'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

door
'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

De kans op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha in het Lotto Park wordt met de dag kleiner. De Duitse spits – die nog steeds eigendom is van Manchester City – liet zich op het EK onder 21 stevig opmerken en dat zorgt voor de nodige interesse. Eén specifieke ploeg zou momenteel de beste papieren hebben in het dossier van de aanvaller.


Zo weet SIC Noticias dat Sporting CP momenteel geavanceerde gesprekken voert met de entourage van Nmecha. De Portugese landskampioen zou de Duitser twee jaar willen huren van Manchester City. Maar dan zal de Duitser ook zijn contract bij City wel moeten gaan verlengen. En eerder gaf Nmecha zelf al aan dat hij liever geen nieuwe huurbeurt verkiest. Ook een akkoord met Sporting is dus niet voor meteen.

Maar zelfs dan lijken de kansen van Paars-Wit klein. City zou namelijk zoveel mogelijk aan de aanvaller willen verdienen en met zijn prestaties op het jeugd-EK heeft hij zijn marktwaarde serieus kunnen opkrikken. Anderlecht is weliswaar bereid om een forse inspanning te doen voor Nmecha. Maar als het straks tot een opbodspelletje komt, lijken de Brusselaars op voorhand kansloos.

UPDATE 08/06
De kans op een verlengd verblijf in het Lotto Park lijkt dus met de dag kleiner te worden voor Nmecha. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Paars-Wit enkel nog kans indien de speler duidelijk maakt dat hij enkel en alleen voor Anderlecht wil gaan spelen. In dat geval wordt City genoodzaakt om water bij de wijn te doen, al zal het zelfs dan niet evident worden om tot een akkoord op clubniveau te komen. In ieder geval zou coach Vincent Kompany de jonge Duitser absoluut willen houden. Pas wanneer blijkt dat hij definitief onhoudbaar is, zou worden doorgeschakeld op andere pistes om de spits-positie te versterken.

LEES OOK: Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Nmecha speelt volgend seizoen nog voor RSCA ...

Meest recent

‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

94
94
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

41
41
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

93
93
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

191
191
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

245
245
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

273
273
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

401
401
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

131
131
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

242
242
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

444
444
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

347
347
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

166
166
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

362
362
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

315
315
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

180
180
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

700
700
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

260
260
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

266
266
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

179
179
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

34
34
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

169
169
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

150
150
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

213
213

Meer sportnieuws