'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

1253
'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen al staan vanaf de Europese voorrondes en dus is het echte werk inmiddels al beginnen bij de recordkampioen. Maandag verzamelden de troepen van coach Vincent Kompany een eerste keer om de voorbereiding in te zetten. Al zal er in de komende weken ook nog flink aan de selectie worden gesleuteld.

Sowieso wil Paars-Wit nog een pak overbodige spelers van de hand doen. Daarnaast zal het mogelijk enkele sterkhouders moeten vervangen. Op het middenveld bijvoorbeeld, lijkt een opvolger voor Albert Sambi Lokonga nodig. Zo begint er één en ander te bewegen rond de gelegenheidsaanvoerder van vorig seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de middenvelder intern laten verstaan dat hij absoluut een stap hogerop wil zetten. En inmiddels zou ook al een eerste miljoenenbod zijn binnengekomen.

Zo zou Arsenal FC een aanbieding hebben gedaan van liefst 15 miljoen euro, weliswaar inclusief bonussen en andere variabelen. Het is dus niet direct duidelijk hoeveel het basisbod bedroeg. Veel maakt dat ook niet uit want Anderlecht zou de aanbieding naast zich neer hebben gelegd. Er heerst immers nog meer concrete interesse, onder meer vanuit Frankrijk en Duitsland, en Paars-Wit hoopt dat de onderlinge concurrentie de prijs zal opdrijven. In beste geval wil RSCA immers zo'n 20 miljoen euro uit de brand slepen.

Ondanks het geweigerde bod zou een transfer naar Arsenal nog niet van de baan zijn. Maar dan zal er wel nog flink onderhandeld moeten worden op clubniveau. Anderlecht wil op zich wel meewerken aan het vertrek van Lokonga. Al willen de Brusselaars, die nog steeds met een grote schuldenberg kampen, ook het onderste uit de kan halen voor hun jeugdproduct.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou dus een eerste bod van Arsenal op Sambi Lokonga hebben geweigerd, maar zoals gezegd is een mogelijke transfer zeker nog niet van de baan. The Gunners lijken evenwel stevige concurrentie te krijgen, wat dan weer goed nieuws zou betekenen voor Anderlecht in hun hoop om zo’n 20 miljoen euro te vangen voor de middenvelder.

Zo meldt Nicolo Schira immers dat ook Bayern München zijn interesse in Lokonga nog steeds niet heeft opgegeven. Zoals gezegd positief voor Paars-Wit, die zo de transferprijs zouden kunnen opdrijven. Arsenal heeft op dit moment echter nog wel de beste papieren om Lokonga binnen te halen, en ligt er in het Emirates Stadium naar verluidt een contract tot 2026 (!) klaar.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Deze clubs zijn momenteel te hoog gegrepen voor hem...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

11
11
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

89
89
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

100
100
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

133
133
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

33
33
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

180
180
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

72
72
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

26
26
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

90
90
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

27
27
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

120
120
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

81
81
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws