'Zware klap RSCA: City hoopt op enorm bedrag voor Nmecha'

door
'Zware klap RSCA: City hoopt op enorm bedrag voor Nmecha'

Anderlecht heeft met Colin Coosemans en Lior Refealov al twee aanwinsten voor volgend seizoen beet, maar dé prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de aanvaller als huurling van Manchester City grote indruk kon maken. Na 18 competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften, belooft dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.


En inmiddels is het nog wat moeilijker geworden om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt nu te gaan doordrukken, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon. Hoewel de Portugezen formeel zijn, is zo'n overgang volgens Het Laatste Nieuws nog helemaal niet zo zeker. De entourage van de speler stelt weliswaar dat er interesse is vanuit Portugal, maar een definitief transferakkoord wordt formeel ontkend.

UPDATE 05/06
Het lijkt steeds onwaarschijnlijker dat Nmecha ook volgend seizoen het truitje van RSCA zal dragen. De voorbije dagen liet de spits uitstekende dingen zien op het EK voor beloften en leidde hij zijn land mee naar de finale van aanstaande zondag. Die prestaties zullen hem ongetwijfeld nog meer interesse hebben opgeleverd. En bij Manchester Evening News heeft men nog meer slecht nieuws. Daar wordt de gewenste transfersom van City op liefst 15 miljoen pond, een slordige 17.5 miljoen euro, geschat.

 Zo'n bedrag is uiteraard uitgesloten voor Anderlecht of eender welke Belgische club. Paars-Wit lijkt niet van plan om het dossier zomaar op te geven (Nmecha staat zelf ook wel open voor een verlengd verblijf) en hoopt nog steeds op een akkoord met de Engelse kampioen. Maar bedragen van 10 miljoen euro of meer zijn op voorhand geen optie.

LEES OOK: Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

13
13
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

30
30
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

45
45
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

119
119
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

144
144
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

382
382
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

162
162
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

81
81
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

45
45
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

49
49
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

72
72
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

78
78
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

41
41
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

71
71
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

181
181
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

123
123
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

176
176
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

172
172
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

595
595
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

208
208
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

108
108
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

217
217
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

269
269
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

193
193

Meer sportnieuws