'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

door
'Anderlecht kan Nmecha op slechts één voorwaarde houden'

De kans op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha in het Lotto Park wordt met de dag kleiner. De Duitse spits – die nog steeds eigendom is van Manchester City – liet zich op het EK onder 21 stevig opmerken en dat zorgt voor de nodige interesse. Eén specifieke ploeg zou momenteel de beste papieren hebben in het dossier van de aanvaller.


Zo weet SIC Noticias dat Sporting CP momenteel geavanceerde gesprekken voert met de entourage van Nmecha. De Portugese landskampioen zou de Duitser twee jaar willen huren van Manchester City. Maar dan zal de Duitser ook zijn contract bij City wel moeten gaan verlengen. En eerder gaf Nmecha zelf al aan dat hij liever geen nieuwe huurbeurt verkiest. Ook een akkoord met Sporting is dus niet voor meteen.

Maar zelfs dan lijken de kansen van Paars-Wit klein. City zou namelijk zoveel mogelijk aan de aanvaller willen verdienen en met zijn prestaties op het jeugd-EK heeft hij zijn marktwaarde serieus kunnen opkrikken. Anderlecht is weliswaar bereid om een forse inspanning te doen voor Nmecha. Maar als het straks tot een opbodspelletje komt, lijken de Brusselaars op voorhand kansloos.

UPDATE 08/06
De kans op een verlengd verblijf in het Lotto Park lijkt dus met de dag kleiner te worden voor Nmecha. Volgens Het Laatste Nieuws maakt Paars-Wit enkel nog kans indien de speler duidelijk maakt dat hij enkel en alleen voor Anderlecht wil gaan spelen. In dat geval wordt City genoodzaakt om water bij de wijn te doen, al zal het zelfs dan niet evident worden om tot een akkoord op clubniveau te komen. In ieder geval zou coach Vincent Kompany de jonge Duitser absoluut willen houden. Pas wanneer blijkt dat hij definitief onhoudbaar is, zou worden doorgeschakeld op andere pistes om de spits-positie te versterken.

LEES OOK: Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

Nmecha speelt volgend seizoen nog voor RSCA ...

Meest recent

Spektakel troef in CL: PSG én PSV zorgen voor tennisscores

In de andere dinsdagavondwedstrijden in de Champions League kregen we heel wat spektakel te zien. ...

3
3
Union krijgt nu ook van Inter een stevige pandoering

De Champions League lijkt voor Union stilaan een kalvarietocht te gaan worden. Het kreeg al voor de ...

27
27
Oud-Rangers-Belg vindt nieuwe job bij buitenlandse topclub

De voorbije jaren waren er bij Rangers de nodige Belgen aan de slag, maar zij zijn stilaan allemaal ...

5
5
La Liga trekt staart in: controversieel plan afgevoerd

De voorbije weken was er in Spanje heel wat ophef nadat La Liga met een toch wel zeer opmerkelijk ...

26
26
'Charaï met handen in haar: enorme domper Westerlo'

Westerlo hoopt dit seizoen mee te kunnen strijden voor de top zes, maar deed vorig weekend daarvoor ...

9
9
Bertaccini stuurt boodschap: "Dat is mijn beste rol"

Anderlecht bleef zondag weer ontgoocheld achter na puntenverlies tegen STVV. Daardoor zag het de ...

58
58
Pocognoli velt oordeel over eerste week in Monaco

Woensdag staat Sébastien Pocognoli ook voor zijn vuurdoop bij AS Monaco in de Champions ...

27
27
FC Barcelona demonstreert, Pafos pakt wéér punt

Om 18u45 stonden er al twee duels in de Champions League op het programma. FC Barcelona ontving de ...

65
65
Tzolis gretiger dan ooit: "Een droomclub!"

Club Brugge moet morgen aan de bak tegen Bayern München. De Duitse topclub is momenteel ...

137
137
Union SG droomt van stunt: dit zijn de 22 basispionnen

Union SG speelt om 21u in het Lotto Park tegen Internazionale. Dat belooft een zeer zware opdracht ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser maakt indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
Hayen spreekt zeer straffe taal voor Bayern-duel

Club Brugge staat voor een bijzonder zware opdracht tegen Bayern München. Iedereen verwacht een ...

129
129
Red Flames voeren druk op: "Belangrijk voor Belgisch voetbal"

De Red Flames staan voor een héél cruciale interlandperiode. Ze spelen in de Nations ...

16
16
Leko incasseert uppercut: rampscenario voor AA Gent

AA Gent likt haar wonden na de pijnlijke nederlaag tegen Zulte Waregem. Niet alleen figuurlijk, maar ...

393
393
Hayen kruist vingers: steunpilaar Club Brugge bijna fit?

Club Brugge is geland in München, waar Nicky Hayen daags voor de kraker tegen het Bayern van ...

224
224
'Renard-exit dreigt: Anderlecht vindt nu al droomkandidaat'

In Neerpede is de naam Nicolás Frutos meer dan nostalgie. Zijn werk bij La Louvière ...

824
824
Kompany waarschuwt Club Brugge: "Anderlecht komt eraan"

Vincent Kompany krijgt met Bayern München woensdag Club Brugge over de vloer in de Champions ...

698
698
AA Gent heeft beet: aanvaller tekent tot medio 2028

Het werd een weekend om snel te vergeten bij AA Gent, want zowel de A-ploeg als de U23 gingen ...

112
112
Hayen speelt open kaart over toekomst bij Club Brugge

Club Brugge hoopt woensdag tegen Bayern München niet alleen een pandoering te vermijden, de ...

294
294
Kompany doet boekje open over rivaliteit met Club Brugge

In de Champions League gaat Club Brugge woensdag op bezoek bij Bayern München. In aanloop naar ...

255
255
In Youth We Trust: Anderlecht legt goudhaantje vast

Zowat de enige constante doorheen de vele veranderingen van de voorbije jaren is dat RSC Anderlecht ...

174
174
Club Brugge maakt selectie voor kraker tegen Bayern bekend

Met een verplaatsing naar Bayern München voor de boeg staat Club Brugge woensdag voor een ...

361
361
‘KRC Genk grijpt in na leegloop: RSCA in het gedrang’

Het WK U17 in Qatar staat voor de deur en de selectie van de Belgische jonkies werd bekendgemaakt. ...

392
392
Klopp barst in tranen uit: “Het is zó hard…”

De voetbalwereld werd afgelopen zomer opgeschrikt door de dood van Diogo Jota. De voormalige ...

37
37
Lavia is het beu en slaat keihard terug op criticasters

Chelsea legde zo’n 50 miljoen euro op tafel voor Romeo Lavia, maar de middenvelder kampte de ...

123
123

Meer sportnieuws