'Govea en Bruno genieten heel wat interesse'

door
'Govea en Bruno genieten heel wat interesse'

Zulte Waregem wil zich de komende weken en maanden danig gaan versterken. Essevee kijkt uit naar Belgische versterking en is daarbij uitgekomen bij Juventus. Dat maakt Het Nieuwsblad bekend.

Zulte Waregem hoopt de 22-jarige Belgische verdedigende middenvelder Daouda Peeters naar de Gaverbeek te lokken. De speler komt uit voor het beloftenelftal van Juventus, maar zou er mogen vertrekken. Hij kost ongeveer 2 miljoen euro en ook het Franse Lorient toont interesse. Peeters zou een transfer naar Zulte Waregem wel zien zitten.

Peeters maakte al zijn debuut hij Juventus en werd door Andrea Pirlo een aantal keren in de selectie opgenomen, maar echt een kans kreeg hij niet in Turijn. Peeters speelde ook voor Sampdoria en Club Brugge. In Brugge werd hij in het verleden vergeleken met Timmy Simons. Die krijgt de speler nu dus mogelijk onder zijn hoede bij Essevee.

UPDATE 8u

Bij Zulte Waregem gaan er ook nog de nodige spelers de club verlaten. Gianni Bruno wil een stap hogerop zetten en volgens Het Nieuwsblad is er interesse vanuit binnen- en buitenland. AA Gent werd al genoemd. In elke mercato wordt Omar Govea ook aan een vertrek gelinkt en dat is nu niet anders. Hij wordt gelinkt aan Belgische en buitenlandse ploegen. Tot slot is er het dossier van Bassem Srarfi. Hij zou dan weer naar Franse clubs kunnen. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

Zal Bruno vertrekken?

Meest recent

Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

30
30
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

25
25
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

19
19
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

329
329
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

123
123
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

239
239
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

48
48
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

141
141
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

56
56
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

138
138
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

142
142
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

214
214
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

195
195
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

341
341
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

177
177
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

165
165
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

235
235
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

341
341
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

171
171
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

117
117
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

428
428
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

243
243
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

548
548
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

92
92
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94

Meer sportnieuws