'Club Brugge gelinkt aan peperdure flankaanvaller'

566 stemmen
'Club Brugge gelinkt aan peperdure flankaanvaller'

Club Brugge wil komend seizoen opnieuw op meerdere fronten meestrijden. Maar in de voorbije maanden is gebleken dat de selectie daarvoor nood heeft aan extra versterking. Onder meer in aanvallend opzicht is extra kwaliteit in de breedte geen overbodige luxe, zeker wat de flanken betreft.


Charles De Ketelaere gaf immers al aan dat hij een meer centrale rol ambieert, terwijl de samenwerking met Nabil Dirar en Tahith Chong naar alle waarschijnlijkheid niet wordt verlengd. De landskampioen volgt dan ook verschillende pistes om de flanken te versterken. En nu wordt alweer een nieuwe naam naar voren geschoven: Jaminton Campaz. Deze 21-jarige Colombiaan brak de voorbije maanden helemaal door bij Deportes Tolima en speelde zich op de radar van verschillende ploegen.

Zo werd het Argentijnse Boca Juniors al nadrukkelijk genoemd. Het medium Canal RCN stelt dan weer dat Tolima een bod vanuit België heeft geweigerd. En volgens verschillende andere lokale bronnen was dat bod afkomstig van Club Brugge. Het zou gaan om zo'n zes miljoen dollar, maar dat was onvoldoende om zijn huidige werkgever te overtuigen. Blauw-Zwart zal dus diep in de buidel moeten tasten indien het Campaz effectief wil binnen halen. Bovendien zou nu ook Ajax concrete belangstelling tonen. Een overgang naar Jan Breydel lijkt momenteel dus veraf voor de landgenoot van Eder Balanta en José Izquierdo.

LEES OOK: Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

0
0
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

118
118
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

125
125
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

34
34
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

81
81
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

86
86
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

191
191
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

182
182
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

61
61
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

121
121
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

222
222
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

436
436
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

226
226
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

429
429
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

142
142
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

56
56
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

250
250
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

264
264
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

572
572
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

319
319
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

475
475
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

129
129
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

327
327
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

327
327

Meer sportnieuws