Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

door
Flinke domper dreigt voor Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft vandaag zijn oefenprogramma bekendgemaakt op de clubwebsite. De medische testen voor de spelers – die niet deelnemen aan een internationaal toernooi -  staan volgende week reeds op het programma. 

Op 26 juni trekken de spelers van Blauw-Zwart de voetbalschoenen aan voor een oefenpot tegen Beerschot. Vier dagen later komt het Kroatische Lokomotiv Zagreb op bezoek. Zoals al eerder bekendgeraakt was, komen op 3 juli de provinciegenoten van KV Kortrijk op bezoek. 

Op 7 juli volgt een oefenduel tegen Zulte Waregem. Daarna kijkt de landskampioen het Griekse AEK Athene in de ogen op 9 juli, en het Nederlandse FC Utrecht op 13 juli. Enkele dagen later, op 17 juli, volgt de strijd om de Supercup tegen KRC Genk. Een dag later staat er een oefenmatch gepland tegen Lierse Kempenzonen.

UPDATE 22u15

Club maakte vanmiddag zijn oefenprogramma bekend, waarna het samen met Racing Genk als eerste terug in actie komt voor een wedstrijd met inzet. Dat met de Supercup op 17 juli. Dat is nog maar iets meer dan een maand vanaf nu, en dreigt er ook een domper voor Simon Mignolet en Hans Vanaken. Volgens Het Nieuwsblad worden beide sterkhouders ten vroegste tegen dan terug verwacht bij Club Brugge

Beide spelers maken uiteraard deel uit van de EK-selectie van de Duivels en mochten die de finale spelen, krijgen Vanaken en Mignolet maar enkele dagen rust. De finale van het EK staat immers gepland op 11 juli. Bij een halve finale zijn ze onbeschikbaar tot 7 juli. Moesten de Duivels zover gereken, sluiten beide basisspelers allicht pas later aan en missen ze mogelijk de Supercup. Tenzij ze beslissen om amper vakantie te nemen.

LEES OOK: Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Club moet hen meer rust geven...

Meest recent

Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

89
89
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

151
151
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

97
97
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

76
76
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

151
151
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

51
51
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

318
318
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

105
105
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

351
351
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

156
156
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

529
529
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

196
196
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

331
331
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

403
403
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

838
838
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

114
114
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

246
246
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

837
837
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307

Meer sportnieuws