Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

door
Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

Bij Anderlecht hebben ze met Colin Coosemans al één aanwinst voor volgend seizoen beet, maar de volgende prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de Duitse aanvaller dit seizoen als huurling van Manchester City grote indruk maken. Na achttien competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften op het EK beloofde dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.

En het lijkt er inmiddels op dat Anderlecht er niet in zal slagen om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt het nu te gaan halen, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon.

De club uit de Portugese hoofdstad veroverde dit seizoen voor het eerst sinds 2002 nog eens de landstitel en wil zich dan ook versterken met het oog op de Champions League. Nmecha moet de eerste topaanwinst worden. Volgens de berichten is de transfer zelfs al nabij en dat zou dus bijzonder slecht nieuws voor Anderlecht betekenen. Sportief directeur Peter Verbeke zou in dat geval op zoek moeten naar een nieuwe spits die de leemte moet vullen die Nmecha bij een vertrek zal achterlaten.

UPDATE 20u30

In Portugal klinkt het dus dat Lukas Nmecha dichtbij een overstap naar Sporting Lissabon zou staan. Dat is volgens Het Laatste Nieuws evenwel nog helemaal niet zo zeker. Zo stellen ze daar dat de entourage van de speler deze geruchten heeft afgedaan als ‘nonsens’.

Nmecha zijn voorkeur zou nog steeds bij een verlengd verblijf bij Anderlecht liggen, al valt het evenwel nog af te wachten of Paars-Wit financieel in staat zal zijn om de Duitser aan zich te binden. Zoals geweten dienen de Brusselaars de aanvaller permanent over te nemen, wat ettelijke miljoenen zal kosten.

LEES OOK: ‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Hoopgevend voor Anderlecht?

Meest recent

'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

62
62
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

188
188
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

362
362
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

204
204
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

255
255
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

198
198
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

496
496
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

184
184
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

76
76
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

222
222
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

73
73
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

415
415
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

181
181
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

64
64
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

43
43
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

69
69
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

175
175
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

111
111
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

253
253
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

115
115
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

268
268
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

165
165
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1132
1132

Meer sportnieuws