'Balikwisha neemt beslissing over transfer naar Club Brugge'

1499 stemmen
'Balikwisha neemt beslissing over transfer naar Club Brugge'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit de vakantieperiode er nagenoeg op, donderdag komen de troepen van coach Philippe Clement opnieuw samen om de voorbereiding in te zetten. Dat zal voorlopig wel nog zonder nieuwe gezichten gebeuren. Zo blijft het vooralsnog wachten op de eerste directe aanwinsten.


Blauw-Zwart leek nochtans dicht bij zijn eerste versterking voor volgend seizoen te staan. Volgens diverse bronnen waren de West-Vlamingen er nagenoeg uit met Standard omtrent de transfer van Michel-Ange Balikwisha. De Luikenaars hebben nood aan vers kapitaal en toonden zich daarom bereid hun goudhaantje voor de nodige miljoenen naar Jan Breydel te laten gaan. Maar momenteel lijkt de kans bijzonder klein dat het tot zo'n overgang zal komen. Volgens La Dernière Heure zou Balikwisha zelf voorlopig 'neen' hebben gezegd tegen een transfer naar de landskampioen.

Nochtans was de 20-jarige flankaanvaller naar verluidt al een keertje op bezoek bij Club Brugge en leek hij toen ook enthousiast over een mogelijke overstap. Maar inmiddels heeft hij zich dus bedacht. Balikwisha zou zijn zinnen namelijk op een buitenlands avontuur hebben gezet. Eerder werd al gemeld dat ook enkele Duitse ploegen aan zijn mouw trokken. Het is wel niet duidelijk of de transfer hierdoor definitief van de baan is, mogelijk bedenkt de speler zich alsnog wanneer andere aanbiedingen uitblijven. Maar de Bruggelingen zouden op zijn zachts gezegd 'verrast' zijn door deze ommekeer en zullen uiteraard ook andere alternatieven onderzoeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

Club moet trachten hem alsnog op andere gedachten te brengen ...

Meest recent

'Vaste Rode Duivel naar de bank om opvallende reden'

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

30
30
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

31
31
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

47
47
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

39
39
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

21
21
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

123
123
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

39
39
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

188
188
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

87
87
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

183
183
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

31
31
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

269
269
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

171
171
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

857
857
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1121
1121
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

384
384
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

186
186
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

260
260
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

204
204
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

59
59
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

165
165
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

90
90
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

189
189
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108

Meer sportnieuws