'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

1421 stemmen
'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

Chelsea FC legde afgelopen weekend beslag op de eindzege in de Champions League. Maar in de Premier League mochten de Blues van geluk spreken dat ze nipt in de top vier eindigden. Komend seizoen moet er echter weer voor de titel gespeeld worden en dus willen de Londenaren hun nu al ruime kern versterken met enkele gerichte topaanwinsten.


Coach Thomas Tuchel, die normaal gezien zijn contract zal verlengen, zou er in elke linie vers bloed willen bij hebben. Zijn absolute prioriteit is echter een spits van wereldniveau. En bovenaan het verlanglijstje staat volgens verschillende bronnen niemand minder dan Romelu Lukaku. Maar niet alleen Tuchel zou de Rode Duivel graag zien terugkeren naar Stamford Bridge. Volgens Eurosport heeft eigenaar Roman Abramovich zijn schouders persoonlijk onder dit dossiers gezet.

Doorgaans laat de steenrijke Rus het sportieve beleid over aan zijn luitenanten, maar bij Lukaku zou hij dus niets aan het toeval willen overlaten. Zijn huidige club Internazionale, dat bepaalde spelers moet verkopen wegens financiële problemen, staat namelijk niet te springen om de topspits te laten. De Italianen zouden daarom meer dan 100 miljoen euro verlangen, wat van Lukaku meteen de duurste Chelsea-transfer ooit zou maken.

Bovendien liggen er kapers op de kust, ook Manchester City wordt al een tijdje als geïnteresseerd bestempeld. Daarom zou Abramovich, die volgens bovengenoemde bron behoorlijk gecharmeerd is door de speler Lukaku, de zaken zelf in handen hebben gepakt. Toch lijkt een transfer nog niet voor meteen. Allicht zal de spits pas na het EK de knoop doorhakken.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Lukaku doet er goed aan te vertrekken bij Inter ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

92
92
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

136
136
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

102
102
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

123
123
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

139
139
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

318
318
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

493
493
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

112
112
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

236
236
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

585
585
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

377
377
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

143
143
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

426
426
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

550
550
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

373
373
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

173
173
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

417
417
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

512
512
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

684
684
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws