'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

door
'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

Het bestuur van Club Brugge kan zich weldra gaan toeleggen op wat belooft een drukke transferperiode te worden, maar eerst staat het langverwachte toekomstgesprek met Philippe Clement op het programma. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de succescoach inmiddels zelf de knoop doorgehakt. Zo zou hij dan toch willen blijven bij de landskampioen.


Volgens HLN heerste er wel wat interesse vanuit Duitsland, ook lucratieve voorstellen uit het Verre en Midden Oosten passeerden de revue. Dat zijn echter niet de avonturen waarvoor Clement (op dit moment in zijn carrière) zal beslissen om Club Brugge achter zich te laten. De intenties van het Club-bestuur waren alvast duidelijk. Manager Vincent Mannaert liet maandag bij Extra Time al verstaan dat Blauw-Zwart zijn bejubelde trainer aan boord wil houden. En dat lijkt dus het geval te gaan worden.

Al moet daar natuurlijk ook iets tegenover staan. Zo zou Clement mikken op een contractverlenging, die uiteraard gepaard gaat met een flinke opwaardering van de voorwaarden. Daarnaast wil hij ook de nodige sportieve garanties, maar dat mag geen probleem vormen voor het ambitieuze Club Brugge. Het heeft er dus alle schijn van dat het droomhuwelijk nog een poosje wordt voort gezet.

UPDATE 02/06
Hoewel beide partijen leken aan te sturen op een voortzetting van de samenwerking, is er voorlopig nog geen sprake van een akkoord. Volgens de krant Het Nieuwsblad is Clement inmiddels zelfs al met vakantie vertrokken zonder dat een overeenkomst werd bereikt. Zijn eisen zouden voorlopig nog te hoog liggen voor het bestuur van de landskampioen. Een kleine kink in de kabel dus. Vlak na zijn verlof zou de gesprekken evenwel hervat worden.

LEES OOK: Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

32
32
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

94
94
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

32
32
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

78
78
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

76
76
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

107
107
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

277
277
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

189
189
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

70
70
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

44
44
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

35
35
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

125
125
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

129
129
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

214
214
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

121
121
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

165
165
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

154
154
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

537
537
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

189
189
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

81
81
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

96
96
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

44
44
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

157
157

Meer sportnieuws