'AA Gent verrast met terugkeer kampioenenmaker'

711 stemmen
'AA Gent verrast met terugkeer kampioenenmaker'

Seraing is komend seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Luikenaars knap tweede werden in 1B en in de barrages vervolgens ook nog eens Waasland-Beveren over de knie legden. Het wordt uitkijken hoe hun ploeg er straks uit zal zien, maar op de ervaring van Danijel Milicevic zullen ze alvast niet rekenen.


Seraing laat immers weten dat het contract van de 35-jarige middenvelder, dat nog liep tot 2022, in onderling overleg ontbonden werd. Milicevic was in oktober neergestreken bij Les Métallos, maar kon er geen basisplaats afdwingen. Hij kwam uiteindelijk slechts elf keer in actie en leverde daarin één assist af. Milicevic promoveert dus niet mee naar de Jupiler Pro League, waar hij eerder al actief was voor AS Eupen, Charleroi en AA Gent. Met de Buffalo's werd hij in 2015 landskampioen en het seizoen daarop scoorde hij drie keer in de Champions League.

UPDATE 15/06
Ondanks zijn vertrek bij Seraing zien we Milicevic komend seizoen mogelijk toch weer aan het werk in 1A. Maar dan wel niet langer als speler. Volgens onder meer SudPresse wil AA Gent zijn voormalige kampioenenmaker immers terug in huis halen als ... assistent-trainer van Hein Vanhaezebrouck. In dat geval moet hij wel definitief een punt zetten achter zijn spelerscarrière, maar Milicevic zou van plan zijn het voorstel van Gent te accepteren. Na zijn vertrek is hij de Buffalo's altijd een warm hart blijven toedragen, bovendien liet de Bosnische Zwitser meermaals verstaan dat hij graag in het Gentse woont. Dinsdag wordt de volledige sportieve omkadering normaal gezien voorgesteld. De kans is dus groot dat Milicevic daar deel van zal uit maken.

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Gent heeft Milicevic destijds te vroeg laten gaan ...

Meest recent

Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

1
1
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

21
21
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

187
187
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

74
74
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

92
92
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

44
44
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

135
135
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

222
222
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

75
75
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

294
294
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

725
725
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

434
434
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

327
327
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

516
516
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

155
155
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

164
164
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

214
214
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

459
459
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

559
559
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

214
214
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

396
396
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

315
315
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

82
82
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

329
329
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

144
144

Meer sportnieuws