'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

door
'Anderlecht wil trukendoos bovenhalen voor stunttransfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar een vervanger voor Sambi Lokonga, die RSCA deze zomer gaat verlaten. De Brusselaars gaan volgens Sudpresse wellicht aan de haal met een Argentijnse middenvelder. Die gesprekken zouden vergevorderd zijn.

Anderlecht heeft Fausto Vera op het oog. De 21-jarige Argentijnse verdedigende middenvelder is dé prioriteit om Lokonga te vervangen. De gesprekken met zijn club Argentinos Juniors zouden zelfs vergevorderd zijn, weet de Waalse krant via Argentijnse bronnen. Vera werd een jaar geleden nog aan Club Brugge gelinkt. Tot een overgang kwam het echter niet.

Vera is een Argentijns jeugdinternational, die volgens Transfermarkt.be een marktwaarde heeft van 11 miljoen euro. Hij ligt nog twee jaar onder contract bij zijn team. Het is niet bekend hoeveel hij moet kosten. Vera staat te boek als een verdedigende middenvelder die sterk is in de balrecuperatie en een goed spelinzicht heeft.

UPDATE 11u15

Anderlecht zou volgens Waalse media dus hoog mikken om Albert Sambi Lokonga te vervangen, mocht die de club verlaten. Echter kunnen er toch de nodige vragen worden gesteld bij de vermeende interesse van Paars-Wit in Fausto Vera. Zoals gezegd heeft die een marktwaarde van 11 miljoen euro, een som die de Brusselaars normaliter nooit kunnen ophoesten.

De Argentijn heeft bovendien nog een contract tot 2023 bij Argentinos Juniors, wat hen in een ideale onderhandelingspositie brengt. Desondanks wil Anderlecht een serieuze poging wagen, en zal het spitsvondig moeten zijn om Vera daadwerkelijk binnen te halen. Zo redeneren ze ook bij Het Laatste Nieuws, die dan ook stellen dat Anderlecht ‘creatief zal moeten zijn’ om het tot een overgang te laten komen. Een huurbeurt met verplichte of optionele aankoopvergoeding lijkt daarbij alvast één mogelijkheid te zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Zal Anderlecht hem kunnen binnenhalen?

Meest recent

KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

5
5
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

39
39
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

88
88
'De Bruyne schokt met bliksemvertrek bij Napoli'

Kevin De Bruyne maakte vorige zomer toch een opvallende carrièremove nadat duidelijk werd dat ...

293
293
'Nieuwe domper Hayen: Genk verliest nog sterkhouder'

KRC Genk reisde dinsdag af naar Spanje, waar Nicky Hayen zijn troepen helemaal moet zien klaar te ...

219
219
'Renard wil toeslaan: winger van 6 miljoen voor Anderlecht'

Voor Olivier Renard zou het weleens een cruciale wintermercato kunnen worden. De sportief directeur ...

188
188
'Ngonge wordt ploegmaat van verrassende Rode Duivel'

Iets meer dan een jaar geleden maakte Cyril Ngonge nog verrassend zijn debuut als Rode Duivel, maar ...

59
59
Anderlecht mag toptalent definitief van wenslijst schrappen

Het is bij Anderlecht voorlopig nog wachten op de eerste aanwinst van de winter. Het is wel de ...

61
61
Leye geeft verklaring voor verrassende job bij AA Gent

Bij AA Gent moesten ze vorige maand plotsklaps op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Club Brugge ...

89
89
'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

256
256
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

293
293
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

592
592
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

482
482
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

217
217
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

332
332
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

210
210
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

522
522
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

252
252
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

181
181
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

45
45
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

175
175
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

408
408
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

112
112

Meer sportnieuws