Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

door
Cercle doet Club Brugge bijzonder stadion-voorstel

Club Brugge heeft de laatste jaren enorme stappen gezet en geldt op sportief én financieel vlak als de nieuwe referentie in het Belgische clubvoetbal. Ook wat betreft de jeugdopleiding is Blauw-Zwart bezig aan een duidelijke inhaalbeweging. Maar het stadion blijft een enorm pijnpunt.


Het Brugse clubbestuur maakt dan ook al enkele jaren werk van een nieuwe voetbaltempel. Maar die plannen blijven tegenwerking krijgen. Zo meldt De Standaard dat het dossier inmiddels ook met een maand is uitgesteld op de Brugse gemeenteraad. Oorzaak hiervan zijn de vele bezwaren die inmiddels tegen de plannen werden ingediend.Eén van die bezwaren komt van niemand minder dan buur Cercle Brugge, zo bevestigt voorzitter Vincent Goemaere in Het Nieuwsblad. De preses stelt dat hij een tijd geleden al aan Bart Verhaeghe gevraagd heeft om het stadiondossier even 'on hold' te zetten en dat Cercle zelf ook nog overweegt om een nieuw stadion te bouwen op de Olympiasite.

UPDATE 01/06
Ook Groen-Zwart diende dus een bezwaarschrift in tegen de bouw van een nieuw Club Brugge-stadion op de Olympiasite. Goemaere laat bij Het Laatste Nieuws verstaan dat dit noodzakelijk was omdat de Vereniging eerst immers zelf zekerheid wil hebben over het eigen nieuwe stadion. Er daarbij deed de Cercle-preses ook een opmerkelijk voorstel. Zo stelt hij zich openlijk de vraag of Club niet beter kan uitwijken naar de site aan de Blankenbergse Steenweg. Nochtans bleek dit in het verleden al niet haalbaar en zou de landskampioen zijn plannen dan opnieuw helemaal moeten omgooien. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Blauw-Zwart hiervoor staat te springen.

LEES OOK: Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

Club en Cercle kunnen beter samen een nieuw stadion bouwen ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

20
20
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

22
22
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

41
41
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

23
23
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

118
118
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

52
52
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

166
166
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

559
559
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

240
240
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

193
193
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

95
95
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

106
106
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

107
107
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

714
714
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

191
191
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

325
325
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

681
681
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

99
99
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

148
148

Meer sportnieuws