'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

810
'Club wou recordbedrag neertellen voor Nmecha'

RSC Anderlecht kreeg dinsdag bijzonder slecht nieuws van aan het transferfront, zo moet de recordkampioen dan toch afscheid nemen van zijn topschutter Lukas Nmecha. De spits is naar verluidt goed op weg naar een club uit de Bundesliga. Nochtans had hij volgens Het Laatste Nieuws nog meer gegadigden in ons land.


RSCA was bijzonder tevreden over de samenwerking met Nmecha en toonde zich ook bereid om ver te gaan om hem te houden, maar dat bleek dus onvoldoende om zijn slag te slaan. De concurrentie voor de uitblinker van het EK U21 was dan ook groot. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat ook landskampioen Club Brugge een miljoenenbod neerlegde bij zijn moederclub Manchester City. Opvallend, want met Bas Dost heeft Blauw-Zwart al een degelijke eerste spits rondlopen.

Bovendien zouden de Bruggelingen rechtstreeks contact hebben opgenomen met City, zonder eerst zijn makelaar aan te spreken. Bij HLN sluit men dan ook niet uit dat dit gewoonweg een manoeuvre was om de prijs op te drijven. In ieder geval was de Brugse poging tevergeefs. Voor Nmecha stond het al vast dat hij in ons land enkel voor Anderlecht zou kiezen.

UPDATE 16/06
Wat de precieze intentie van de Bruggeling was met hun poging voor Nmecha, is moeilijk in te schatten. Maar op basis van informatie van SudPresse lijkt de Brugse interesse toch concreet. Het Waalse medium maakt namelijk gewag van een bod van een slordige 10 miljoen euro. Daarmee zou Blauw-Zwart zijn eigen transferrecord verbeteren. Maar het mocht dus niet baten. Ook volgens SudPresse trekt Nmecha naar de Bundesliga, daar kon City allicht ook nog meer aan hem verdienen.

LEES OOK: City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Nmecha zou een ideale spits zijn voor het huidige Club ...

Meest recent

Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

6
6
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

57
57
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

29
29
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

127
127
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

384
384
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

11
11
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

65
65
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

137
137
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

115
115
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

125
125
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

665
665
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

206
206
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

488
488
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

838
838
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

170
170
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

112
112
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

101
101
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

535
535
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

439
439
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

77
77
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

116
116
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

143
143
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

253
253
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

558
558
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

535
535

Meer sportnieuws