'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

door
'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar een vervanger voor Sambi Lokonga, die RSCA deze zomer gaat verlaten. De Brusselaars gaan volgens Sudpresse wellicht aan de haal met een Argentijnse middenvelder. Die gesprekken zouden vergevorderd zijn.

Anderlecht heeft Fausto Vera op het oog. De 21-jarige Argentijnse verdedigende middenvelder is dé prioriteit om Lokonga te vervangen. De gesprekken met zijn club Argentinos Juniors zouden zelfs vergevorderd zijn, weet de Waalse krant via Argentijnse bronnen. Vera werd een jaar geleden nog aan Club Brugge gelinkt. Tot een overgang kwam het echter niet.

Vera is een Argentijns jeugdinternational, die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 11 miljoen euro. Hij ligt nog twee jaar onder contract bij zijn team. Het is niet bekend hoeveel hij moet kosten. Vera staat te boek als een verdedigende middenvelder die sterk is in de balrecuperatie en een goed spelinzicht heeft.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou volgens Waalse media dus hoog mikken om Albert Sambi Lokonga te vervangen, mocht die de club verlaten. Echter kunnen er toch de nodige vragen worden gesteld bij de vermeende interesse van Paars-Wit in Fausto Vera. Zoals gezegd heeft die een marktwaarde van 11 miljoen euro, een som die de Brusselaars normaliter nooit kunnen ophoesten.

De Argentijn heeft bovendien nog een contract tot 2023 bij Argentinos Juniors, wat hen in een ideale onderhandelingspositie brengt. Desondanks wil Anderlecht een serieuze poging wagen, en zal het spitsvondig moeten zijn om Vera daadwerkelijk binnen te halen. Zo redeneren ze ook bij Het Laatste Nieuws, die dan ook stellen dat Anderlecht ‘creatief zal moeten zijn’ om het tot een overgang te laten komen. Een huurbeurt met verplichte of optionele aankoopvergoeding lijkt daarbij alvast één mogelijkheid te zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Zal Anderlecht hem kunnen binnenhalen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

79
79
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

23
23
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

139
139
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

223
223
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

609
609
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

118
118
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

38
38
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

352
352
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

95
95
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

554
554
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

545
545
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

415
415
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

60
60
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1063
1063
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

305
305
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1242
1242
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

117
117
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

234
234
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

362
362
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

498
498
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

375
375
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws