'Anderlecht doet gouden zaak op transfermarkt'

door
'Anderlecht doet gouden zaak op transfermarkt'

Hoewel de aandeelhouders een financieel akkoord vonden, blijft RSC Anderlecht met de nodige schulden kampen. En dus zal er ook tijdens de zomermercato behoorlijk creatief gewerkt moeten worden om de nodige versterking aan te werven. Iets waar sportief directeur Peter Verbeke en zijn team voorlopig in slagen.


Met Colin Coosemans en Lior Refaelov konden de Brusselaars immers al twee ervaren aanwinsten transfervrij aantrekken. Daarnaast lijkt RSCA nu ook een goede zaak gedaan te hebben met Majeed Ashimeru. Dinsdag geraakte bekend dat Paars-Wit een akkoord heeft gevonden om de middenvelder, die het voorbije half seizoen gehuurd werd, definitief over te nemen van RB Salzburg. In zijn huurovereenkomst stond oorspronkelijk een aankoopoptie van zo'n 2.5 miljoen euro. Maar Anderlecht heeft nu een lagere transfersom kunnen afdwingen.

Knap werk van Paars-Wit, want volgens La Dernière Heure lagen er ook betere aanbiedingen op tafel. Ashimeru wou zelf echter absoluut blijven en zo werd de concurrentie afgetroefd. Daarnaast profiteerde RSCA van zijn wisselvallige prestaties tegen het einde van het seizoen om een lagere prijs af te dwingen. Die mindere prestaties zijn volgens LDH echter te wijten aan een blessure, zo speelde Ashimeru zelfs een tijdje met een inspuiting.

Bij de start van komend seizoen moet hij normaal gezien weer topfit zijn, maar dat heeft uiteraard geen invloed meer op de transfersom. Anderlecht lijkt dus een gouden zaak te hebben gedaan, al moet Ashimeru nu natuurlijk wel nog bevestigen.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Een topfitte Ashimeru is bij het huidige Anderlecht een vaste basisspeler ...

Meest recent

Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

15
15
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

109
109
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

26
26
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

92
92
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

67
67
Transfer naar Anderlecht of Club Brugge? "Fake news"

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

88
88
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

98
98
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

185
185
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

197
197
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

211
211
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

95
95
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

43
43
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1405
1405
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

205
205
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

257
257
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

310
310
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

34
34
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

157
157
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

787
787
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

42
42
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

44
44
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

192
192
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

110
110
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

131
131

Meer sportnieuws