'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

712 stemmen
'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

De kans op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha in het Lotto Park wordt met de dag kleiner. De Duitse spits – die nog steeds eigendom is van Manchester City – liet zich op het EK onder 21 stevig opmerken en dat zorgt voor de nodige interesse. Eén specifieke ploeg zou momenteel de beste papieren hebben in het dossier van de aanvaller.


Zo weet SIC Noticias dat Sporting CP momenteel geavanceerde gesprekken voert met de entourage van Nmecha. De Portugese landskampioen zou de Duitser twee jaar willen huren van Manchester City. Maar dan zal de Duitser ook zijn contract bij City wel moeten gaan verlengen. En eerder gaf Nmecha zelf al aan dat hij liever geen nieuwe huurbeurt verkiest. Ook een akkoord met Sporting is dus niet voor meteen.

Maar zelfs dan lijken de kansen van Paars-Wit klein. City zou namelijk zoveel mogelijk aan de aanvaller willen verdienen en met zijn prestaties op het jeugd-EK heeft hij zijn marktwaarde serieus kunnen opkrikken. Anderlecht is weliswaar bereid om een forse inspanning te doen voor Nmecha. Maar als het straks tot een opbodspelletje komt, lijken de Brusselaars op voorhand kansloos.

UPDATE 08/06
De kans op een verlengd verblijf in het Lotto Park lijkt dus met de dag kleiner te worden voor Nmecha. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Paars-Wit enkel nog kans indien de speler duidelijk maakt dat hij enkel en alleen voor Anderlecht wil gaan spelen. In dat geval wordt City genoodzaakt om water bij de wijn te doen, al zal het zelfs dan niet evident worden om tot een akkoord op clubniveau te komen. In ieder geval zou coach Vincent Kompany de jonge Duitser absoluut willen houden. Pas wanneer blijkt dat hij definitief onhoudbaar is, zou worden doorgeschakeld op andere pistes om de spits-positie te versterken.

LEES OOK: Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Nmecha speelt volgend seizoen nog voor RSCA ...

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

7
7
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

16
16
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

35
35
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

127
127
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

85
85
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

157
157
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

76
76
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

367
367
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

99
99
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

228
228
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

718
718
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

517
517
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

109
109
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

249
249
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

843
843
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

219
219
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

571
571
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

575
575
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1005
1005
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

352
352
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

544
544
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

347
347

Meer sportnieuws