'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

395 stemmen
'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

De tweede plek is inmiddels gaan vliegen, maar Antwerp FC wil wel nog derde worden in de Champions' Play-Off. Die plaats geeft immers recht op Europees voetbal tot minstens aan de winterstop van komend seizoen. Maar dan zal de Great Old zondag op eigen veld wel van RSC Anderlecht moeten winnen.

De Antwerpenaren hopen dan ook dat Dieumerci Mbokani zijn prestatie van in de heenwedstrijd kan herhalen. In het Lotto Park speelde de Congolese spits immers een weergaloze wedstrijd. Hij scoorde toen twee keer, zag twee goals afgekeurd worden en vormde een constante gesel voor den paars-witte defensie. Daarmee bewees Mbokani dat hij op zijn 35ste nog niet versleten is. Iets wat ook het bestuur stilaan lijkt te beseffen.

Zo meldt La Dernière Heure dat Antwerp van plan is om het contract van de aanvaller dan toch te verlengen. Voorzitter Paul Gheysens zou die gesprekken zelfs persoonlijk hebben geopend. Mbokani liet eerder al verstaan dat hij mikt op een tweejarige verbintenis en dat kan een struikelblok vormen. Al lijkt het bestuur inmiddels bereid om wat water bij de wijn te doen. Men wil dan ook niet riskeren dat er na Lior Refaelov straks nog een vaste sterkhouder gratis de deur uitwandelt.

UPDATE 08/06

Paul Gheysens zet dus zelf zijn schouders achter een verlengd verblijf van Dieumerci Mbokani bij Antwerp. Volgens hetzelfde La Dernière Heure zou dat intussen zelfs al zijn vruchten hebben afgeworpen. Een akkoord met de Congolese spits is er evenwel nog niet, maar het Waalse medium stelt wel dat beide partijen een constructieve ontmoeting hebben gehad. Mbokani lijkt dan ook weer een stap dichter bij een nieuw contract op de Bosuil te staan.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Blijft Mbokani bij Antwerp?

Meest recent

'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

38
38
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

10
10
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

558
558
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

17
17
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

21
21
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

51
51
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

257
257
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

102
102
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

115
115
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

49
49
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

80
80
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

54
54
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

52
52
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

213
213
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

114
114
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

36
36
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

284
284
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

183
183
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

62
62
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

48
48
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

92
92

Meer sportnieuws