Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

door
Entourage Nmecha reageert meteen op geruchten

Bij Anderlecht hebben ze met Colin Coosemans al één aanwinst voor volgend seizoen beet, maar de volgende prioriteit is het aan boord houden van een speler. Paars-Wit wil immers dolgraag door met Lukas Nmecha, nadat de Duitse aanvaller dit seizoen als huurling van Manchester City grote indruk maken. Na achttien competitiegoals en sterke prestaties met de Duitse nationale beloften op het EK beloofde dat wel meteen een zeer moeilijke opdracht te worden.

En het lijkt er inmiddels op dat Anderlecht er niet in zal slagen om Nmecha in het Lotto Park te houden. De financiële eisen van City leken van bij het begin een struikelblok te worden en uiteraard lagen er ook kapers op de kust. Eén van die kapers lijkt het nu te gaan halen, want volgens TVI 24 is de spits immers op weg naar Sporting Lissabon.

De club uit de Portugese hoofdstad veroverde dit seizoen voor het eerst sinds 2002 nog eens de landstitel en wil zich dan ook versterken met het oog op de Champions League. Nmecha moet de eerste topaanwinst worden. Volgens de berichten is de transfer zelfs al nabij en dat zou dus bijzonder slecht nieuws voor Anderlecht betekenen. Sportief directeur Peter Verbeke zou in dat geval op zoek moeten naar een nieuwe spits die de leemte moet vullen die Nmecha bij een vertrek zal achterlaten.

UPDATE 20u30

In Portugal klinkt het dus dat Lukas Nmecha dichtbij een overstap naar Sporting Lissabon zou staan. Dat is volgens Het Laatste Nieuws evenwel nog helemaal niet zo zeker. Zo stellen ze daar dat de entourage van de speler deze geruchten heeft afgedaan als ‘nonsens’.

Nmecha zijn voorkeur zou nog steeds bij een verlengd verblijf bij Anderlecht liggen, al valt het evenwel nog af te wachten of Paars-Wit financieel in staat zal zijn om de Duitser aan zich te binden. Zoals geweten dienen de Brusselaars de aanvaller permanent over te nemen, wat ettelijke miljoenen zal kosten.

LEES OOK: 'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Hoopgevend voor Anderlecht?

Meest recent

Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

2
2
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

186
186
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

90
90
KRC Genk bijt zich in de vingers na pijnlijke beslissing

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

28
28
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

13
13
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

85
85
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

17
17
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

428
428
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

139
139
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

103
103
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

226
226
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

311
311
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

183
183
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

542
542
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

238
238
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

419
419
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

214
214
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

71
71
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

287
287

Meer sportnieuws