Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

1996
Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft vandaag zijn oefenprogramma bekendgemaakt op de clubwebsite. De medische testen voor de spelers – die niet deelnemen aan een internationaal toernooi -  staan volgende week reeds op het programma. 

Op 26 juni trekken de spelers van Blauw-Zwart de voetbalschoenen aan voor een oefenpot tegen Beerschot. Vier dagen later komt het Kroatische Lokomotiv Zagreb op bezoek. Zoals al eerder bekendgeraakt was, komen op 3 juli de provinciegenoten van KV Kortrijk op bezoek. 

Op 7 juli volgt een oefenduel tegen Zulte Waregem. Daarna kijkt de landskampioen het Griekse AEK Athene in de ogen op 9 juli, en het Nederlandse FC Utrecht op 13 juli. Enkele dagen later, op 17 juli, volgt de strijd om de Supercup tegen KRC Genk. Een dag later staat er een oefenmatch gepland tegen Lierse Kempenzonen.

UPDATE 22u15

Club maakte vanmiddag zijn oefenprogramma bekend, waarna het samen met Racing Genk als eerste terug in actie komt voor een wedstrijd met inzet. Dat met de Supercup op 17 juli. Dat is nog maar iets meer dan een maand vanaf nu, en dreigt er ook een domper voor Simon Mignolet en Hans Vanaken. Volgens Het Nieuwsblad worden beide sterkhouders ten vroegste tegen dan terug verwacht bij Club Brugge. 

Beide spelers maken uiteraard deel uit van de EK-selectie van de Duivels en mochten die de finale spelen, krijgen Vanaken en Mignolet maar enkele dagen rust. De finale van het EK staat immers gepland op 11 juli. Bij een halve finale zijn ze onbeschikbaar tot 7 juli. Moesten de Duivels zover gereken, sluiten beide basisspelers allicht pas later aan en missen ze mogelijk de Supercup. Tenzij ze beslissen om amper vakantie te nemen.

LEES OOK: Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Club moet hen meer rust geven...

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

90
90
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

36
36
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

10
10
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

19
19
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

11
11
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

19
19
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

71
71
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

65
65
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

44
44
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

20
20
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

20
20
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

228
228
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

75
75
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

237
237
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws