Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

1850 stemmen
Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

Club Brugge heeft de laatste jaren enorme stappen gezet en geldt op sportief én financieel vlak als de nieuwe referentie in het Belgische clubvoetbal. Ook wat betreft de jeugdopleiding is Blauw-Zwart bezig aan een duidelijke inhaalbeweging. Maar het stadion blijft een enorm pijnpunt.


Het Brugse clubbestuur maakt dan ook al enkele jaren werk van een nieuwe voetbaltempel. Maar die plannen blijven tegenwerking krijgen. Zo meldt De Standaard dat het dossier inmiddels ook met een maand is uitgesteld op de Brugse gemeenteraad. Oorzaak hiervan zijn de vele bezwaren die inmiddels tegen de plannen werden ingediend.Eén van die bezwaren komt van niemand minder dan buur Cercle Brugge, zo bevestigt voorzitter Vincent Goemaere in Het Nieuwsblad. De preses stelt dat hij een tijd geleden al aan Bart Verhaeghe gevraagd heeft om het stadiondossier even 'on hold' te zetten en dat Cercle zelf ook nog overweegt om een nieuw stadion te bouwen op de Olympiasite.

UPDATE 01/06
Ook Groen-Zwart diende dus een bezwaarschrift in tegen de bouw van een nieuw Club Brugge-stadion op de Olympiasite. Goemaere laat bij Het Laatste Nieuws verstaan dat dit noodzakelijk was omdat de Vereniging eerst immers zelf zekerheid wil hebben over het eigen nieuwe stadion. Er daarbij deed de Cercle-preses ook een opmerkelijk voorstel. Zo stelt hij zich openlijk de vraag of Club niet beter kan uitwijken naar de site aan de Blankenbergse Steenweg. Nochtans bleek dit in het verleden al niet haalbaar en zou de landskampioen zijn plannen dan opnieuw helemaal moeten omgooien. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart hiervoor staat te springen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Club en Cercle kunnen beter samen een nieuw stadion bouwen ...

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

0
0
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

23
23
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

42
42
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

50
50
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

31
31
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

248
248
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

84
84
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

113
113
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

123
123
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

138
138
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

447
447
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

140
140
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

122
122
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

352
352
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

266
266
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

83
83
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

627
627
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

229
229
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

170
170
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

506
506
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

236
236
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

377
377
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

442
442
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

856
856
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws