'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

1421 stemmen
'Abramovich zet schouders persoonlijk achter komst Rode Duivel'

Chelsea FC legde afgelopen weekend beslag op de eindzege in de Champions League. Maar in de Premier League mochten de Blues van geluk spreken dat ze nipt in de top vier eindigden. Komend seizoen moet er echter weer voor de titel gespeeld worden en dus willen de Londenaren hun nu al ruime kern versterken met enkele gerichte topaanwinsten.


Coach Thomas Tuchel, die normaal gezien zijn contract zal verlengen, zou er in elke linie vers bloed willen bij hebben. Zijn absolute prioriteit is echter een spits van wereldniveau. En bovenaan het verlanglijstje staat volgens verschillende bronnen niemand minder dan Romelu Lukaku. Maar niet alleen Tuchel zou de Rode Duivel graag zien terugkeren naar Stamford Bridge. Volgens Eurosport heeft eigenaar Roman Abramovich zijn schouders persoonlijk onder dit dossiers gezet.

Doorgaans laat de steenrijke Rus het sportieve beleid over aan zijn luitenanten, maar bij Lukaku zou hij dus niets aan het toeval willen overlaten. Zijn huidige club Internazionale, dat bepaalde spelers moet verkopen wegens financiële problemen, staat namelijk niet te springen om de topspits te laten. De Italianen zouden daarom meer dan 100 miljoen euro verlangen, wat van Lukaku meteen de duurste Chelsea-transfer ooit zou maken.

Bovendien liggen er kapers op de kust, ook Manchester City wordt al een tijdje als geïnteresseerd bestempeld. Daarom zou Abramovich, die volgens bovengenoemde bron behoorlijk gecharmeerd is door de speler Lukaku, de zaken zelf in handen hebben gepakt. Toch lijkt een transfer nog niet voor meteen. Allicht zal de spits pas na het EK de knoop doorhakken.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Lukaku doet er goed aan te vertrekken bij Inter ...

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

7
7
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

36
36
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

51
51
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

60
60
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

35
35
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

275
275
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

88
88
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

116
116
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

127
127
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

139
139
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

454
454
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

358
358
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

276
276
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

84
84
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

637
637
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

233
233
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

171
171
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

507
507
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

237
237
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

382
382
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

445
445
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

862
862
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws