Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

door
Ervaren Duivel krijgt volle lading in Waalse pers

Uiteraard ging het slechts over een oefenwedstrijd en mogen er geen al te grote conclusies aan verbonden worden. Maar het 1-1-gelijkspel van donderdagavond tegen Griekenland was voor de Rode Duivels niet bepaald geruststellend. Een aantal spelers zullen hun niveau voor het EK gevoelig moeten opkrikken.


Achterin bijvoorbeeld, speelde Toby Alderweireld een matige wedstrijd. Net als Thomas Meunier lijkt hij de naweeën te dragen van een moeizaam seizoen op clubniveau. In de Waalse pers krijgt vooral Dries Mertens dan weer de volle lading. De clubtopschutter van Napoli nam de volledige tweede helft voor zijn rekening, maar kon op geen enkel moment zijn stempel drukken. "We waren al gewend geraakt aan zijn verwoestende invalbeurten. En dus zijn logischerwijs teleurgesteld over wat Mertens heeft gebracht. De Napolitaan leek een beetje verloren te lopen op het veld. Dit was verre van zijn beste wedstrijd in 97 interlands", verklaart RTBF zijn beoordeling van 4 op 10.

Bij de kranten L'Avenir en La Dernière Heure scoort Mertens nauwelijks een half puntje meer in zijn quotering: "Ondanks zijn goede wil slaagde hij er niet in om betrokken te worden in de gevaarlijke acties en hij nam zelden initiatief. Ten opzichte van Doku heeft hij geen goede punten gescoord. Ook de aanvoerdersband gaf hem geen vleugels." Ook SudPresse kon niet anders dan Mertens te buizen. "Net als Batshuayi was hij amper te zien, in tegenstelling tot Doku en Carrasco op de vleugels."

LEES OOK: Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Indien iedereen topfit, staat Mertens dan in de basis in uw ideale Duivels-elftal?

Meest recent

Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

35
35
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

115
115
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

14
14
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

70
70
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

20
20
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

33
33
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

56
56
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

62
62
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

328
328
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

201
201
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

155
155
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

127
127
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

293
293
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

41
41
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

84
84
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

236
236
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

85
85
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

137
137
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

205
205
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

75
75
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

102
102
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

47
47
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

120
120
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

394
394

Meer sportnieuws