'RSCA broedt op transferoffensief: minstens vier aanwinsten'

936
'RSCA broedt op transferoffensief: minstens vier aanwinsten'

Voor RSC Anderlecht zit de vakantieperiode er inmiddels op, maandag trapt de recordkampioen de voorbereiding op het komende seizoen alweer op gang. Maar dat wil niet zeggen dat het transferwerk al in orde is. Integendeel, tijdens de volgende weken zal nog stevig aan de spelersselectie gesleuteld worden.


Paars-Wit treedt komend seizoen opnieuw aan in Europa en heeft dan ook een sterke kern nodig in de breedte. Versterking blijft, ondanks de transfervrije komst van Lior Refaelov en Colin Coosemans, dus welgekomen. Volgens SudPresse mikken de Brusselaars momenteel op minstens vier directe aanwinsten: een centrale verdediger, een extra linksback, een polyvalente middenvelder en een aanvaller. Daarnaast blijft het de bedoeling om Lukas Nmecha te houden, al is die kans een pak kleiner geworden na diens goede prestaties op het EK U21.

Bovendien zal er ook aan uitgaande zijde nog heel wat bewegen. Paars-Wit ziet namelijk een heel legertje aan huurlingen terugkeren en de meeste van hun komen niet in de sportieve plannen voor. Spelers als Peter Zulj, Ognjen Vranjes, Knowlegde Musona, Zakaria Bakkali, Yevhen Makarenko, ... moeten in principe allemaal terug vertrekken. De vraag is echter welke club bereid is te investeren in hun komst. Bovendien verdienen zij doorgaans een behoorlijk goed salaris bij RSCA. Sportief directeur Peter Verbeke zal zijn handen dus meer dan vol hebben.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

9
9
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

9
9
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

255
255
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

70
70
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

27
27
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

98
98
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

35
35
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

139
139
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

206
206
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

402
402
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

227
227
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

237
237
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

60
60
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

297
297
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

140
140
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

44
44
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

117
117
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

108
108
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

62
62
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

28
28

Meer sportnieuws