'Anderlecht mag zich aan miljoenenbod verwachten'

403 stemmen
'Anderlecht mag zich aan miljoenenbod verwachten'

Albert Sambi Lokonga blijft de komende dagen nog bij de selectie van de Rode Duivels, maar naar het EK zal hij niet gaan. Roberto Martinez kondigde al aan dat Axel Witsel sowieso in de definitieve EK-selectie blijft, wat dus betekent dat de 21-jarige middenvelder binnen enkele dagen op vakantie mag. Daar kan hij bezinnen over zijn toekomst, want de voorbije maanden gingen heel wat geruchten rond over een mogelijk vertrek bij Anderlecht.

Sambi Lokonga werd de voorbije weken gelinkt aan teams als Sevilla, Arsenal en AC Milan, maar één van die teams mag alvast geschrapt worden. Volgens Calciomercato is onze landgenoot momenteel immers géén doelwit voor de Rossoneri, ondanks de vele geruchten in die richting die de voorbije dagen weer oplaaiden.

UPDATE 10/06

Sambi Lokonga gaat Anderlecht verlaten en Fausto Vera moet zijn vervanger worden. Sudpresse weet dat Sevilla en Arsenal concrete pistes zijn, wat al een tijdje bekend is. Zij voegen daar ook de namen van AS Monaco en Bayer Leverkusen aan toe. RSCA ziet het alvast graag gebeuren, want het wil graag rond de 20 miljoen euro voor Lokonga. De komende weken zal er meer duidelijkheid gaan komen over zijn mogelijk nieuwe bestemming.

UPDATE 22u30

De geruchten deden al langer de ronde dat Arsenal interesse zou tonen in Albert Sambi Lokonga. Nu blijkt dat The Gunners wel degelijk concrete interesse tonen, want nu komt ook het erg betrouwbare The Athletic met dat nieuws naar buiten. Arsenal zou de middenvelder van Anderlecht al enige tijd volgen, en zouden deze zomer willen overgaan tot actie. Paars-Wit – dat zo’n 15 miljoen euro hoopt te vangen – lijkt zich dan eerstdaags dan ook aan een stevig miljoenenbod te mogen verwachten.

LEES OOK: 'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Komt het tot een transfer?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

1
1
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

55
55
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

278
278
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

275
275
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

22
22
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

202
202
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

556
556
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

52
52
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

231
231
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

296
296
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

195
195
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

191
191
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

208
208
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

594
594
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

117
117
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

273
273
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

338
338
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

351
351
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

603
603
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

419
419
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

160
160
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

203
203
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

451
451
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

581
581
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

397
397

Meer sportnieuws