'Club moet recordbedrag neertellen voor nieuwe spelmaker'

551 stemmen
'Club moet recordbedrag neertellen voor nieuwe spelmaker'

Club Brugge is momenteel op zoek naar aanvallende versterking. De Belgische landskampioen speurt daarvoor bijna de hele wereld af, ook de Engelse markt laat Blauw-Zwart niet links liggen. Daar is men naar verluidt op het spoor gekomen van een jonge landgenoot.


In oktober 2020 meldden we bij VoetbalNieuws dat Club Brugge interesse had in Ilias Chair van QPR. Blauw-Zwart drukte toen niet door. Het betrouwbare The Athletic meldt echter dat Club nog steeds belangstelling heeft in de jonge aanvallende middenvelder. Ze krijgen wel concurrentie van Anderlecht, waar mogelijk een vervanger moet gezocht worden voor Yari Verschaeren. Bologna, Genoa en clubs uit Duitsland en Engeland hebben ook interesse. De voormalige speler van Lierse SK zal niet goedkoop zijn. Chair, die nog voor België en Marokko kan uitkomen, ligt in ieder geval nog tot medio 2025 onder contract.

UPDATE 03/06
De kans dat Chair komend seizoen bij Blauw-Zwart zal spelen lijkt bijzonder klein. Volgens Footballeagueworld is QPR immers niet van plan om zijn smaakmaker te laten gaan. De club zou daarom een vraagprijs van liefst 13 miljoen pond, een ruime 15 miljoen euro, hanteren en wil hier niet van afstappen. De Bruggelingen zouden dus een recordbedrag moeten neerleggen voor de jonge Belg. Dat lijkt bijzonder onwaarschijnlijk, gezien Club ook nog Hans Vanaken en Charles De Ketelaere achter de hand heeft op deze positie.

LEES OOK: 'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Club heeft geen nood aan een extra spelmaker ...

Meest recent

'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

50
50
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

91
91
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

254
254
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

550
550
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

90
90
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

321
321
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

193
193
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

108
108
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

111
111
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

98
98
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

111
111
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

46
46
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

338
338
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

85
85
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

234
234
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

169
169
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

392
392
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

124
124
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

220
220
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

823
823
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

281
281
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1411
1411
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

260
260
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

90
90

Meer sportnieuws