'AA Gent verrast met terugkeer kampioenenmaker'

door
'AA Gent verrast met terugkeer kampioenenmaker'

Seraing is komend seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Luikenaars knap tweede werden in 1B en in de barrages vervolgens ook nog eens Waasland-Beveren over de knie legden. Het wordt uitkijken hoe hun ploeg er straks uit zal zien, maar op de ervaring van Danijel Milicevic zullen ze alvast niet rekenen.


Seraing laat immers weten dat het contract van de 35-jarige middenvelder, dat nog liep tot 2022, in onderling overleg ontbonden werd. Milicevic was in oktober neergestreken bij Les Métallos, maar kon er geen basisplaats afdwingen. Hij kwam uiteindelijk slechts elf keer in actie en leverde daarin één assist af. Milicevic promoveert dus niet mee naar de Jupiler Pro League, waar hij eerder al actief was voor AS Eupen, Charleroi en AA Gent. Met de Buffalo's werd hij in 2015 landskampioen en het seizoen daarop scoorde hij drie keer in de Champions League.

UPDATE 15/06
Ondanks zijn vertrek bij Seraing zien we Milicevic komend seizoen mogelijk toch weer aan het werk in 1A. Maar dan wel niet langer als speler. Volgens onder meer SudPresse wil AA Gent zijn voormalige kampioenenmaker immers terug in huis halen als ... assistent-trainer van Hein Vanhaezebrouck. In dat geval moet hij wel definitief een punt zetten achter zijn spelerscarrière, maar Milicevic zou van plan zijn het voorstel van Gent te accepteren. Na zijn vertrek is hij de Buffalo's altijd een warm hart blijven toedragen, bovendien liet de Bosnische Zwitser meermaals verstaan dat hij graag in het Gentse woont. Dinsdag wordt de volledige sportieve omkadering normaal gezien voorgesteld. De kans is dus groot dat Milicevic daar deel van zal uit maken.

LEES OOK: Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

Gent heeft Milicevic destijds te vroeg laten gaan ...

Meest recent

Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

38
38
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

56
56
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

49
49
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

164
164
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

73
73
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

412
412
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

369
369
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

395
395
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

110
110
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

562
562
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

183
183
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

254
254
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

303
303
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

127
127
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

74
74
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

217
217
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

189
189
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

101
101
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

301
301
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

295
295
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

264
264
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

259
259
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

323
323

Meer sportnieuws