'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

door
'Kink in kabel: geen akkoord tussen Club en Clement'

Het bestuur van Club Brugge kan zich weldra gaan toeleggen op wat belooft een drukke transferperiode te worden, maar eerst staat het langverwachte toekomstgesprek met Philippe Clement op het programma. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft de succescoach inmiddels zelf de knoop doorgehakt. Zo zou hij dan toch willen blijven bij de landskampioen.


Volgens HLN heerste er wel wat interesse vanuit Duitsland, ook lucratieve voorstellen uit het Verre en Midden Oosten passeerden de revue. Dat zijn echter niet de avonturen waarvoor Clement (op dit moment in zijn carrière) zal beslissen om Club Brugge achter zich te laten. De intenties van het Club-bestuur waren alvast duidelijk. Manager Vincent Mannaert liet maandag bij Extra Time al verstaan dat Blauw-Zwart zijn bejubelde trainer aan boord wil houden. En dat lijkt dus het geval te gaan worden.

Al moet daar natuurlijk ook iets tegenover staan. Zo zou Clement mikken op een contractverlenging, die uiteraard gepaard gaat met een flinke opwaardering van de voorwaarden. Daarnaast wil hij ook de nodige sportieve garanties, maar dat mag geen probleem vormen voor het ambitieuze Club Brugge. Het heeft er dus alle schijn van dat het droomhuwelijk nog een poosje wordt voort gezet.

UPDATE 02/06
Hoewel beide partijen leken aan te sturen op een voortzetting van de samenwerking, is er voorlopig nog geen sprake van een akkoord. Volgens de krant Het Nieuwsblad is Clement inmiddels zelfs al met vakantie vertrokken zonder dat een overeenkomst werd bereikt. Zijn eisen zouden voorlopig nog te hoog liggen voor het bestuur van de landskampioen. Een kleine kink in de kabel dus. Vlak na zijn verlof zou de gesprekken evenwel hervat worden.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Denkt u dat Clement volgend seizoen nog trainer is bij Club?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

40
40
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

28
28
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

207
207
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

60
60
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

164
164
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

165
165
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

169
169
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

569
569
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

390
390
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

548
548
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

439
439
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

156
156
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

416
416
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

305
305
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

398
398

Meer sportnieuws