'Anderlecht misloopt lucratieve transfer'

door
'Anderlecht misloopt lucratieve transfer'

Adrien Trebel geniet bij RSC Anderlecht een royaal salaris, dat jaarlijks zo'n drie miljoen euro zou bedragen. Daarom is de kans reëel dat de Fransman Sporting weldra zal verlaten. En zeker al omdat Trebel tegenwoordig slechts een invaller is bij de club.

Daarnaast wordt ook Albert Sambi Lokonga getipt om in de komende zomer een knaltransfer te maken. Er staan dus veel vraagtekens achter deze twee centrale middenvelders van Anderlecht, waardoor de club haar vizier richt op enkele interessante targets. Rayane Aabid bijvoorbeeld. Turkse en Franse media linken de 29-jarige middenvelder aan Sporting, en op basis van zijn pure kwaliteiten zou Aabid alvast niet misstaan in het Lotto Park. De Marokkaanse Fransman is bovendien ook goedkoop op te pikken wegens een aflopend contract.

Op financieel vlak lijkt Rayane Aabid dus een buitenkans te zijn voor Anderlecht, maar ook Saint-Etienne mengt zich in de debatten. Volgens Explica zien Les Verts in hem een financieel koopje, want net zoals Sporting verkeert de Franse club daar in grote moeilijkheden. Daarom mikt Saint-Etienne nadrukkelijk op transfervrije spelers om de ploeg van Claude Puel te versterken. Het lucratief transferplan van Anderlecht kan daarom mogelijk in het water vallen.

UPDATE 11/06

Het plan van Anderlecht om Rayane Aabid naar het Lotto Park te halen lijkt wel degelijk in het water te vallen. Echter is het niet het Franse Saint-Etienne dat met de speler aan de haal zou gaan, wél het Turkse Malatyaspor. Zo melden verscheidene Turkse media. Paars-Wit lijkt zo dus naast de transfervrije middenvelder te vissen, die volgens Transfermarkt een marktwaarde heeft van 1,5 miljoen euro. Anderlecht heeft er echter intussen wel al een 'extra' optie bij centraal op het middenveld, want Majeed Ashimeru komt permanent over van RB Leipzig, zo wist Het Nieuwsblad eerder deze week te melden.

LEES OOK: Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Jammer?

Meest recent

De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

23
23
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

42
42
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

28
28
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

303
303
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

25
25
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

66
66
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

220
220
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

53
53
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

314
314
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

347
347
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

93
93
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

341
341
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

98
98
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

184
184
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

95
95
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

257
257
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

56
56
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

257
257
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

286
286
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

32
32
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

310
310
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

111
111
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

157
157
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

417
417

Meer sportnieuws