'Lokonga slechts tweede keuze bij topclub'

355 stemmen
'Lokonga slechts tweede keuze bij topclub'

RSC Anderlecht zet de laatste jaren weer hoog in op de eigen jeugdopleiding en daar plukt het ook financieel de vruchten van. Zo werden verschillende eigen opgeleide spelers de voorbije mercato's voor de nodige miljoenen verpatst, denk aan Alexis Saelemaekers, Sebastiaan Bornauw en Jérémy Doku. De volgende op dat lijstje wordt allicht Albert Sambi Lokonga.


Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek alvast nabij voor de sterkhouder. Welke club voor hem zal doordrukken is momenteel niet bekend. Sevilla FC wordt al ruime tijd genoemd, AC Milan zou belangstelling tonen en zelfs het grote Bayern München passeerde al de revue. In ieder geval wil RSCA een mooi bedrag aan zijn transfer overhouden. Volgens HLN zou 15 miljoen euro de bodemprijs zijn en hoopt men zelfs op een slordige 20 miljoen euro.

UPDATE 31/05
Eén van de ploegen die al een tijdje aan Lokonga worden gelinkt, is AC Milan. Volgens Calciomercato werd hij in het afgelopen seizoen alvast nadrukkelijk gevolgd door sportief directeur Paulo Maldini. Toch lijkt een transfer naar San Siro momenteel nog niet aan de orde. Zo stelt de genoemde bron dat Lokonga momenteel geen eerste keuze is voor de Rossoneri. Jerry Schouten van Bologna zou de voorkeur genieten. De middenvelder van Anderlecht blijft wel in het vizier van de Milanezen staan, maar is er geen prioriteit.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Lokonga kan beter nog een seizoen bij Anderlecht blijven ...

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

14
14
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

18
18
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

111
111
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

52
52
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

392
392
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

43
43
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

71
71
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

92
92
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

383
383
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

66
66
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

404
404
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

220
220
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

94
94
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

189
189
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

535
535
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

149
149
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

75
75
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

230
230
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

495
495
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

234
234
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

106
106
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

276
276

Meer sportnieuws