Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

door
Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft vandaag zijn oefenprogramma bekendgemaakt op de clubwebsite. De medische testen voor de spelers – die niet deelnemen aan een internationaal toernooi -  staan volgende week reeds op het programma. 

Op 26 juni trekken de spelers van Blauw-Zwart de voetbalschoenen aan voor een oefenpot tegen Beerschot. Vier dagen later komt het Kroatische Lokomotiv Zagreb op bezoek. Zoals al eerder bekendgeraakt was, komen op 3 juli de provinciegenoten van KV Kortrijk op bezoek. 

Op 7 juli volgt een oefenduel tegen Zulte Waregem. Daarna kijkt de landskampioen het Griekse AEK Athene in de ogen op 9 juli, en het Nederlandse FC Utrecht op 13 juli. Enkele dagen later, op 17 juli, volgt de strijd om de Supercup tegen KRC Genk. Een dag later staat er een oefenmatch gepland tegen Lierse Kempenzonen.

UPDATE 22u15

Club maakte vanmiddag zijn oefenprogramma bekend, waarna het samen met Racing Genk als eerste terug in actie komt voor een wedstrijd met inzet. Dat met de Supercup op 17 juli. Dat is nog maar iets meer dan een maand vanaf nu, en dreigt er ook een domper voor Simon Mignolet en Hans Vanaken. Volgens Het Nieuwsblad worden beide sterkhouders ten vroegste tegen dan terug verwacht bij Club Brugge

Beide spelers maken uiteraard deel uit van de EK-selectie van de Duivels en mochten die de finale spelen, krijgen Vanaken en Mignolet maar enkele dagen rust. De finale van het EK staat immers gepland op 11 juli. Bij een halve finale zijn ze onbeschikbaar tot 7 juli. Moesten de Duivels zover gereken, sluiten beide basisspelers allicht pas later aan en missen ze mogelijk de Supercup. Tenzij ze beslissen om amper vakantie te nemen.

LEES OOK: Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

Club moet hen meer rust geven...

Meest recent

'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

0
0
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

9
9
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

34
34
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

184
184
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

41
41
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

21
21
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

151
151
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

27
27
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

130
130
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

141
141
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

145
145
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

172
172
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

330
330
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

222
222
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

329
329
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

236
236
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

238
238
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

182
182
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

150
150
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

363
363
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

201
201
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

181
181
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

398
398
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

715
715

Meer sportnieuws