'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

door
'Bayern doet hoop op Anderlecht-miljoenen groeien'

RSC Anderlecht wil er volgend seizoen al staan vanaf de Europese voorrondes en dus is het echte werk inmiddels al beginnen bij de recordkampioen. Maandag verzamelden de troepen van coach Vincent Kompany een eerste keer om de voorbereiding in te zetten. Al zal er in de komende weken ook nog flink aan de selectie worden gesleuteld.

Sowieso wil Paars-Wit nog een pak overbodige spelers van de hand doen. Daarnaast zal het mogelijk enkele sterkhouders moeten vervangen. Op het middenveld bijvoorbeeld, lijkt een opvolger voor Albert Sambi Lokonga nodig. Zo begint er één en ander te bewegen rond de gelegenheidsaanvoerder van vorig seizoen. Volgens Het Laatste Nieuws heeft de middenvelder intern laten verstaan dat hij absoluut een stap hogerop wil zetten. En inmiddels zou ook al een eerste miljoenenbod zijn binnengekomen.

Zo zou Arsenal FC een aanbieding hebben gedaan van liefst 15 miljoen euro, weliswaar inclusief bonussen en andere variabelen. Het is dus niet direct duidelijk hoeveel het basisbod bedroeg. Veel maakt dat ook niet uit want Anderlecht zou de aanbieding naast zich neer hebben gelegd. Er heerst immers nog meer concrete interesse, onder meer vanuit Frankrijk en Duitsland, en Paars-Wit hoopt dat de onderlinge concurrentie de prijs zal opdrijven. In beste geval wil RSCA immers zo'n 20 miljoen euro uit de brand slepen.

Ondanks het geweigerde bod zou een transfer naar Arsenal nog niet van de baan zijn. Maar dan zal er wel nog flink onderhandeld moeten worden op clubniveau. Anderlecht wil op zich wel meewerken aan het vertrek van Lokonga. Al willen de Brusselaars, die nog steeds met een grote schuldenberg kampen, ook het onderste uit de kan halen voor hun jeugdproduct.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou dus een eerste bod van Arsenal op Sambi Lokonga hebben geweigerd, maar zoals gezegd is een mogelijke transfer zeker nog niet van de baan. The Gunners lijken evenwel stevige concurrentie te krijgen, wat dan weer goed nieuws zou betekenen voor Anderlecht in hun hoop om zo’n 20 miljoen euro te vangen voor de middenvelder.

Zo meldt Nicolo Schira immers dat ook Bayern München zijn interesse in Lokonga nog steeds niet heeft opgegeven. Zoals gezegd positief voor Paars-Wit, die zo de transferprijs zouden kunnen opdrijven. Arsenal heeft op dit moment echter nog wel de beste papieren om Lokonga binnen te halen, en ligt er in het Emirates Stadium naar verluidt een contract tot 2026 (!) klaar.

LEES OOK: Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Deze clubs zijn momenteel te hoog gegrepen voor hem...

Meest recent

Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

5
5
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

39
39
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

20
20
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

153
153
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

142
142
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

51
51
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

94
94
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

164
164
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

69
69
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

58
58
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

106
106
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

85
85
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

310
310
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

115
115
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

411
411
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

124
124
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

201
201
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

306
306
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

411
411
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

147
147
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

582
582
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36

Meer sportnieuws