'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

door
'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen al staan vanaf de Europese voorrondes en dus is het echte werk inmiddels al beginnen bij de recordkampioen. Maandag verzamelden de troepen van coach Vincent Kompany een eerste keer om de voorbereiding in te zetten. Al zal er in de komende weken ook nog flink aan de selectie worden gesleuteld.

Sowieso wil Paars-Wit nog een pak overbodige spelers van de hand doen. Daarnaast zal het mogelijk enkele sterkhouders moeten vervangen. Op het middenveld bijvoorbeeld, lijkt een opvolger voor Albert Sambi Lokonga nodig. Zo begint er één en ander te bewegen rond de gelegenheidsaanvoerder van vorig seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de middenvelder intern laten verstaan dat hij absoluut een stap hogerop wil zetten. En inmiddels zou ook al een eerste miljoenenbod zijn binnengekomen.

Zo zou Arsenal FC een aanbieding hebben gedaan van liefst 15 miljoen euro, weliswaar inclusief bonussen en andere variabelen. Het is dus niet direct duidelijk hoeveel het basisbod bedroeg. Veel maakt dat ook niet uit want Anderlecht zou de aanbieding naast zich neer hebben gelegd. Er heerst immers nog meer concrete interesse, onder meer vanuit Frankrijk en Duitsland, en Paars-Wit hoopt dat de onderlinge concurrentie de prijs zal opdrijven. In beste geval wil RSCA immers zo'n 20 miljoen euro uit de brand slepen.

Ondanks het geweigerde bod zou een transfer naar Arsenal nog niet van de baan zijn. Maar dan zal er wel nog flink onderhandeld moeten worden op clubniveau. Anderlecht wil op zich wel meewerken aan het vertrek van Lokonga. Al willen de Brusselaars, die nog steeds met een grote schuldenberg kampen, ook het onderste uit de kan halen voor hun jeugdproduct.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou dus een eerste bod van Arsenal op Sambi Lokonga hebben geweigerd, maar zoals gezegd is een mogelijke transfer zeker nog niet van de baan. The Gunners lijken evenwel stevige concurrentie te krijgen, wat dan weer goed nieuws zou betekenen voor Anderlecht in hun hoop om zo’n 20 miljoen euro te vangen voor de middenvelder.

Zo meldt Nicolo Schira immers dat ook Bayern München zijn interesse in Lokonga nog steeds niet heeft opgegeven. Zoals gezegd positief voor Paars-Wit, die zo de transferprijs zouden kunnen opdrijven. Arsenal heeft op dit moment echter nog wel de beste papieren om Lokonga binnen te halen, en ligt er in het Emirates Stadium naar verluidt een contract tot 2026 (!) klaar.

LEES OOK: Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Deze clubs zijn momenteel te hoog gegrepen voor hem...

Meest recent

'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

53
53
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

8
8
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

17
17
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

505
505
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

169
169
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

102
102
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

103
103
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

141
141
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

48
48
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

182
182
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

157
157
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

46
46
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

729
729
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

187
187
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

298
298
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

64
64
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

222
222
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

407
407
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

148
148
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

392
392
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

297
297
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

682
682

Meer sportnieuws