Heldenrol Nmecha slecht nieuws voor Anderlecht

429 stemmen
Heldenrol Nmecha slecht nieuws voor Anderlecht

De halve finalisten van het Europees kampioenschap U21 zijn bekend. In navolging van Nederland en Spanje konden ook de jonkies van Portugal en Duitsland zich te plaatsen. Bij dat laatste land speelde Lukas Nmecha een cruciale rol: de spits van RSC Anderlecht scoorde in 88ste minuut de gelijkmaker, waarna de Duitsers het na penalty's haalden van hun Deense leeftijdsgenoten.


De mini-Mannschaft leek af te stevenen op een nipte nederlaag, maar na een hoekschop stond Nmecha op de goede plaats om de 1-1 binnen te werken. Dat leek een gouden doelpunt want in de verlengingen maakten de Duitsers er zelfs 1-2 van. Denemarken gaf zich echter niet gewonnen en liet het uiteindelijk tot strafschoppen komen. Het werd een spannende reeks, onder meer Nmecha bleef feilloos. En uiteindelijk haalden de Duitsers het ook met 5-6. In de halve nemen zij het donderdag op tegen Nederland.

UPDATE 01/06
Nmecha toonde zich dus opnieuw van goudwaarde op het jeugd-EK, maar dat is voor Anderlecht niet bepaald een goede zaak. De Brusselaars hopen immers om de spits definitief over te nemen van Manchester City. Maar door zijn goede prestaties bij de Duitse beloften gaat zijn transferwaarde natuurlijk alleen maar naar omhoog. Een ander nadeel is dat Nmecha nog wat langer aan de slag blijft op het jeugdtoernooi en dus zal Paars-Wit extra geduld moeten hebben. De spits zal immers pas na EK U21 een beslissing nemen over zijn toekomst.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Nmecha wordt onhoudbaar voor Anderlecht ...

Meest recent

Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

11
11
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

108
108
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

221
221
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

265
265
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

90
90
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

76
76
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

152
152
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

653
653
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

376
376
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

355
355
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

37
37
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

256
256
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

680
680
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

562
562
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

359
359
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

446
446
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

386
386
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

155
155
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

722
722
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

82
82

Meer sportnieuws