TRANSFERUURTJE: 'Standard wil seizoensrevelatie, pittige concurrent Courtois'

door
TRANSFERUURTJE: 'Standard wil seizoensrevelatie, pittige concurrent Courtois'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe spits. De Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu meldt immers dat de Rouches Michael Frey willen binnenhalen. De Zwitserse spits was vorig seizoen op huurbasis actief bij Waasland-Beveren, waar hij indruk maakte door zeventien keer te scoren in 32 matchen. Dat was wel onvoldoende om de degradatie af te wenden. De 26-jarige Frey is eigendom van Fenerbahçe en het is met die club dat Standard dus rond de tafel zal moeten zitten.

KV Oostende heeft opnieuw afscheid genomen van een aantal spelers. Zo wordt nu ook de samenwerking met Bram Castro, Francois Marquet en Sindrit Guri niet verlengd. Dat maakte Oostende zaterdagmiddag bekend via de clubwebsite. Marvin Dewaele en Jorben Vanhulle trekken de poort van de Diaz Arena eveneens achter zich toe en gaan hun kans wagen op een lager niveau bij Winkel Sport en KFC Dender.

Charleroi versterkte zich vrijdag nog met de Zwitserse verdediger Stefan Knezevic, daags nadien is ook de volgende aanwinst een feit. Zo hebben de Carolo's de deal rond Aboubakar Keita helemaal beklonken. De middenvelder wordt voor één seizoen gehuurd van OH Leuven, in de overeenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen.

BUITENLAND
Sevilla FC zou volgens SPORT geïnteresseerd zijn in de diensten van onze landgenoot Divock Origi. Bij Sevilla moet de aanvaller een mogelijk vertrek van de Nederlander Luuk de Jong opvangen en een tandem vormen met de Marrokaan Youssef En-Nesyri. Origi is bij Liverpool al een hele tijd op een zijspoor beland. Dit seizoen kwam hij maar negen keer in actie in de Premier League. Hij wist daarin niet te scoren. De kans is dan ook reëel dat de spits deze zomer vertrekt.

Basaksehir is ondanks al zijn vele blessures best wel tevreden met de inbreng van Nacer Chadli en het beloont hem dan ook met een contractverlenging. Aan de vooravond van de match tegen Rusland maakte de Turkse subtopper bekend dat zijn overeenkomst met één jaar verlengd werd tot medio 2023. Daarmee is de nabije toekomst van de Rode Duivel alvast voor de start van het toernooi verzekerd.

Thibaut Courtois heeft wederom een weergaloos seizoen achter de rug bij Real Madrid. Bij de Spaanse grootmacht wordt hij dan ook op handen gedragen, al zou de Koninklijke wel overwegen een stevige concurrent aan te trekken. Volgens Bernabéu Digital ziet de Real het wel zitten in André Onana. De Kameroener van Ajax liep begin dit kalenderjaar een dopingschorsing op, maar speler en club gingen met succes in beroep. Zo werd zijn schorsing verkort, waardoor een zomertransfer plots weer een optie is.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Origi moet sowieso vertrekken bij Liverpool ...

Meest recent

Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

15
15
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

19
19
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

57
57
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

36
36
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

183
183
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

85
85
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

177
177
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

139
139
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

210
210
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

157
157
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

164
164
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

132
132
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

268
268
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

43
43
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

316
316
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

112
112
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

233
233
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

129
129
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

44
44
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

316
316
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

216
216
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

219
219
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

43
43

Meer sportnieuws