Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

door
Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

Club Brugge heeft de laatste jaren enorme stappen gezet en geldt op sportief én financieel vlak als de nieuwe referentie in het Belgische clubvoetbal. Ook wat betreft de jeugdopleiding is Blauw-Zwart bezig aan een duidelijke inhaalbeweging. Maar het stadion blijft een enorm pijnpunt.


Het Brugse clubbestuur maakt dan ook al enkele jaren werk van een nieuwe voetbaltempel. Maar die plannen blijven tegenwerking krijgen. Zo meldt De Standaard dat het dossier inmiddels ook met een maand is uitgesteld op de Brugse gemeenteraad. Oorzaak hiervan zijn de vele bezwaren die inmiddels tegen de plannen werden ingediend.Eén van die bezwaren komt van niemand minder dan buur Cercle Brugge, zo bevestigt voorzitter Vincent Goemaere in Het Nieuwsblad. De preses stelt dat hij een tijd geleden al aan Bart Verhaeghe gevraagd heeft om het stadiondossier even 'on hold' te zetten en dat Cercle zelf ook nog overweegt om een nieuw stadion te bouwen op de Olympiasite.

UPDATE 01/06
Ook Groen-Zwart diende dus een bezwaarschrift in tegen de bouw van een nieuw Club Brugge-stadion op de Olympiasite. Goemaere laat bij Het Laatste Nieuws verstaan dat dit noodzakelijk was omdat de Vereniging eerst immers zelf zekerheid wil hebben over het eigen nieuwe stadion. Er daarbij deed de Cercle-preses ook een opmerkelijk voorstel. Zo stelt hij zich openlijk de vraag of Club niet beter kan uitwijken naar de site aan de Blankenbergse Steenweg. Nochtans bleek dit in het verleden al niet haalbaar en zou de landskampioen zijn plannen dan opnieuw helemaal moeten omgooien. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart hiervoor staat te springen.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Club en Cercle kunnen beter samen een nieuw stadion bouwen ...

Meest recent

'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

16
16
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

26
26
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

32
32
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

17
17
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

181
181
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

52
52
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

78
78
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

250
250
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

130
130
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

164
164
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

48
48
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

73
73
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

377
377
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

173
173
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

870
870
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

154
154
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

87
87
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

289
289
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

95
95
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

443
443
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

251
251
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

76
76
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

251
251
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

208
208

Meer sportnieuws