'Dortmund en Man Utd naderen akkoord over megadeal Sancho'

door
'Dortmund en Man Utd naderen akkoord over megadeal Sancho'

Het zou zomaar kunnen dat Borussia Dortmund deze zomer zijn beide goudhaantjes de deur uit ziet lopen. Er wordt uiteraard hard getrokken aan de mouw van Erling Haaland, maar ook de transfersoap rond Jadon Sancho lijkt opnieuw op te gaan laaien. De flankaanvaller werd vorig jaar al maandenlang richting Manchester United geschreven, maar tot een transfer kwam het toen niet. Maar de interesse is nog niet verdwenen.

United zou Sancho nog altijd graag willen binnenhalen en in tegenstelling tot een jaar geleden zou Dortmund nu wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Volgens BILD zou de club openstaan voor een vertrek van Sancho als er een goed bod binnenkomt, al zal United nog steeds zeer diep in de buidel moeten tasten. Dortmund zou nog steeds maar liefst 95 miljoen euro willen.

UPDATE 10/06

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano nadert een megatransfer van Jadon Sancho zienderogen. Zo zou Manchester United inmiddels een persoonlijk akkoord hebben bereikt met het goudhaantje van Borussia Dortmund. Volgens de Italiaan is 'een transfer naar Old Trafford dichterbij dan ooit' voor de smaakmaker van Borussia Dortmund, al moet er wel nog een akkoord worden gevonden tussen beide ploegen. Zoals gezegd zouden de Duitsers maar liefst 95 miljoen euro verlangen voor Sancho.

UPDATE 11/06
Een transfer van Sancho naar Man Utd lijkt met de dag dichter te komen. Sky Sports meldt dat de gesprekken tussen Dortmund en United blijven lopen en dat de kloof tussen vraag en aanbod momenteel zo'n 13 miljoen euro zou bedragen. Dat lijkt niet onoverkomelijk, gezien de grootteorde van de bedragen die genoemd worden. United zou een eerste deal voorgesteld hebben ter waarde van 87 miljoen euro, terwijl Dortmund zou azen op een som rond de 100 miljoen - inclusief bonussen wel. De clubs zouden wel beiden graag een akkoord vinden en dus wordt er nog verder onderhandeld.

LEES OOK: Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zal Sancho een meerwaarde zijn voor Man Utd?

Meest recent

Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

7
7
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

25
25
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

137
137
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

97
97
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

203
203
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

328
328
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

14
14
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

161
161
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

38
38
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

291
291
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

314
314
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

55
55
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

324
324
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

420
420
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

657
657
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

634
634
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1018
1018
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

183
183
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

49
49
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1080
1080
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

298
298
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

351
351
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

176
176
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

206
206
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

656
656

Meer sportnieuws