'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

door
'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

Club Brugge maakte afgelopen weekend komaf met het trainersdossier en verlengde het contract van Philippe Clement voor onbepaalde duur. De landskampioen kan zich dus nu volledig gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen. Volgens de krant Het Nieuwsblad wil men de eerste grote aanwinst zelfs spoedig voorstellen.


De transferprioriteit van Blauw-Zwart is het versterken van de aanvalslinie. En daarvoor is het vizier onder meer op Standard gericht. Zoals geweten hengelen de Bruggelingen nadrukkelijk achter de diensten van belofte-international Michel-Ange Balikwisha. Dat dossier werd even on hold gezet, maar volgens Het Nieuwsblad willen de Bruggelingen de deal nu zo snel mogelijk afronden. Standard, dat de centen goed kan gebruiken, lijkt in ieder geval bereid om mee te werken aan de juiste prijs. En dus hangt een doorbraak vooral van de speler zelf af.

UPDATE 08/06
Het heeft er alle schijn van dat Balikwisha de eerste grote zomeraanwinst van de landskampioen zal worden. Volgens SudInfo zouden Club en Standard inmiddels onderhandeld hebben over de deal. Beide partijen zouden grotendeels rond zijn, naar verluidt over een transfersom van 6 à 7 miljoen euro. En ook met de speler zelf lijkt een doorbraak op komst. Balikwisha zou een overgang naar Brugge best zien zitten. Zeker nu Clement, met wie hij al een gesprek had, op post blijft. Bovendien zou hij er voor het eerst in de Champions League kunnen aantreden, terwijl Standard hem niet eens Europees voetbal kan aanbieden. Bij SudInfo verwacht men dan ook dat de transfer deze week nog beklonken kan worden.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Een transfersom van 6 à 7 miljoen voor Balikwisha ...

Meest recent

Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

2
2
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

43
43
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

37
37
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

79
79
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

160
160
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

104
104
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

65
65
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

77
77
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

68
68
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

88
88
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

92
92
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

129
129
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

43
43
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

143
143
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

229
229
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

494
494
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

423
423
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

336
336
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

314
314
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

200
200
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

171
171
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

106
106
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

510
510
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

216
216

Meer sportnieuws