

RSC Anderlecht kreeg dinsdag bijzonder slecht nieuws van aan het transferfront, zo moet de recordkampioen dan toch afscheid nemen van zijn topschutter Lukas Nmecha. De spits is naar verluidt goed op weg naar een club uit de Bundesliga. Nochtans had hij volgens Het Laatste Nieuws nog meer gegadigden in ons land.


RSCA was bijzonder tevreden over de samenwerking met Nmecha en toonde zich ook bereid om ver te gaan om hem te houden, maar dat bleek dus onvoldoende om zijn slag te slaan. De concurrentie voor de uitblinker van het EK U21 was dan ook groot. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook landskampioen Club Brugge een miljoenenbod neerlegde bij zijn moederclub Manchester City. Opvallend, want met Bas Dost heeft Blauw-Zwart al een degelijke eerste spits rondlopen.

Bovendien zouden de Bruggelingen rechtstreeks contact hebben opgenomen met City, zonder eerst zijn makelaar aan te spreken. Bij HLN sluit men dan ook niet uit dat dit gewoonweg een manoeuvre was om de prijs op te drijven. In ieder geval was de Brugse poging tevergeefs. Voor Nmecha stond het al vast dat hij in ons land enkel voor Anderlecht zou kiezen.

UPDATE 16/06
Wat de precieze intentie van de Bruggeling was met hun poging voor Nmecha, is moeilijk in te schatten. Maar op basis van informatie van SudPresse lijkt de Brugse interesse toch concreet. Het Waalse medium maakt namelijk gewag van een bod van een slordige 10 miljoen euro. Daarmee zou Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord verbeteren. Maar het mocht dus niet baten. Ook volgens SudPresse trekt Nmecha naar de Bundesliga, daar kon City allicht ook nog meer aan hem verdienen.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Nmecha zou een ideale spits zijn voor het huidige Club ...

Meest recent

'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

147
147
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

207
207
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

18
18
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

181
181
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

502
502
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

48
48
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

205
205
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

276
276
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

175
175
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

181
181
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

199
199
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

581
581
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

269
269
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

335
335
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

343
343
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

594
594
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

411
411
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

155
155
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

201
201
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

442
442
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

571
571
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

393
393
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

191
191
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46

Meer sportnieuws