Rusland krijgt enorme opsteker voor openingsduel tegen Rode Duivels

door
Rusland krijgt enorme opsteker voor openingsduel tegen Rode Duivels

Rusland wordt zaterdag de eerste tegenstander van de Rode Duivels op het EK. De Russen genieten uiteraard van het thuisvoordeel, want de wedstrijd wordt gespeeld in Sint-Petersburg. Bondscoach Stanislav Cherchesov heeft er dan ook vertrouwen in.


En niet enkel om het feit dat de Russen thuis mogen spelen. Zo zegt Cherchesov dat hij de Belgen intussen al goed kent: “We hebben drie keer tegen elkaar gespeeld en telkens waren het interessante matchen. Ik heb er lessen uit getrokken maar ik ga nu niet vertellen wat die zijn want ik wil de tegenstander ook niet wijzer maken”, klonk het immers op diens persconferentie.

Een waarschuwing dus voor Martinez & co, des te meer omdat Cherchesov ook aangaf dat Rusland op training volop werkt heeft gemaakt om de sterke punten van de Duivels lam te leggen. “We hebben ze bestudeerd en nu moeten we trachten dat om te zetten naar een goeie match", zo noteerde Het Nieuwsblad.

UPDATE 12/06

De Russen broeden dus duidelijk op een tactisch plan om onze Rode Duivels aan banden te proberen leggen. Ze zullen daarbij kunnen rekenen op Mario Fernandes, een gevestigde waarde bij topclub CSKA Moskou. Het Nieuwsblad meldt immers dat de 30-jarige verdediger, die tot voor kort uit was met een blessure, speelklaar zal raken voor de levensbelangrijke wedstrijd van vanavond. Denis Cherysev (Valencia) zal dan weer verstek moeten laten gaan op speeldag 1. 

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Wat verwacht jij?

Meest recent

Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

6
6
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

9
9
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

36
36
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

48
48
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

49
49
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

27
27
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

299
299
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

19
19
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

25
25
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

97
97
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

21
21
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

175
175
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

619
619
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

306
306
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

96
96
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

159
159
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

84
84
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

73
73
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

233
233
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

236
236
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

316
316
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

341
341
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

222
222

Meer sportnieuws