Rusland krijgt enorme opsteker voor openingsduel tegen Rode Duivels

door
Rusland krijgt enorme opsteker voor openingsduel tegen Rode Duivels

Rusland wordt zaterdag de eerste tegenstander van de Rode Duivels op het EK. De Russen genieten uiteraard van het thuisvoordeel, want de wedstrijd wordt gespeeld in Sint-Petersburg. Bondscoach Stanislav Cherchesov heeft er dan ook vertrouwen in.


En niet enkel om het feit dat de Russen thuis mogen spelen. Zo zegt Cherchesov dat hij de Belgen intussen al goed kent: “We hebben drie keer tegen elkaar gespeeld en telkens waren het interessante matchen. Ik heb er lessen uit getrokken maar ik ga nu niet vertellen wat die zijn want ik wil de tegenstander ook niet wijzer maken”, klonk het immers op diens persconferentie.

Een waarschuwing dus voor Martinez & co, des te meer omdat Cherchesov ook aangaf dat Rusland op training volop werkt heeft gemaakt om de sterke punten van de Duivels lam te leggen. “We hebben ze bestudeerd en nu moeten we trachten dat om te zetten naar een goeie match", zo noteerde Het Nieuwsblad.

UPDATE 12/06

De Russen broeden dus duidelijk op een tactisch plan om onze Rode Duivels aan banden te proberen leggen. Ze zullen daarbij kunnen rekenen op Mario Fernandes, een gevestigde waarde bij topclub CSKA Moskou. Het Nieuwsblad meldt immers dat de 30-jarige verdediger, die tot voor kort uit was met een blessure, speelklaar zal raken voor de levensbelangrijke wedstrijd van vanavond. Denis Cherysev (Valencia) zal dan weer verstek moeten laten gaan op speeldag 1. 

LEES OOK: Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

Wat verwacht jij?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

34
34
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

23
23
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

52
52
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

352
352
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

74
74
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

38
38
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

105
105
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

142
142
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

693
693
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

101
101
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

166
166
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

57
57
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

211
211
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

949
949
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

257
257
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

190
190
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

169
169
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

203
203
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

465
465
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

611
611
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

76
76
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

34
34

Meer sportnieuws