Trossard laat zich uit over speelkansen tegen Denen

101 stemmen
Trossard laat zich uit over speelkansen tegen Denen

Aanstaande donderdag spelen de Rode Duivels in Kopenhagen. Daar zullen ze de Denen partij geven en op zoek gaan naar zes op zes. Met dat voorlopig perfecte rapport zouden ze al een grote stap zetten richting groepswinst.


In wat een vreemde partij zal worden door het drama met Christan Eriksen kunnen de Belgen hun tweede zege op rij pakken. De Denen zullen waarschijnlijk wel meer tegenstand bieden dan de zeer matige Russen. Maar de meest recente onderlinge confrontaties (0-2 en 4-2 winst in de Nations League) moeten voor het nodige zelfvertrouwen zorgen bij onze landgenoten.

Vandaag stond er alweer een persconferentie op het programma. Ditmaal was het de beurt aan Nacer Chadli en Leandro Trossard om aan te schuiven. Laatstgenoemde liet zich onder meer uit over zijn mogelijke speelkansen tegen Denemarken. "Ik doe mijn best op training en wil tonen dat ik er klaar voor ben. Ik heb niet specifiek aanwijzingen gekregen dat ik minuten zal krijgen tegen Denemarken", citeert Het Nieuwsblad de Brighton-aanvaller.

LEES OOK: Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Krijgt Trossard minuten tegen Denemarken?

Meest recent

'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

10
10
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

7
7
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

74
74
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

107
107
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

64
64
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

21
21
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

205
205
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

124
124
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

54
54
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

37
37
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

79
79
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

279
279
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

227
227
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

107
107
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

708
708
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

335
335
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

716
716
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

411
411
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

178
178
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

644
644

Meer sportnieuws