'Zware klap RSCA: City hoopt op enorm bedrag voor Nmecha'

862 stemmen
'Zware klap RSCA: City hoopt op enorm bedrag voor Nmecha'

Anderlecht heeft met Colin Coosemans en Lior Refealov al twee aanwinsten voor volgend seizoen beet, maar dé prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de aanvaller als huurling van Manchester City grote indruk kon maken. Na 18 competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften, belooft dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.


En inmiddels is het nog wat moeilijker geworden om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt nu te gaan doordrukken, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon. Hoewel de Portugezen formeel zijn, is zo'n overgang volgens Het Laatste Nieuws nog helemaal niet zo zeker. De entourage van de speler stelt weliswaar dat er interesse is vanuit Portugal, maar een definitief transferakkoord wordt formeel ontkend.

UPDATE 05/06
Het lijkt steeds onwaarschijnlijker dat Nmecha ook volgend seizoen het truitje van RSCA zal dragen. De voorbije dagen liet de spits uitstekende dingen zien op het EK voor beloften en leidde hij zijn land mee naar de finale van aanstaande zondag. Die prestaties zullen hem ongetwijfeld nog meer interesse hebben opgeleverd. En bij Manchester Evening News heeft men nog meer slecht nieuws. Daar wordt de gewenste transfersom van City op liefst 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, geschat.

 Zo'n bedrag is uiteraard uitgesloten voor Anderlecht of eender welke Belgische club. Paars-Wit lijkt niet van plan om het dossier zomaar op te geven (Nmecha staat zelf ook wel open voor een verlengd verblijf) en hoopt nog steeds op een akkoord met de Engelse kampioen. Maar bedragen van 10 miljoen euro of meer zijn op voorhand geen optie.

LEES OOK: Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

86
86
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

174
174
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

129
129
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

50
50
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

157
157
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

58
58
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

66
66
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

100
100
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

67
67
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

113
113
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

84
84
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

273
273
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

79
79
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

117
117
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

806
806
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

480
480
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

45
45
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

435
435
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

335
335
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

227
227
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

829
829

Meer sportnieuws