'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

door
'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar een vervanger voor Sambi Lokonga, die RSCA deze zomer gaat verlaten. De Brusselaars gaan volgens Sudpresse wellicht aan de haal met een Argentijnse middenvelder. Die gesprekken zouden vergevorderd zijn.

Anderlecht heeft Fausto Vera op het oog. De 21-jarige Argentijnse verdedigende middenvelder is dé prioriteit om Lokonga te vervangen. De gesprekken met zijn club Argentinos Juniors zouden zelfs vergevorderd zijn, weet de Waalse krant via Argentijnse bronnen. Vera werd een jaar geleden nog aan Club Brugge gelinkt. Tot een overgang kwam het echter niet.

Vera is een Argentijns jeugdinternational, die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 11 miljoen euro. Hij ligt nog twee jaar onder contract bij zijn team. Het is niet bekend hoeveel hij moet kosten. Vera staat te boek als een verdedigende middenvelder die sterk is in de balrecuperatie en een goed spelinzicht heeft.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou volgens Waalse media dus hoog mikken om Albert Sambi Lokonga te vervangen, mocht die de club verlaten. Echter kunnen er toch de nodige vragen worden gesteld bij de vermeende interesse van Paars-Wit in Fausto Vera. Zoals gezegd heeft die een marktwaarde van 11 miljoen euro, een som die de Brusselaars normaliter nooit kunnen ophoesten.

De Argentijn heeft bovendien nog een contract tot 2023 bij Argentinos Juniors, wat hen in een ideale onderhandelingspositie brengt. Desondanks wil Anderlecht een serieuze poging wagen, en zal het spitsvondig moeten zijn om Vera daadwerkelijk binnen te halen. Zo redeneren ze ook bij Het Laatste Nieuws, die dan ook stellen dat Anderlecht ‘creatief zal moeten zijn’ om het tot een overgang te laten komen. Een huurbeurt met verplichte of optionele aankoopvergoeding lijkt daarbij alvast één mogelijkheid te zijn.

LEES OOK: Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Zal Anderlecht hem kunnen binnenhalen?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

7
7
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

8
8
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

27
27
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

48
48
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

67
67
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

18
18
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

67
67
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

223
223
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

101
101
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

186
186
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

85
85
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

84
84
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

336
336
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

232
232
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

326
326
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

301
301
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

435
435
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

213
213
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

367
367

Meer sportnieuws