'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

door
'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

Chelsea FC legde afgelopen weekend beslag op de eindzege in de Champions League. Maar in de Premier League mochten de Blues van geluk spreken dat ze nipt in de top vier eindigden. Komend seizoen moet er echter weer voor de titel gespeeld worden en dus willen de Londenaren hun nu al ruime kern versterken met enkele gerichte topaanwinsten.


Coach Thomas Tuchel, die normaal gezien zijn contract zal verlengen, zou er in elke linie vers bloed willen bij hebben. Zijn absolute prioriteit is echter een spits van wereldniveau. En bovenaan het verlanglijstje staat volgens verschillende bronnen niemand minder dan Romelu Lukaku. Maar niet alleen Tuchel zou de Rode Duivel graag zien terugkeren naar Stamford Bridge. Volgens Eurosport heeft eigenaar Roman Abramovich zijn schouders persoonlijk onder dit dossiers gezet.

Doorgaans laat de steenrijke Rus het sportieve beleid over aan zijn luitenanten, maar bij Lukaku zou hij dus niets aan het toeval willen overlaten. Zijn huidige club Internazionale, dat bepaalde spelers moet verkopen wegens financiële problemen, staat namelijk niet te springen om de topspits te laten. De Italianen zouden daarom meer dan 100 miljoen euro verlangen, wat van Lukaku meteen de duurste Chelsea-transfer ooit zou maken.

Bovendien liggen er kapers op de kust, ook Manchester City wordt al een tijdje als geïnteresseerd bestempeld. Daarom zou Abramovich, die volgens bovengenoemde bron behoorlijk gecharmeerd is door de speler Lukaku, de zaken zelf in handen hebben gepakt. Toch lijkt een transfer nog niet voor meteen. Allicht zal de spits pas na het EK de knoop doorhakken.

LEES OOK: Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Lukaku doet er goed aan te vertrekken bij Inter ...

Meest recent

Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

9
9
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

50
50
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

24
24
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

93
93
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

57
57
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

398
398
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

331
331
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

147
147
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

131
131
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

181
181
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

226
226
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

151
151
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

124
124
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

198
198
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

54
54
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

76
76
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

333
333
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

281
281
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

273
273
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

164
164
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

75
75
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

111
111

Meer sportnieuws