TRANSFERUURTJE: 'Standard wil seizoensrevelatie, pittige concurrent Courtois'

door
TRANSFERUURTJE: 'Standard wil seizoensrevelatie, pittige concurrent Courtois'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe spits. De Turkse journalist Yagiz Sabuncuoglu meldt immers dat de Rouches Michael Frey willen binnenhalen. De Zwitserse spits was vorig seizoen op huurbasis actief bij Waasland-Beveren, waar hij indruk maakte door zeventien keer te scoren in 32 matchen. Dat was wel onvoldoende om de degradatie af te wenden. De 26-jarige Frey is eigendom van Fenerbahçe en het is met die club dat Standard dus rond de tafel zal moeten zitten.

KV Oostende heeft opnieuw afscheid genomen van een aantal spelers. Zo wordt nu ook de samenwerking met Bram Castro, Francois Marquet en Sindrit Guri niet verlengd. Dat maakte Oostende zaterdagmiddag bekend via de clubwebsite. Marvin Dewaele en Jorben Vanhulle trekken de poort van de Diaz Arena eveneens achter zich toe en gaan hun kans wagen op een lager niveau bij Winkel Sport en KFC Dender.

Charleroi versterkte zich vrijdag nog met de Zwitserse verdediger Stefan Knezevic, daags nadien is ook de volgende aanwinst een feit. Zo hebben de Carolo's de deal rond Aboubakar Keita helemaal beklonken. De middenvelder wordt voor één seizoen gehuurd van OH Leuven, in de overeenkomst werd ook een aankoopoptie opgenomen.

BUITENLAND
Sevilla FC zou volgens SPORT geïnteresseerd zijn in de diensten van onze landgenoot Divock Origi. Bij Sevilla moet de aanvaller een mogelijk vertrek van de Nederlander Luuk de Jong opvangen en een tandem vormen met de Marrokaan Youssef En-Nesyri. Origi is bij Liverpool al een hele tijd op een zijspoor beland. Dit seizoen kwam hij maar negen keer in actie in de Premier League. Hij wist daarin niet te scoren. De kans is dan ook reëel dat de spits deze zomer vertrekt.

Basaksehir is ondanks al zijn vele blessures best wel tevreden met de inbreng van Nacer Chadli en het beloont hem dan ook met een contractverlenging. Aan de vooravond van de match tegen Rusland maakte de Turkse subtopper bekend dat zijn overeenkomst met één jaar verlengd werd tot medio 2023. Daarmee is de nabije toekomst van de Rode Duivel alvast voor de start van het toernooi verzekerd.

Thibaut Courtois heeft wederom een weergaloos seizoen achter de rug bij Real Madrid. Bij de Spaanse grootmacht wordt hij dan ook op handen gedragen, al zou de Koninklijke wel overwegen een stevige concurrent aan te trekken. Volgens Bernabéu Digital ziet de Real het wel zitten in André Onana. De Kameroener van Ajax liep begin dit kalenderjaar een dopingschorsing op, maar speler en club gingen met succes in beroep. Zo werd zijn schorsing verkort, waardoor een zomertransfer plots weer een optie is.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Origi moet sowieso vertrekken bij Liverpool ...

Meest recent

Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

39
39
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

303
303
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

32
32
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

56
56
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

127
127
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

50
50
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

133
133
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

405
405
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

26
26
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

172
172
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

239
239
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

468
468
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

181
181
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

162
162
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

90
90
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

378
378
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59

Meer sportnieuws