'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

door
'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

Chelsea FC legde afgelopen weekend beslag op de eindzege in de Champions League. Maar in de Premier League mochten de Blues van geluk spreken dat ze nipt in de top vier eindigden. Komend seizoen moet er echter weer voor de titel gespeeld worden en dus willen de Londenaren hun nu al ruime kern versterken met enkele gerichte topaanwinsten.


Coach Thomas Tuchel, die normaal gezien zijn contract zal verlengen, zou er in elke linie vers bloed willen bij hebben. Zijn absolute prioriteit is echter een spits van wereldniveau. En bovenaan het verlanglijstje staat volgens verschillende bronnen niemand minder dan Romelu Lukaku. Maar niet alleen Tuchel zou de Rode Duivel graag zien terugkeren naar Stamford Bridge. Volgens Eurosport heeft eigenaar Roman Abramovich zijn schouders persoonlijk onder dit dossiers gezet.

Doorgaans laat de steenrijke Rus het sportieve beleid over aan zijn luitenanten, maar bij Lukaku zou hij dus niets aan het toeval willen overlaten. Zijn huidige club Internazionale, dat bepaalde spelers moet verkopen wegens financiële problemen, staat namelijk niet te springen om de topspits te laten. De Italianen zouden daarom meer dan 100 miljoen euro verlangen, wat van Lukaku meteen de duurste Chelsea-transfer ooit zou maken.

Bovendien liggen er kapers op de kust, ook Manchester City wordt al een tijdje als geïnteresseerd bestempeld. Daarom zou Abramovich, die volgens bovengenoemde bron behoorlijk gecharmeerd is door de speler Lukaku, de zaken zelf in handen hebben gepakt. Toch lijkt een transfer nog niet voor meteen. Allicht zal de spits pas na het EK de knoop doorhakken.

LEES OOK: Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Lukaku doet er goed aan te vertrekken bij Inter ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

18
18
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

27
27
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

138
138
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

19
19
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

39
39
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

186
186
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

153
153
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

91
91
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

153
153
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

228
228
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

134
134
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

177
177
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

288
288
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

206
206
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

548
548
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

260
260
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

338
338
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

345
345
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

166
166
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

152
152
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

190
190

Meer sportnieuws