'Minstens vijf uitgaande deals op komst bij AA Gent'

door
'Minstens vijf uitgaande deals op komst bij AA Gent'

Er waait een nieuwe wind bij AA Gent, dat werd dinsdag nogmaals duidelijk gemaakt op een uitgebreide persconferentie. Nadat eerder al het jeugddepartement op punt werd gezet, kreeg ook de sportieve omkadering van de A-ploeg een facelift. Maar aan de spelersselectie is wel nog wat werk.


Met Julien De Sart, Christopher Operi, Louis Fortin, Gianni Bruno en Andrew Hjulsager haalden de Buffalo's al de nodige aanwinsten in huis, toch wordt er op bepaalde posities nog werk gemaakt van verdere versterking. En ook aan uitgaande zijde staat er nog één en ander te gebeuren. Zo lijken er nog zeker vijf uitgaande transfers op komst. Manager Michel Louwagie liet op de persbabbel verstaan dat spits Tim Kleindienst op punt staat om terug te keren naar Heidenheim, terwijl ook de transfer van Franko Andrijasevic naar China in de afrondende fase zit. Daarnaast meldt Sport/Voetbalmagazine dat Jordan Botaka opnieuw mag beschikken na een tegenvallende huurbeurt aan Charleroi.

Tot slot is het de bedoeling om de clubkas te spijzen met twee grote uitgaande deals: die van Niklas Dorsch en Roman Yaremchuk. Die eerste heeft al nadrukkelijk laten verstaan dat hij na één jaar alweer wil vertrekken en kan zijn sterke prestaties op het EK U21 verzilveren. Van Yaremchuk is het al een tijdje bekend dat hij eindelijk de stap hogerop wil/zal zetten. Op het EK speelt hij zich alvast goed in de kijker. Volgens Louwagie heerst er ook al de nodige interesse in het genoemde duo.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Wie kan volgens u het verste geraken in zijn carrière?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

17
17
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

56
56
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

140
140
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

140
140
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

194
194
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

158
158
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

327
327
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

493
493
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

773
773
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

124
124
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

130
130
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

518
518
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

319
319
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws