Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

door
Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

Club Brugge heeft de laatste jaren enorme stappen gezet en geldt op sportief én financieel vlak als de nieuwe referentie in het Belgische clubvoetbal. Ook wat betreft de jeugdopleiding is Blauw-Zwart bezig aan een duidelijke inhaalbeweging. Maar het stadion blijft een enorm pijnpunt.


Het Brugse clubbestuur maakt dan ook al enkele jaren werk van een nieuwe voetbaltempel. Maar die plannen blijven tegenwerking krijgen. Zo meldt De Standaard dat het dossier inmiddels ook met een maand is uitgesteld op de Brugse gemeenteraad. Oorzaak hiervan zijn de vele bezwaren die inmiddels tegen de plannen werden ingediend.Eén van die bezwaren komt van niemand minder dan buur Cercle Brugge, zo bevestigt voorzitter Vincent Goemaere in Het Nieuwsblad. De preses stelt dat hij een tijd geleden al aan Bart Verhaeghe gevraagd heeft om het stadiondossier even 'on hold' te zetten en dat Cercle zelf ook nog overweegt om een nieuw stadion te bouwen op de Olympiasite.

UPDATE 01/06
Ook Groen-Zwart diende dus een bezwaarschrift in tegen de bouw van een nieuw Club Brugge-stadion op de Olympiasite. Goemaere laat bij Het Laatste Nieuws verstaan dat dit noodzakelijk was omdat de Vereniging eerst immers zelf zekerheid wil hebben over het eigen nieuwe stadion. Er daarbij deed de Cercle-preses ook een opmerkelijk voorstel. Zo stelt hij zich openlijk de vraag of Club niet beter kan uitwijken naar de site aan de Blankenbergse Steenweg. Nochtans bleek dit in het verleden al niet haalbaar en zou de landskampioen zijn plannen dan opnieuw helemaal moeten omgooien. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart hiervoor staat te springen.

LEES OOK: 'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Club en Cercle kunnen beter samen een nieuw stadion bouwen ...

Meest recent

'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

2
2
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

17
17
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

183
183
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

181
181
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

33
33
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

134
134
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

315
315
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

212
212
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

307
307
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

158
158
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

113
113
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

225
225
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

326
326
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

137
137
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

546
546
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

221
221
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

181
181
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

176
176
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

361
361
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

402
402
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

170
170
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

96
96
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

63
63
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

277
277
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60

Meer sportnieuws