'Club komt in lastig parket met Noa Lang'

1265 stemmen
'Club komt in lastig parket met Noa Lang'

Noa Lang kende een fantastisch seizoen bij Club Brugge en de Nederlander groeide al snel uit tot één van de beste voetballers op de Belgische velden. Er is al de nodige interesse in Lang. De kans bestaat dat hij al na één jaar vertrekt.

Andres Dendoncker, broer van Leander en als makelaar aan de slag bij het managementbureau Wasserman, denkt dat een transfer mogelijk is. Wasserman behartigt de belangen van Lang en ze sluiten er een transfer zeker niet uit. Dat laat de makelaar weten aan De Krant van West-Vlaanderen.

"In voetbal is er bij een win-winsituatie altijd kans op een transfer. Hij bevindt zich hoe dan ook in een luxesituatie, want een extra jaar Champions League kan voor hem ook belangrijk zijn", aldus Dendoncker. Lang heeft momenteel een marktwaarde van 20 miljoen euro, maar Club Brugge zal ongetwijfeld meer dan 25 miljoen euro willen voor de ex-speler van Ajax.

UPDATE 10/06

Noa Lang geniet zoals gezegd al de nodige belangstelling uit het buitenland. Voornamelijk Leeds United werd al genoemd, en het lijkt erop dat de Engelsen wel degelijk werk willen maken van de komst van de Nederlander. Dat zegt alvast Fabrizio Romano via Twitter. De Italiaanse journalist stelt immers dat Leeds de gesprekken omtrent een mogelijke overstap van Lang snel wil opstarten. Of Club Brugge daar oren naar zal hebben is echter nog maar de vraag. Blauw-Zwart zou zijn parel maar wat graag behouden, en hem zelfs een verbeterd contract willen voorschotelen.

LEES OOK: 'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Vertrekt Noa Lang deze zomer alweer?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

15
15
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

32
32
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

27
27
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

60
60
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

49
49
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

77
77
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

207
207
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

470
470
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

183
183
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

386
386
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

304
304
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

187
187
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

84
84
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

148
148
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

169
169
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

336
336
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

338
338
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

266
266
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

476
476
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

146
146
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

672
672
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

68
68
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

373
373

Meer sportnieuws