'Anderlecht mag zich aan miljoenenbod verwachten'

door
'Anderlecht mag zich aan miljoenenbod verwachten'

Albert Sambi Lokonga blijft de komende dagen nog bij de selectie van de Rode Duivels, maar naar het EK zal hij niet gaan. Roberto Martinez kondigde al aan dat Axel Witsel sowieso in de definitieve EK-selectie blijft, wat dus betekent dat de 21-jarige middenvelder binnen enkele dagen op vakantie mag. Daar kan hij bezinnen over zijn toekomst, want de voorbije maanden gingen heel wat geruchten rond over een mogelijk vertrek bij Anderlecht.

Sambi Lokonga werd de voorbije weken gelinkt aan teams als Sevilla, Arsenal en AC Milan, maar één van die teams mag alvast geschrapt worden. Volgens Calciomercato is onze landgenoot momenteel immers géén doelwit voor de Rossoneri, ondanks de vele geruchten in die richting die de voorbije dagen weer oplaaiden.

UPDATE 10/06

Sambi Lokonga gaat Anderlecht verlaten en Fausto Vera moet zijn vervanger worden. Sudpresse weet dat Sevilla en Arsenal concrete pistes zijn, wat al een tijdje bekend is. Zij voegen daar ook de namen van AS Monaco en Bayer Leverkusen aan toe. RSCA ziet het alvast graag gebeuren, want het wil graag rond de 20 miljoen euro voor Lokonga. De komende weken zal er meer duidelijkheid gaan komen over zijn mogelijk nieuwe bestemming.

UPDATE 22u30

De geruchten deden al langer de ronde dat Arsenal interesse zou tonen in Albert Sambi Lokonga. Nu blijkt dat The Gunners wel degelijk concrete interesse tonen, want nu komt ook het erg betrouwbare The Athletic met dat nieuws naar buiten. Arsenal zou de middenvelder van Anderlecht al enige tijd volgen, en zouden deze zomer willen overgaan tot actie. Paars-Wit – dat zo’n 15 miljoen euro hoopt te vangen – lijkt zich dan eerstdaags dan ook aan een stevig miljoenenbod te mogen verwachten.

LEES OOK: Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

Komt het tot een transfer?

Meest recent

'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

62
62
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

29
29
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

79
79
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

184
184
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

260
260
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

234
234
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

284
284
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

232
232
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

273
273
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

71
71
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

304
304
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

239
239
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

270
270
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

186
186
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

344
344
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

108
108
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

179
179
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

290
290
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

570
570
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

546
546
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

318
318
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

262
262
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

81
81

Meer sportnieuws