'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

1417 stemmen
'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

Club Brugge maakte afgelopen weekend komaf met het trainersdossier en verlengde het contract van Philippe Clement voor onbepaalde duur. De landskampioen kan zich dus nu volledig gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen. Volgens de krant Het Nieuwsblad wil men de eerste grote aanwinst zelfs spoedig voorstellen.


De transferprioriteit van Blauw-Zwart is het versterken van de aanvalslinie. En daarvoor is het vizier onder meer op Standard gericht. Zoals geweten hengelen de Bruggelingen nadrukkelijk achter de diensten van belofte-international Michel-Ange Balikwisha. Dat dossier werd even on hold gezet, maar volgens Het Nieuwsblad willen de Bruggelingen de deal nu zo snel mogelijk afronden. Standard, dat de centen goed kan gebruiken, lijkt in ieder geval bereid om mee te werken aan de juiste prijs. En dus hangt een doorbraak vooral van de speler zelf af.

UPDATE 08/06
Het heeft er alle schijn van dat Balikwisha de eerste grote zomeraanwinst van de landskampioen zal worden. Volgens SudInfo zouden Club en Standard inmiddels onderhandeld hebben over de deal. Beide partijen zouden grotendeels rond zijn, naar verluidt over een transfersom van 6 à 7 miljoen euro. En ook met de speler zelf lijkt een doorbraak op komst. Balikwisha zou een overgang naar Brugge best zien zitten. Zeker nu Clement, met wie hij al een gesprek had, op post blijft. Bovendien zou hij er voor het eerst in de Champions League kunnen aantreden, terwijl Standard hem niet eens Europees voetbal kan aanbieden. Bij SudInfo verwacht men dan ook dat de transfer deze week nog beklonken kan worden.

LEES OOK: Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Een transfersom van 6 à 7 miljoen voor Balikwisha ...

Meest recent

Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

15
15
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

14
14
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

77
77
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

232
232
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

163
163
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

117
117
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

78
78
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

95
95
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

340
340
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

610
610
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

93
93
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

252
252
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

428
428
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

272
272
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

162
162
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

403
403
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

169
169
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

459
459
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

110
110
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

363
363
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

398
398
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

544
544
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

178
178
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

281
281

Meer sportnieuws