'Anderlecht misloopt lucratieve transfer'

door
'Anderlecht misloopt lucratieve transfer'

Adrien Trebel geniet bij RSC Anderlecht een royaal salaris, dat jaarlijks zo'n drie miljoen euro zou bedragen. Daarom is de kans reëel dat de Fransman Sporting weldra zal verlaten. En zeker al omdat Trebel tegenwoordig slechts een invaller is bij de club.

Daarnaast wordt ook Albert Sambi Lokonga getipt om in de komende zomer een knaltransfer te maken. Er staan dus veel vraagtekens achter deze twee centrale middenvelders van Anderlecht, waardoor de club haar vizier richt op enkele interessante targets. Rayane Aabid bijvoorbeeld. Turkse en Franse media linken de 29-jarige middenvelder aan Sporting, en op basis van zijn pure kwaliteiten zou Aabid alvast niet misstaan in het Lotto Park. De Marokkaanse Fransman is bovendien ook goedkoop op te pikken wegens een aflopend contract.

Op financieel vlak lijkt Rayane Aabid dus een buitenkans te zijn voor Anderlecht, maar ook Saint-Etienne mengt zich in de debatten. Volgens Explica zien Les Verts in hem een financieel koopje, want net zoals Sporting verkeert de Franse club daar in grote moeilijkheden. Daarom mikt Saint-Etienne nadrukkelijk op transfervrije spelers om de ploeg van Claude Puel te versterken. Het lucratief transferplan van Anderlecht kan daarom mogelijk in het water vallen.

UPDATE 11/06

Het plan van Anderlecht om Rayane Aabid naar het Lotto Park te halen lijkt wel degelijk in het water te vallen. Echter is het niet het Franse Saint-Etienne dat met de speler aan de haal zou gaan, wél het Turkse Malatyaspor. Zo melden verscheidene Turkse media. Paars-Wit lijkt zo dus naast de transfervrije middenvelder te vissen, die volgens Transfermarkt een marktwaarde heeft van 1,5 miljoen euro. Anderlecht heeft er echter intussen wel al een 'extra' optie bij centraal op het middenveld, want Majeed Ashimeru komt permanent over van RB Leipzig, zo wist Het Nieuwsblad eerder deze week te melden.

LEES OOK: Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Jammer?

Meest recent

Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

17
17
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

61
61
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

15
15
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

21
21
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

63
63
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

55
55
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

141
141
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

91
91
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

112
112
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

72
72
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

524
524
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

41
41
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

271
271
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

27
27
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

91
91
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

40
40
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

91
91
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

80
80
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

486
486
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

122
122
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

73
73
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

249
249
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

167
167
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

64
64

Meer sportnieuws