Hazard zorgt voor zucht van opluchting bij Duivels

door
Hazard zorgt voor zucht van opluchting bij Duivels

Nog exact één week en dan gaat de eindronde van het Europees kampioenschap van start voor de Rode Duivels. De groepsfase wordt dan geopend met een wedstrijd in en tegen Rusland. In aanloop naar die partij staan er wel nog vraagtekens achter enkele bepalende spelers.


Zo zorgde Eden Hazard de voorbije dagen voor de nodige twijfels. De aanvoerde bleef naweeën ondervinden van de blessure die hem ook al het seizoenseinde bij Real Madrid kostte en kon amper met de groep meetrainen. Maar op zijn persbabbel van zaterdag kwam bondscoach Roberto Martinez met geruststellend nieuws. Een basisplaats zondag tegen Kroatië zal er nog niet inzitten voor hem, maar het heeft er alle schijn van dat Hazard dan als invaller zijn rentree kan maken.

Zo liet Martinez verstaan dat de aanvaller vanuit medisch opzicht weer klaar is om weer te spelen. "Hij heeft vrijdag op training heel goed gewerkt. k voel dat hij fit is voor morgen. Maar op dit moment is het nog onduidelijk wanneer we hem in de wedstrijd brengen. Ik denk niet dat hij zal starten, maar wellicht wel de match beëindigen. Fysiek en medisch is hij klaar", aldus de bondscoach bij Sporza.

POLL: Verwacht u een Hazard in vorm op het EK?

Meest recent

Vanaken gelooft: "We kunnen de dubbel nog binnenhalen"

Op twee speeldagen van het einde is de strijd om de titel officieel een duel geworden. KRC Genk werd ...

1
1
'OHL grijpt drastisch in na complete afgang'

OH Leuven zag vrijdag zijn laatste sprankeltje hoop op het winnen van de Europe Play-Off in rook ...

12
12
Club hoopt op rivaal: "Zij mogen eens iets voor ons doen"

Club Brugge heeft zondag gedaan wat het moest doen om zijn titeldroom in leven te houden. Het ging ...

103
103
Ondanks goal Lukaku: Napoli doet slechte zaak in titelstrijd

De titelstrijd in de Serie A is zondagavond weer wat spannender geworden. Leider Napoli bleef immers ...

47
47
Hrosovsky: "Daar hebben we met Genk de titel verloren"

KRC Genk mag definitief een kruis maken over de landstitel. Een 0-2-nederlaag tegen Club Brugge ...

108
108
Club nog kampioen? Hayen oordeelt over titelstrijd

Club Brugge wil dolgraag zijn titel verlengen en twee speeldagen voor het einde mag het daar nog ...

257
257
Game over voor Genk: Fink is om deze reden toch tevreden

'Strive for five' was in deze play-offs het motto van KRC Genk, maar die verhoopte vijfde titel zal ...

109
109
De Bruyne naar Napoli? Opvallende uitspraak van TD

De voorbije week kreeg het transferdossier van Kevin De Bruyne plots een verrassende wending. ...

86
86
Dender smeert OHL forfaitcijfers aan in overbodige match

In de laatste wedstrijd van dit voetbalweekend in de Jupiler Pro League stond er niets meer op het ...

42
42
Union volgende week kampioen? Bij dit scenario kan het

En toen waren ze nog met twee. KRC Genk werd zondagavond definitief uitgeteld voor de titel in de ...

404
404
Club beëindigt Genkse titeldroom en blijft in spoor Union

KRC Genk zal dit seizoen zijn vijfde landstitel niet veroveren. De Limburgers zijn mathematisch ...

232
232
Antwerp kan Europa ruiken: "Of het nu ook binnen is?"

Antwerp heeft zondag een grote stap gezet richting het veilig stellen van de vijfde plaats. Het ...

252
252
Gooit Nainggolan bommetje over zijn toekomstplannen?

Lokeren-Temse zal volgend seizoen niet in de Jupiler Pro League spelen. Na een tumultueuze wedstrijd ...

264
264
Trossard helpt Arsenal aan knappe comeback tegen Liverpool

Arsenal kreeg deze week een immense klap met de uitschakeling door PSG in de halve finale van de ...

42
42
Club-fans viseren Genk-speler: "Hij is Burgess 2.0"

Club Brugge lijkt goed op weg om KRC Genk uit de titelstrijd te kegelen. Halfweg staat Blauw-Zwart ...

411
411
Ajax zit titel op spel na vernedering, afgang UEL-finalisten

In de Nederlandse Eredivisie stevent de titelstrijd op een razend spannende ontknoping af. Met nog ...

84
84
Gent-fans in opstand: vertrouwen in Milicevic opgezegd?

KAA Gent moet de kelk tot op de bodem ledigen in de Champions' Play-Offs. De Buffalo's begonnen ...

304
304
Barça kan cava koud zetten: Real onderuit in krankzinnige Clasico

FC Barcelona heeft het Spaanse kampioenschap binnen handbereik. In de titelclash tegen Real Madrid ...

178
178
Patro naar barrages: promotieduel ontaardt in knokpartij

Patro Eisden mag in de barrages tegen Cercle Brugge gaan strijden om promotie naar de Jupiler Pro ...

643
643
Club met grote verrassing in basiself, Genk zonder Karetsas

Door de zege van Union SG staat Club Brugge zondagavond onder zware druk. Het moet winnen op het ...

241
241

Meer sportnieuws