Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

door
Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

Bij Anderlecht hebben ze met Colin Coosemans al één aanwinst voor volgend seizoen beet, maar de volgende prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de Duitse aanvaller dit seizoen als huurling van Manchester City grote indruk maken. Na achttien competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften op het EK beloofde dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.

En het lijkt er inmiddels op dat Anderlecht er niet in zal slagen om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt het nu te gaan halen, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon.

De club uit de Portugese hoofdstad veroverde dit seizoen voor het eerst sinds 2002 nog eens de landstitel en wil zich dan ook versterken met het oog op de Champions League. Nmecha moet de eerste topaanwinst worden. Volgens de berichten is de transfer zelfs al nabij en dat zou dus bijzonder slecht nieuws voor Anderlecht betekenen. Sportief directeur Peter Verbeke zou in dat geval op zoek moeten naar een nieuwe spits die de leemte moet vullen die Nmecha bij een vertrek zal achterlaten.

UPDATE 20u30

In Portugal klinkt het dus dat Lukas Nmecha dichtbij een overstap naar Sporting Lissabon zou staan. Dat is volgens Het Laatste Nieuws evenwel nog helemaal niet zo zeker. Zo stellen ze daar dat de entourage van de speler deze geruchten heeft afgedaan als ‘nonsens’.

Nmecha zijn voorkeur zou nog steeds bij een verlengd verblijf bij Anderlecht liggen, al valt het evenwel nog af te wachten of Paars-Wit financieel in staat zal zijn om de Duitser aan zich te binden. Zoals geweten dienen de Brusselaars de aanvaller permanent over te nemen, wat ettelijke miljoenen zal kosten.

LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Hoopgevend voor Anderlecht?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

54
54
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

26
26
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

74
74
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

103
103
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

295
295
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

280
280
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

191
191
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

219
219
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

116
116
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

130
130
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

391
391
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

282
282
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

435
435
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

829
829
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

238
238
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

448
448
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws