Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

door
Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

Uiteraard ging het slechts over een oefenwedstrijd en mogen er geen al te grote conclusies aan verbonden worden. Maar het 1-1-gelijkspel van donderdagavond tegen Griekenland was voor de Rode Duivels niet bepaald geruststellend. Een aantal spelers zullen hun niveau voor het EK gevoelig moeten opkrikken.


Achterin bijvoorbeeld, speelde Toby Alderweireld een matige wedstrijd. Net als Thomas Meunier lijkt hij de naweeën te dragen van een moeizaam seizoen op clubniveau. In de Waalse pers krijgt vooral Dries Mertens dan weer de volle lading. De clubtopschutter van Napoli nam de volledige tweede helft voor zijn rekening, maar kon op geen enkel moment zijn stempel drukken. "We waren al gewend geraakt aan zijn verwoestende invalbeurten. En dus zijn logischerwijs teleurgesteld over wat Mertens heeft gebracht. De Napolitaan leek een beetje verloren te lopen op het veld. Dit was verre van zijn beste wedstrijd in 97 interlands", verklaart RTBF zijn beoordeling van 4 op 10.

Bij de kranten L'Avenir en La Dernière Heure scoort Mertens nauwelijks een half puntje meer in zijn quotering: "Ondanks zijn goede wil slaagde hij er niet in om betrokken te worden in de gevaarlijke acties en hij nam zelden initiatief. Ten opzichte van Doku heeft hij geen goede punten gescoord. Ook de aanvoerdersband gaf hem geen vleugels." Ook SudPresse kon niet anders dan Mertens te buizen. "Net als Batshuayi was hij amper te zien, in tegenstelling tot Doku en Carrasco op de vleugels."

LEES OOK: "Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Indien iedereen topfit, staat Mertens dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

66
66
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

225
225
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

34
34
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

21
21
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

46
46
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

78
78
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

61
61
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

46
46
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

45
45
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

91
91
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

45
45
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

183
183
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

128
128
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

119
119
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

707
707
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

210
210
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

73
73
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws