'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

door
'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

De kans op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha in het Lotto Park wordt met de dag kleiner. De Duitse spits – die nog steeds eigendom is van Manchester City – liet zich op het EK onder 21 stevig opmerken en dat zorgt voor de nodige interesse. Eén specifieke ploeg zou momenteel de beste papieren hebben in het dossier van de aanvaller.


Zo weet SIC Noticias dat Sporting CP momenteel geavanceerde gesprekken voert met de entourage van Nmecha. De Portugese landskampioen zou de Duitser twee jaar willen huren van Manchester City. Maar dan zal de Duitser ook zijn contract bij City wel moeten gaan verlengen. En eerder gaf Nmecha zelf al aan dat hij liever geen nieuwe huurbeurt verkiest. Ook een akkoord met Sporting is dus niet voor meteen.

Maar zelfs dan lijken de kansen van Paars-Wit klein. City zou namelijk zoveel mogelijk aan de aanvaller willen verdienen en met zijn prestaties op het jeugd-EK heeft hij zijn marktwaarde serieus kunnen opkrikken. Anderlecht is weliswaar bereid om een forse inspanning te doen voor Nmecha. Maar als het straks tot een opbodspelletje komt, lijken de Brusselaars op voorhand kansloos.

UPDATE 08/06
De kans op een verlengd verblijf in het Lotto Park lijkt dus met de dag kleiner te worden voor Nmecha. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Paars-Wit enkel nog kans indien de speler duidelijk maakt dat hij enkel en alleen voor Anderlecht wil gaan spelen. In dat geval wordt City genoodzaakt om water bij de wijn te doen, al zal het zelfs dan niet evident worden om tot een akkoord op clubniveau te komen. In ieder geval zou coach Vincent Kompany de jonge Duitser absoluut willen houden. Pas wanneer blijkt dat hij definitief onhoudbaar is, zou worden doorgeschakeld op andere pistes om de spits-positie te versterken.

LEES OOK: Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Nmecha speelt volgend seizoen nog voor RSCA ...

Meest recent

Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

39
39
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

489
489
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

57
57
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

355
355
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

112
112
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

155
155
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

40
40
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

302
302
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

156
156
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

543
543
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

94
94
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

112
112
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

160
160
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

198
198
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

301
301
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

131
131
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

350
350
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

77
77
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

389
389
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

350
350
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

85
85
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

261
261

Meer sportnieuws