'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

door
'Club legt miljoenen neer: eerste zomeraanwinst nabij'

Club Brugge maakte afgelopen weekend komaf met het trainersdossier en verlengde het contract van Philippe Clement voor onbepaalde duur. De landskampioen kan zich dus nu volledig gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen. Volgens de krant Het Nieuwsblad wil men de eerste grote aanwinst zelfs spoedig voorstellen.


De transferprioriteit van Blauw-Zwart is het versterken van de aanvalslinie. En daarvoor is het vizier onder meer op Standard gericht. Zoals geweten hengelen de Bruggelingen nadrukkelijk achter de diensten van belofte-international Michel-Ange Balikwisha. Dat dossier werd even on hold gezet, maar volgens Het Nieuwsblad willen de Bruggelingen de deal nu zo snel mogelijk afronden. Standard, dat de centen goed kan gebruiken, lijkt in ieder geval bereid om mee te werken aan de juiste prijs. En dus hangt een doorbraak vooral van de speler zelf af.

UPDATE 08/06
Het heeft er alle schijn van dat Balikwisha de eerste grote zomeraanwinst van de landskampioen zal worden. Volgens SudInfo zouden Club en Standard inmiddels onderhandeld hebben over de deal. Beide partijen zouden grotendeels rond zijn, naar verluidt over een transfersom van 6 à 7 miljoen euro. En ook met de speler zelf lijkt een doorbraak op komst. Balikwisha zou een overgang naar Brugge best zien zitten. Zeker nu Clement, met wie hij al een gesprek had, op post blijft. Bovendien zou hij er voor het eerst in de Champions League kunnen aantreden, terwijl Standard hem niet eens Europees voetbal kan aanbieden. Bij SudInfo verwacht men dan ook dat de transfer deze week nog beklonken kan worden.

LEES OOK: Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Een transfersom van 6 à 7 miljoen voor Balikwisha ...

Meest recent

Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

7
7
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

88
88
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

10
10
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

97
97
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

176
176
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

289
289
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

48
48
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

121
121
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

264
264
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

121
121
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

58
58
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

355
355
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

108
108
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

50
50
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

468
468
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

702
702
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

300
300
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

301
301
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1040
1040
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

74
74
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

515
515
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

185
185
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

229
229
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

58
58

Meer sportnieuws