Bookmaker voorspelt Duivelse kansen in Rusland!

223 stemmen
Bookmaker voorspelt Duivelse kansen in Rusland!

Zaterdagavond is het zover, dan trappen de Rode Duivels hun campagne op de eindronde van het EK op gang. Met een wedstrijd op het veld van Rusland staan de mannen van bondscoach Roberto Martinez meteen voor een interessante test. En om je aan een pronostiek te wagen, moet je uiteraard bij Unibet.be zijn.


De Belgen zullen het in Sint-Petersburg moeten doen zonder De Bruyne en Witsel, terwijl Eden Hazard hoogstens als invaller verwacht wordt. Maar Martinez beschikt over voldoende andere spelers in vorm. De Russen werden in aanloop naar de wedstrijd dan weer opgeschrikt door een corona-geval, Andrei Mostovoy moest met een positieve test de selectie verlaten. Fedor Kudryashov is dan weer geblesseerd. De bookmakers van Unibet.be schatten de kansen van de Belgen dan ook gunstig in. Zo staat een zege van de Duivels aan 1.75, terwijl een overwinning van de Russen je liefst 5.35 maal je inzet kan opleveren.

En om het EK goed in te zetten, heeft Unibet.be weer enkele fraaie acties voorzien. Zo kan jij gratis voorspellen wie volgens jou het eerste doelpunt zal maken en in welke minuut dat zal gebeuren. De winnaar maakt kans op een jackpot van liefst 15.000 euro! Alle info een voorwaarden vind je via deze link. Daarnaast is er een eenmalige winstboost van 100% voorzien, zodat je je opbrengst kan verdubbelen. Aarzel dus niet en ga nu een kijkje nemen bij Unibet.be.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Duivels scoren minstens twee keer tegen de Russen ...

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

58
58
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

30
30
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

14
14
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

14
14
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

127
127
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

412
412
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

43
43
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

277
277
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

58
58
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

210
210
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

648
648
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

322
322
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

410
410
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

595
595
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

377
377
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

161
161
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

64
64

Meer sportnieuws