'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

door
'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

Het bestuur van Club Brugge kan zich weldra gaan toeleggen op wat belooft een drukke transferperiode te worden, maar eerst staat het langverwachte toekomstgesprek met Philippe Clement op het programma. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de succescoach inmiddels zelf de knoop doorgehakt. Zo zou hij dan toch willen blijven bij de landskampioen.


Volgens HLN heerste er wel wat interesse vanuit Duitsland, ook lucratieve voorstellen uit het Verre en Midden Oosten passeerden de revue. Dat zijn echter niet de avonturen waarvoor Clement (op dit moment in zijn carrière) zal beslissen om Club Brugge achter zich te laten. De intenties van het Club-bestuur waren alvast duidelijk. Manager Vincent Mannaert liet maandag bij Extra Time al verstaan dat Blauw-Zwart zijn bejubelde trainer aan boord wil houden. En dat lijkt dus het geval te gaan worden.

Al moet daar natuurlijk ook iets tegenover staan. Zo zou Clement mikken op een contractverlenging, die uiteraard gepaard gaat met een flinke opwaardering van de voorwaarden. Daarnaast wil hij ook de nodige sportieve garanties, maar dat mag geen probleem vormen voor het ambitieuze Club Brugge. Het heeft er dus alle schijn van dat het droomhuwelijk nog een poosje wordt voort gezet.

UPDATE 02/06
Hoewel beide partijen leken aan te sturen op een voortzetting van de samenwerking, is er voorlopig nog geen sprake van een akkoord. Volgens de krant Het Nieuwsblad is Clement inmiddels zelfs al met vakantie vertrokken zonder dat een overeenkomst werd bereikt. Zijn eisen zouden voorlopig nog te hoog liggen voor het bestuur van de landskampioen. Een kleine kink in de kabel dus. Vlak na zijn verlof zou de gesprekken evenwel hervat worden.

LEES OOK: Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

4
4
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

73
73
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

68
68
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

127
127
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

106
106
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

59
59
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

61
61
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

281
281
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

169
169
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

219
219
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

502
502
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

193
193
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

407
407
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

495
495
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

572
572
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

592
592
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

213
213
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

339
339
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

280
280
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

385
385
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

381
381
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

569
569
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

287
287
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

367
367
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

361
361

Meer sportnieuws