'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

395 stemmen
'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

De tweede plek is inmiddels gaan vliegen, maar Antwerp FC wil wel nog derde worden in de Champions' Play-Off. Die plaats geeft immers recht op Europees voetbal tot minstens aan de winterstop van komend seizoen. Maar dan zal de Great Old zondag op eigen veld wel van RSC Anderlecht moeten winnen.

De Antwerpenaren hopen dan ook dat Dieumerci Mbokani zijn prestatie van in de heenwedstrijd kan herhalen. In het Lotto Park speelde de Congolese spits immers een weergaloze wedstrijd. Hij scoorde toen twee keer, zag twee goals afgekeurd worden en vormde een constante gesel voor den paars-witte defensie. Daarmee bewees Mbokani dat hij op zijn 35ste nog niet versleten is. Iets wat ook het bestuur stilaan lijkt te beseffen.

Zo meldt La Dernière Heure dat Antwerp van plan is om het contract van de aanvaller dan toch te verlengen. Voorzitter Paul Gheysens zou die gesprekken zelfs persoonlijk hebben geopend. Mbokani liet eerder al verstaan dat hij mikt op een tweejarige verbintenis en dat kan een struikelblok vormen. Al lijkt het bestuur inmiddels bereid om wat water bij de wijn te doen. Men wil dan ook niet riskeren dat er na Lior Refaelov straks nog een vaste sterkhouder gratis de deur uitwandelt.

UPDATE 08/06

Paul Gheysens zet dus zelf zijn schouders achter een verlengd verblijf van Dieumerci Mbokani bij Antwerp. Volgens hetzelfde La Dernière Heure zou dat intussen zelfs al zijn vruchten hebben afgeworpen. Een akkoord met de Congolese spits is er evenwel nog niet, maar het Waalse medium stelt wel dat beide partijen een constructieve ontmoeting hebben gehad. Mbokani lijkt dan ook weer een stap dichter bij een nieuw contract op de Bosuil te staan.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

🚀

Blijft Mbokani bij Antwerp?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

24
24
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

137
137
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

96
96
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

283
283
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

162
162
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

164
164
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

352
352
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

617
617
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

308
308
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3445
3445
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

76
76
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

59
59
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

227
227
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

130
130

Meer sportnieuws