Plotse twijfels bij Duivels: "Dit is alarmfase één!"

door
Plotse twijfels bij Duivels:

Binnen acht dagen is het zover, dan openen de Rode Duivels hun jacht op de Europese titel. Maar de Belgen werken met de nodige twijfels toe naar hun openingswedstrijd in en tegen Rusland. Twijfels die sinds donderdagavond alleen maar zijn toegenomen na de povere prestatie tegen Griekenland.


De oefenpot tegen de Grieken, het nummer 51 op de FIFA-ranking, leek een ideale manier om wat extra vertrouwen te tanken. Maar dat plannetje pakte niet uit zoals gehoopt. De Belgen haalden een halfuurtje een degelijk niveau, maar lieten het verder afweten. Zeker de tweede helft was ronduit ondermaats. Uiteraard waren er enkele geldige excuses en ontbraken heel wat sterkhouders. Bovendien ging het om slechts een oefenwedstrijd, maar geruststellend was dit allerminst.

Dat liet ook analist Jan Mulder verstaan bij VTM. Hij wijst er bijvoorbeeld op dat de tegenstanders straks een pak zwaarder zullen worden op de eindronde. "Dit was een héél mager 'topniveau'. Als ze het opnemen tegen Frankrijk, Italië, Engeland en Portugal ... dat is andere koek dan Griekenland. Ik krijg dat niet uit mijn achterhoofd. Dit is alarmfase één! Niet de sterkste ploeg? De Bruyne, Hazard en Witsel zijn zéér twijfelachtig hoor. En nu keken we toch naar hun eventuele vervangers. Dat was niet best", toonde de Nederlander zich scherp.

LEES OOK: Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Zonder het trio Witsel-Hazard-De Bruyne, wordt het EK winnen onmogelijk ...

Meest recent

Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

89
89
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

112
112
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

37
37
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

180
180
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

247
247
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

57
57
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

92
92
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

113
113
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

189
189
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

143
143
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

106
106
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

419
419
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

284
284
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

60
60
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

84
84
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

144
144
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1153
1153
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

188
188

Meer sportnieuws