'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

door
'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

Het bestuur van Club Brugge kan zich weldra gaan toeleggen op wat belooft een drukke transferperiode te worden, maar eerst staat het langverwachte toekomstgesprek met Philippe Clement op het programma. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de succescoach inmiddels zelf de knoop doorgehakt. Zo zou hij dan toch willen blijven bij de landskampioen.


Volgens HLN heerste er wel wat interesse vanuit Duitsland, ook lucratieve voorstellen uit het Verre en Midden Oosten passeerden de revue. Dat zijn echter niet de avonturen waarvoor Clement (op dit moment in zijn carrière) zal beslissen om Club Brugge achter zich te laten. De intenties van het Club-bestuur waren alvast duidelijk. Manager Vincent Mannaert liet maandag bij Extra Time al verstaan dat Blauw-Zwart zijn bejubelde trainer aan boord wil houden. En dat lijkt dus het geval te gaan worden.

Al moet daar natuurlijk ook iets tegenover staan. Zo zou Clement mikken op een contractverlenging, die uiteraard gepaard gaat met een flinke opwaardering van de voorwaarden. Daarnaast wil hij ook de nodige sportieve garanties, maar dat mag geen probleem vormen voor het ambitieuze Club Brugge. Het heeft er dus alle schijn van dat het droomhuwelijk nog een poosje wordt voort gezet.

UPDATE 02/06
Hoewel beide partijen leken aan te sturen op een voortzetting van de samenwerking, is er voorlopig nog geen sprake van een akkoord. Volgens de krant Het Nieuwsblad is Clement inmiddels zelfs al met vakantie vertrokken zonder dat een overeenkomst werd bereikt. Zijn eisen zouden voorlopig nog te hoog liggen voor het bestuur van de landskampioen. Een kleine kink in de kabel dus. Vlak na zijn verlof zou de gesprekken evenwel hervat worden.

LEES OOK: 'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

25
25
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

68
68
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

366
366
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

37
37
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

83
83
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

53
53
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

60
60
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

49
49
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

12
12
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

111
111
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

187
187
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

101
101
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

266
266
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

90
90
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

183
183
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

132
132
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

80
80
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

241
241
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

221
221
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

200
200
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

585
585
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

192
192
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

248
248

Meer sportnieuws