'De Bruyne reist niet mee naar Rusland'

door
'De Bruyne reist niet mee naar Rusland'

De Rode Duivels beginnen zaterdag aan hun EK-campagne met een wedstrijd tegen Rusland. Op zijn volledige selectie zal Roberto Martinez voor die partij wellicht nog niet kunnen rekenen, want er zijn nog enkele spelers die niet volledig fit zijn. De voorbije dagen waren de vraagtekens Leandro Trossard, Dedryck Boyata, Axel Witsel en Kevin De Bruyne.


Die eerste drie lijken echter goed op schema te zitten, maar De Bruyne lijkt de openingswedstrijd niet te gaan halen. Hij volgde woensdag de oefensessie met de groep vanaf de zijlijn en trainde nog individueel met een dokter. En ook donderdag liet gaan voor de training met de selectie. Hij houdt het bij individuele oefeningen. Volgens verschillende bronnen lijkt het weinig waarschijnlijk dat hij mee zal reizen met de andere spelers naar Sint-Petersburg. Zo zullen de Duivels het dus vermoedelijk zonder een sleutelpion moeten stellen in hun openingswedstrijd.

UPDATE 10/06
Volgens journalist Jarno Bertho, die de Duivels van dichtbij volgt voor VTM Nieuws, heeft het er alle schijn van dat KDB níét zal meereizen naar Rusland. De spelmaker zou in de komende dagen in Tubeke achter blijven waar hij aan de hand van een individueel programma zal worden klaargestoomd voor de volgende wedstrijd tegen Denemarken. Mogelijk blijft ook Axel Witsel op Belgische bodem. De rest van de selectie vertrekt vrijdagochtend naar Sint-Petersburg, dan zal ook afscheid genomen worden van de drie reserve-spelers.

LEES OOK: Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Ook zonder KDB moeten de Belgen kunnen winnen in Rusland ...

Meest recent

Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

33
33
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

52
52
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

170
170
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

45
45
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

23
23
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

50
50
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

109
109
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

301
301
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

237
237
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

378
378
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

385
385
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

329
329
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

148
148
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

395
395
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

300
300
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

773
773
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

388
388
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

64
64
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

94
94
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

93
93
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

65
65

Meer sportnieuws