'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

door
'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

De tweede plek is inmiddels gaan vliegen, maar Antwerp FC wil wel nog derde worden in de Champions' Play-Off. Die plaats geeft immers recht op Europees voetbal tot minstens aan de winterstop van komend seizoen. Maar dan zal de Great Old zondag op eigen veld wel van RSC Anderlecht moeten winnen.

De Antwerpenaren hopen dan ook dat Dieumerci Mbokani zijn prestatie van in de heenwedstrijd kan herhalen. In het Lotto Park speelde de Congolese spits immers een weergaloze wedstrijd. Hij scoorde toen twee keer, zag twee goals afgekeurd worden en vormde een constante gesel voor den paars-witte defensie. Daarmee bewees Mbokani dat hij op zijn 35ste nog niet versleten is. Iets wat ook het bestuur stilaan lijkt te beseffen.

Zo meldt La Dernière Heure dat Antwerp van plan is om het contract van de aanvaller dan toch te verlengen. Voorzitter Paul Gheysens zou die gesprekken zelfs persoonlijk hebben geopend. Mbokani liet eerder al verstaan dat hij mikt op een tweejarige verbintenis en dat kan een struikelblok vormen. Al lijkt het bestuur inmiddels bereid om wat water bij de wijn te doen. Men wil dan ook niet riskeren dat er na Lior Refaelov straks nog een vaste sterkhouder gratis de deur uitwandelt.

UPDATE 08/06

Paul Gheysens zet dus zelf zijn schouders achter een verlengd verblijf van Dieumerci Mbokani bij Antwerp. Volgens hetzelfde La Dernière Heure zou dat intussen zelfs al zijn vruchten hebben afgeworpen. Een akkoord met de Congolese spits is er evenwel nog niet, maar het Waalse medium stelt wel dat beide partijen een constructieve ontmoeting hebben gehad. Mbokani lijkt dan ook weer een stap dichter bij een nieuw contract op de Bosuil te staan.

LEES OOK: Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Blijft Mbokani bij Antwerp?

Meest recent

Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

6
6
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

47
47
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

89
89
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

55
55
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

393
393
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

173
173
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

208
208
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

712
712
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

414
414
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

337
337
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

267
267
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

614
614
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

171
171
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

57
57
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

85
85
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

385
385
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

57
57
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

524
524
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

428
428
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

88
88
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

275
275
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

224
224

Meer sportnieuws