'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

door
'Antwerp maakt vorderingen met Mbokani'

De tweede plek is inmiddels gaan vliegen, maar Antwerp FC wil wel nog derde worden in de Champions' Play-Off. Die plaats geeft immers recht op Europees voetbal tot minstens aan de winterstop van komend seizoen. Maar dan zal de Great Old zondag op eigen veld wel van RSC Anderlecht moeten winnen.

De Antwerpenaren hopen dan ook dat Dieumerci Mbokani zijn prestatie van in de heenwedstrijd kan herhalen. In het Lotto Park speelde de Congolese spits immers een weergaloze wedstrijd. Hij scoorde toen twee keer, zag twee goals afgekeurd worden en vormde een constante gesel voor den paars-witte defensie. Daarmee bewees Mbokani dat hij op zijn 35ste nog niet versleten is. Iets wat ook het bestuur stilaan lijkt te beseffen.

Zo meldt La Dernière Heure dat Antwerp van plan is om het contract van de aanvaller dan toch te verlengen. Voorzitter Paul Gheysens zou die gesprekken zelfs persoonlijk hebben geopend. Mbokani liet eerder al verstaan dat hij mikt op een tweejarige verbintenis en dat kan een struikelblok vormen. Al lijkt het bestuur inmiddels bereid om wat water bij de wijn te doen. Men wil dan ook niet riskeren dat er na Lior Refaelov straks nog een vaste sterkhouder gratis de deur uitwandelt.

UPDATE 08/06

Paul Gheysens zet dus zelf zijn schouders achter een verlengd verblijf van Dieumerci Mbokani bij Antwerp. Volgens hetzelfde La Dernière Heure zou dat intussen zelfs al zijn vruchten hebben afgeworpen. Een akkoord met de Congolese spits is er evenwel nog niet, maar het Waalse medium stelt wel dat beide partijen een constructieve ontmoeting hebben gehad. Mbokani lijkt dan ook weer een stap dichter bij een nieuw contract op de Bosuil te staan.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Blijft Mbokani bij Antwerp?

Meest recent

‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

2
2
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

32
32
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

21
21
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

227
227
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

98
98
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

76
76
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

127
127
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

304
304
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

41
41
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

102
102
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1084
1084
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

492
492
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

611
611
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

19
19
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

217
217
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

408
408
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

330
330
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

286
286
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

233
233
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

269
269
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

109
109
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

616
616
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

588
588
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

126
126

Meer sportnieuws