Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

door
Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

Bij Anderlecht hebben ze met Colin Coosemans al één aanwinst voor volgend seizoen beet, maar de volgende prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de Duitse aanvaller dit seizoen als huurling van Manchester City grote indruk maken. Na achttien competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften op het EK beloofde dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.

En het lijkt er inmiddels op dat Anderlecht er niet in zal slagen om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt het nu te gaan halen, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon.

De club uit de Portugese hoofdstad veroverde dit seizoen voor het eerst sinds 2002 nog eens de landstitel en wil zich dan ook versterken met het oog op de Champions League. Nmecha moet de eerste topaanwinst worden. Volgens de berichten is de transfer zelfs al nabij en dat zou dus bijzonder slecht nieuws voor Anderlecht betekenen. Sportief directeur Peter Verbeke zou in dat geval op zoek moeten naar een nieuwe spits die de leemte moet vullen die Nmecha bij een vertrek zal achterlaten.

UPDATE 20u30

In Portugal klinkt het dus dat Lukas Nmecha dichtbij een overstap naar Sporting Lissabon zou staan. Dat is volgens Het Laatste Nieuws evenwel nog helemaal niet zo zeker. Zo stellen ze daar dat de entourage van de speler deze geruchten heeft afgedaan als ‘nonsens’.

Nmecha zijn voorkeur zou nog steeds bij een verlengd verblijf bij Anderlecht liggen, al valt het evenwel nog af te wachten of Paars-Wit financieel in staat zal zijn om de Duitser aan zich te binden. Zoals geweten dienen de Brusselaars de aanvaller permanent over te nemen, wat ettelijke miljoenen zal kosten.

LEES OOK: Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

Hoopgevend voor Anderlecht?

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

25
25
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

25
25
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

183
183
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

25
25
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

86
86
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

98
98
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

165
165
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

349
349
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

40
40
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

399
399
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

245
245
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

72
72
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

94
94
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

186
186
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

175
175
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

127
127
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

499
499
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

197
197
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

343
343
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

58
58
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

319
319
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

338
338

Meer sportnieuws