'Club Brugge gelinkt aan peperdure flankaanvaller'

566 stemmen
'Club Brugge gelinkt aan peperdure flankaanvaller'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw op meerdere fronten meestrijden. Maar in de voorbije maanden is gebleken dat de selectie daarvoor nood heeft aan extra versterking. Onder meer in aanvallend opzicht is extra kwaliteit in de breedte geen overbodige luxe, zeker wat de flanken betreft.


Charles De Ketelaere gaf immers al aan dat hij een meer centrale rol ambieert, terwijl de samenwerking met Nabil Dirar en Tahith Chong naar alle waarschijnlijkheid niet wordt verlengd. De landskampioen volgt dan ook verschillende pistes om de flanken te versterken. En nu wordt alweer een nieuwe naam naar voren geschoven: Jaminton Campaz. Deze 21-jarige Colombiaan brak de voorbije maanden helemaal door bij Deportes Tolima en speelde zich op de radar van verschillende ploegen.

Zo werd het Argentijnse Boca Juniors al nadrukkelijk genoemd. Het medium Canal RCN stelt dan weer dat Tolima een bod vanuit België heeft geweigerd. En volgens verschillende andere lokale bronnen was dat bod afkomstig van Club Brugge. Het zou gaan om zo'n zes miljoen dollar, maar dat was onvoldoende om zijn huidige werkgever te overtuigen. Blauw-Zwart zal dus diep in de buidel moeten tasten indien het Campaz effectief wil binnen halen. Bovendien zou nu ook Ajax concrete belangstelling tonen. Een overgang naar Jan Breydel lijkt momenteel dus veraf voor de landgenoot van Eder Balanta en José Izquierdo.

LEES OOK: 'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

0
0
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

7
7
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

46
46
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

200
200
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

37
37
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

329
329
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

72
72
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

209
209
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

409
409
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

379
379
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

474
474
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

836
836
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

184
184
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

352
352
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

216
216
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

470
470
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

59
59
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

478
478
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

347
347
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

232
232
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

439
439
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

374
374

Meer sportnieuws