'Dortmund en Man Utd naderen akkoord over megadeal Sancho'

92 stemmen
'Dortmund en Man Utd naderen akkoord over megadeal Sancho'

Het zou zomaar kunnen dat Borussia Dortmund deze zomer zijn beide goudhaantjes de deur uit ziet lopen. Er wordt uiteraard hard getrokken aan de mouw van Erling Haaland, maar ook de transfersoap rond Jadon Sancho lijkt opnieuw op te gaan laaien. De flankaanvaller werd vorig jaar al maandenlang richting Manchester United geschreven, maar tot een transfer kwam het toen niet. Maar de interesse is nog niet verdwenen.

United zou Sancho nog altijd graag willen binnenhalen en in tegenstelling tot een jaar geleden zou Dortmund nu wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Volgens BILD zou de club openstaan voor een vertrek van Sancho als er een goed bod binnenkomt, al zal United nog steeds zeer diep in de buidel moeten tasten. Dortmund zou nog steeds maar liefst 95 miljoen euro willen.

UPDATE 10/06

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano nadert een megatransfer van Jadon Sancho zienderogen. Zo zou Manchester United inmiddels een persoonlijk akkoord hebben bereikt met het goudhaantje van Borussia Dortmund. Volgens de Italiaan is 'een transfer naar Old Trafford dichterbij dan ooit' voor de smaakmaker van Borussia Dortmund, al moet er wel nog een akkoord worden gevonden tussen beide ploegen. Zoals gezegd zouden de Duitsers maar liefst 95 miljoen euro verlangen voor Sancho.

UPDATE 11/06
Een transfer van Sancho naar Man Utd lijkt met de dag dichter te komen. Sky Sports meldt dat de gesprekken tussen Dortmund en United blijven lopen en dat de kloof tussen vraag en aanbod momenteel zo'n 13 miljoen euro zou bedragen. Dat lijkt niet onoverkomelijk, gezien de grootteorde van de bedragen die genoemd worden. United zou een eerste deal voorgesteld hebben ter waarde van 87 miljoen euro, terwijl Dortmund zou azen op een som rond de 100 miljoen - inclusief bonussen wel. De clubs zouden wel beiden graag een akkoord vinden en dus wordt er nog verder onderhandeld.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Zal Sancho een meerwaarde zijn voor Man Utd?

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

11
11
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

46
46
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

19
19
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

172
172
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

73
73
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

496
496
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

41
41
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

218
218
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

207
207
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

459
459
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

414
414
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

472
472
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

101
101
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

212
212
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

137
137
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

537
537
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws