'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

door
'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

Het bestuur van Club Brugge kan zich weldra gaan toeleggen op wat belooft een drukke transferperiode te worden, maar eerst staat het langverwachte toekomstgesprek met Philippe Clement op het programma. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de succescoach inmiddels zelf de knoop doorgehakt. Zo zou hij dan toch willen blijven bij de landskampioen.


Volgens HLN heerste er wel wat interesse vanuit Duitsland, ook lucratieve voorstellen uit het Verre en Midden Oosten passeerden de revue. Dat zijn echter niet de avonturen waarvoor Clement (op dit moment in zijn carrière) zal beslissen om Club Brugge achter zich te laten. De intenties van het Club-bestuur waren alvast duidelijk. Manager Vincent Mannaert liet maandag bij Extra Time al verstaan dat Blauw-Zwart zijn bejubelde trainer aan boord wil houden. En dat lijkt dus het geval te gaan worden.

Al moet daar natuurlijk ook iets tegenover staan. Zo zou Clement mikken op een contractverlenging, die uiteraard gepaard gaat met een flinke opwaardering van de voorwaarden. Daarnaast wil hij ook de nodige sportieve garanties, maar dat mag geen probleem vormen voor het ambitieuze Club Brugge. Het heeft er dus alle schijn van dat het droomhuwelijk nog een poosje wordt voort gezet.

UPDATE 02/06
Hoewel beide partijen leken aan te sturen op een voortzetting van de samenwerking, is er voorlopig nog geen sprake van een akkoord. Volgens de krant Het Nieuwsblad is Clement inmiddels zelfs al met vakantie vertrokken zonder dat een overeenkomst werd bereikt. Zijn eisen zouden voorlopig nog te hoog liggen voor het bestuur van de landskampioen. Een kleine kink in de kabel dus. Vlak na zijn verlof zou de gesprekken evenwel hervat worden.

LEES OOK: Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

147
147
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

36
36
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

133
133
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

387
387
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

604
604
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

477
477
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

267
267
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

136
136
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

238
238
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

445
445
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

42
42
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

285
285
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

164
164
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

231
231
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

336
336
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

675
675
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

205
205
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

359
359
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2193
2193
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

256
256
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

665
665
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

189
189
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

333
333
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

388
388

Meer sportnieuws