Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

door
Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

Uiteraard ging het slechts over een oefenwedstrijd en mogen er geen al te grote conclusies aan verbonden worden. Maar het 1-1-gelijkspel van donderdagavond tegen Griekenland was voor de Rode Duivels niet bepaald geruststellend. Een aantal spelers zullen hun niveau voor het EK gevoelig moeten opkrikken.


Achterin bijvoorbeeld, speelde Toby Alderweireld een matige wedstrijd. Net als Thomas Meunier lijkt hij de naweeën te dragen van een moeizaam seizoen op clubniveau. In de Waalse pers krijgt vooral Dries Mertens dan weer de volle lading. De clubtopschutter van Napoli nam de volledige tweede helft voor zijn rekening, maar kon op geen enkel moment zijn stempel drukken. "We waren al gewend geraakt aan zijn verwoestende invalbeurten. En dus zijn logischerwijs teleurgesteld over wat Mertens heeft gebracht. De Napolitaan leek een beetje verloren te lopen op het veld. Dit was verre van zijn beste wedstrijd in 97 interlands", verklaart RTBF zijn beoordeling van 4 op 10.

Bij de kranten L'Avenir en La Dernière Heure scoort Mertens nauwelijks een half puntje meer in zijn quotering: "Ondanks zijn goede wil slaagde hij er niet in om betrokken te worden in de gevaarlijke acties en hij nam zelden initiatief. Ten opzichte van Doku heeft hij geen goede punten gescoord. Ook de aanvoerdersband gaf hem geen vleugels." Ook SudPresse kon niet anders dan Mertens te buizen. "Net als Batshuayi was hij amper te zien, in tegenstelling tot Doku en Carrasco op de vleugels."

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Indien iedereen topfit, staat Mertens dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

32
32
Toekomstsignaal? Viertal ontbreekt in wedstrijdselectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

116
116
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

160
160
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

177
177
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

198
198
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

231
231
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

41
41
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

380
380
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

614
614
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

224
224
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

258
258
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

61
61
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

122
122
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

321
321
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

335
335
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

202
202
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

199
199
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

368
368
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

383
383
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

123
123
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

380
380
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

277
277
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

221
221

Meer sportnieuws