Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

1850 stemmen
Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

Club Brugge heeft de laatste jaren enorme stappen gezet en geldt op sportief én financieel vlak als de nieuwe referentie in het Belgische clubvoetbal. Ook wat betreft de jeugdopleiding is Blauw-Zwart bezig aan een duidelijke inhaalbeweging. Maar het stadion blijft een enorm pijnpunt.


Het Brugse clubbestuur maakt dan ook al enkele jaren werk van een nieuwe voetbaltempel. Maar die plannen blijven tegenwerking krijgen. Zo meldt De Standaard dat het dossier inmiddels ook met een maand is uitgesteld op de Brugse gemeenteraad. Oorzaak hiervan zijn de vele bezwaren die inmiddels tegen de plannen werden ingediend.Eén van die bezwaren komt van niemand minder dan buur Cercle Brugge, zo bevestigt voorzitter Vincent Goemaere in Het Nieuwsblad. De preses stelt dat hij een tijd geleden al aan Bart Verhaeghe gevraagd heeft om het stadiondossier even 'on hold' te zetten en dat Cercle zelf ook nog overweegt om een nieuw stadion te bouwen op de Olympiasite.

UPDATE 01/06
Ook Groen-Zwart diende dus een bezwaarschrift in tegen de bouw van een nieuw Club Brugge-stadion op de Olympiasite. Goemaere laat bij Het Laatste Nieuws verstaan dat dit noodzakelijk was omdat de Vereniging eerst immers zelf zekerheid wil hebben over het eigen nieuwe stadion. Er daarbij deed de Cercle-preses ook een opmerkelijk voorstel. Zo stelt hij zich openlijk de vraag of Club niet beter kan uitwijken naar de site aan de Blankenbergse Steenweg. Nochtans bleek dit in het verleden al niet haalbaar en zou de landskampioen zijn plannen dan opnieuw helemaal moeten omgooien. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart hiervoor staat te springen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Club en Cercle kunnen beter samen een nieuw stadion bouwen ...

Meest recent

'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

50
50
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

37
37
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

45
45
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

114
114
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

142
142
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

159
159
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

57
57
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

126
126
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

282
282
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

335
335
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

76
76
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

70
70
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

411
411
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

608
608
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

235
235
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

295
295
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

96
96
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

898
898
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

485
485
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

148
148
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

450
450
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

596
596
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

81
81
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

111
111

Meer sportnieuws