'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

door
'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar een vervanger voor Sambi Lokonga, die RSCA deze zomer gaat verlaten. De Brusselaars gaan volgens Sudpresse wellicht aan de haal met een Argentijnse middenvelder. Die gesprekken zouden vergevorderd zijn.

Anderlecht heeft Fausto Vera op het oog. De 21-jarige Argentijnse verdedigende middenvelder is dé prioriteit om Lokonga te vervangen. De gesprekken met zijn club Argentinos Juniors zouden zelfs vergevorderd zijn, weet de Waalse krant via Argentijnse bronnen. Vera werd een jaar geleden nog aan Club Brugge gelinkt. Tot een overgang kwam het echter niet.

Vera is een Argentijns jeugdinternational, die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 11 miljoen euro. Hij ligt nog twee jaar onder contract bij zijn team. Het is niet bekend hoeveel hij moet kosten. Vera staat te boek als een verdedigende middenvelder die sterk is in de balrecuperatie en een goed spelinzicht heeft.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou volgens Waalse media dus hoog mikken om Albert Sambi Lokonga te vervangen, mocht die de club verlaten. Echter kunnen er toch de nodige vragen worden gesteld bij de vermeende interesse van Paars-Wit in Fausto Vera. Zoals gezegd heeft die een marktwaarde van 11 miljoen euro, een som die de Brusselaars normaliter nooit kunnen ophoesten.

De Argentijn heeft bovendien nog een contract tot 2023 bij Argentinos Juniors, wat hen in een ideale onderhandelingspositie brengt. Desondanks wil Anderlecht een serieuze poging wagen, en zal het spitsvondig moeten zijn om Vera daadwerkelijk binnen te halen. Zo redeneren ze ook bij Het Laatste Nieuws, die dan ook stellen dat Anderlecht ‘creatief zal moeten zijn’ om het tot een overgang te laten komen. Een huurbeurt met verplichte of optionele aankoopvergoeding lijkt daarbij alvast één mogelijkheid te zijn.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Zal Anderlecht hem kunnen binnenhalen?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

24
24
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

71
71
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

131
131
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

177
177
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

159
159
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

54
54
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

281
281
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

139
139
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

374
374
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

233
233
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

425
425
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

181
181
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

381
381
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

95
95
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

554
554
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

836
836
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

107
107
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

171
171
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1642
1642
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

240
240

Meer sportnieuws